IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

    Да, и аз бих купил, на около 0.5 лв за акция.
    После ще чакам добрите резултати.

    Да ги плащаш авансово е признак на тотално неразбиране на борсовия пазар.
    акумулиране
    ако дойде
    защото може и да не видим такава цена
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Стига и ти, той познава управителите или не знам кой беше там. Ей сега ще тръгнат нещата.
      А представи си че си се нашил с 500К там вместо в тулата / ама той кой ще ти даде кредит срещу подобни артии.... то ако ставаше това нямаше да се търсят балъци за акции/ и сега решиш да ги продадеш ?! Сигурно ще успееш за 1 година ...накрая по 10 стотинки....:-)
      такава акция не се продава. тя се стиска до последно.
      голяма работа, че за това време акцията е минус 30%
      а имотиту плюс 30%
      60% разлика не е кой знае какво, особено ако има от кой да идеш да поискаш още пари за инвестиции
      препоръка е

      Коментар



      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


        отклоняваме се от темата, но понеже виждам, че живо те вълнува ще си позволя да ти отговоря

        средната цена за периода откак се търгува е около 1.10 и да по-ниска е от добрите времена и вероятно ще дойдат още по-трудни времена.
        аз обаче съм оптимист и считам, че иновациите и инвестициите в развиващи се компании водени от почтени и борбени хора (мениджмънта на импулса) не са 'кауза пердута' и една назад две напред ще ни заведе до добри резултати.

        поздрави


        а, сега се "отклоняваме от темата"
        но като биеше тупана да купуваме импулса, не беше отклоняване

        ми такава ще е средната. от 1,30, като почна да ги рекламираш отидоха на 1
        догодина средната може и 0.8 да е.
        и най-добре, сядай отсега да помислиш обяснение как така тълпата, масата, стадото, банските с ластика
        са попречили
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          гледам цената на импулса гравитира около левчето
          и си мисля; да го бях послушал тоя бъртрам, като агитираше тука
          и да бях купил на 1,3лв, ама де, имАло глАва да пАти
          Стига и ти, той познава управителите или не знам кой беше там. Ей сега ще тръгнат нещата.
          А представи си че си се нашил с 500К там вместо в тулата / ама той кой ще ти даде кредит срещу подобни артии.... то ако ставаше това нямаше да се търсят балъци за акции/ и сега решиш да ги продадеш ?! Сигурно ще успееш за 1 година ...накрая по 10 стотинки....:-)
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 22.02.2023, 10:37.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            отклоняваме се от темата, но понеже виждам, че живо те вълнува ще си позволя да ти отговоря

            средната цена за периода откак се търгува е около 1.10 и да по-ниска е от добрите времена и вероятно ще дойдат още по-трудни времена.
            аз обаче съм оптимист и считам, че иновациите и инвестициите в развиващи се компании водени от почтени и борбени хора (мениджмънта на импулса) не са 'кауза пердута' и една назад две напред ще ни заведе до добри резултати.

            поздрави
            Да, и аз бих купил, на около 0.5 лв за акция.
            После ще чакам добрите резултати.

            Да ги плащаш авансово е признак на тотално неразбиране на борсовия пазар.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              гледам цената на импулса гравитира около левчето
              и си мисля; да го бях послушал тоя бъртрам, като агитираше тука
              и да бях купил на 1,3лв, ама де, имАло глАва да пАти
              отклоняваме се от темата, но понеже виждам, че живо те вълнува ще си позволя да ти отговоря

              средната цена за периода откак се търгува е около 1.10 и да по-ниска е от добрите времена и вероятно ще дойдат още по-трудни времена.
              аз обаче съм оптимист и считам, че иновациите и инвестициите в развиващи се компании водени от почтени и борбени хора (мениджмънта на импулса) не са 'кауза пердута' и една назад две напред ще ни заведе до добри резултати.

              поздрави
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • https://www.morningstar.ca/ca/news/2...y-a-house.aspx

                Най големия спад в имотния пазар!
                България,готви се!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                  Те си го пазят много, този мамин пухкавелко.
                  Сигурно защото генерира много съдържание, макар и безмислено.

                  Няколко човека вече изядоха бан заради невинни шеги към него.
                  https://www.ft.com/content/fba2101e-...a-958e442234a9

                  най високите лихви на всички времена удрят пазара !
                  Най скъпите кредити които света е виждал !
                  Само оригинални новини от проверени източници

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение

                    Казвам че при земетресение ще го тресне и него в детската, трият ме като заяждане.
                    Те си го пазят много, този мамин пухкавелко.
                    Сигурно защото генерира много съдържание, макар и безмислено.

                    Няколко човека вече изядоха бан заради невинни шеги към него.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение

                      Казвам че при земетресение ще го тресне и него в детската, трият ме като заяждане.
                      Работата никак не е добре, щом опряхме до апокалипсиса , главните букви и червения шрифт.
                      Абе, защо не вдигат проклетите лихви и цените не падат??
                      Гледай четете,войната след Ковдида е факт!
                      ТОП прогноза !
                      Лошо!
                      Следваща топ прогноза НАТО РУСИЯ Световна война !
                      РИСК 1!

                      https://www.dnes.bg/index/2023/02/22...-evropa.560980

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                        Земетресенията са предупреждение за смирение на повишителите.Моретата в Израел се отдръпват след последните земетресения.Идва Страшния съд за имотния пазар.
                        Казвам че при земетресение ще го тресне и него в детската, трият ме като заяждане.
                        Работата никак не е добре, щом опряхме до апокалипсиса , главните букви и червения шрифт.
                        Абе, защо не вдигат проклетите лихви и цените не падат??

                        Коментар


                        • гледам цената на импулса гравитира около левчето
                          и си мисля; да го бях послушал тоя бъртрам, като агитираше тука
                          и да бях купил на 1,3лв, ама де, имАло глАва да пАти
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение
                            https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2023...home_NaiNovoto

                            Понеже инфлацията била висока предната година, тая година всички вдигат цените над инфлацията да компенсират вече изтърваното поскъпване. Пък другата година няма да има инфлация, успокояват медиите.
                            мен какво ме бърка
                            аз съм спасил кеша на 0,5% за 3 години в банката
                            препоръка е

                            Коментар


                            • https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2023...home_NaiNovoto

                              Понеже инфлацията била висока предната година, тая година всички вдигат цените над инфлацията да компенсират вече изтърваното поскъпване. Пък другата година няма да има инфлация, успокояват медиите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Да обединиш в едно религия и комунизъм си беше патент на бате Пешо. Тука виждам плагиатство.
                                когато нищо друго не помага...
                                ако трябва и към окултното ще се обърне колегата накавръков
                                но пустите имоти трябва да падат вече
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X