IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Ние сме кешовици
    еми, щом милите, че може да си го позволите...
    Last edited by X_Y; 12.02.2023, 22:09.
    препоръка е

    Коментар



    • Кешовците са най-губещите в последните неподходящи за тях 10 години, затова, аз вложих кеша, където трябва и използвах и привлечен ресурс. Когато трябва да ставаш кешовец, аз го правя, но с наръч от 7 подплатени тухлени застраховки, а вие, освен обезценения кеш, имате един голуй
      Last edited by X_Y; 12.02.2023, 22:08.

      Коментар




      • Ние сме кешовици.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

          Така е, дори и през ум да не ти минава да ходиш на това опасно за живота място.
          То и да искам няма как да стане. Там контингента е или перачи на пари или руснаци. Не попадам и в двете категории!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            Какви райски кътчета в Созопол? Там всичките отходни води се заустват директно в морето...
            Даже от Нефтохим изливат остатъците от преработката на нефт. Не стъпвайте в Созопол! Гърция е вашата дестинация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Вероятно достъпа не е безопасен дори за опитни алпинисти! Буджака, нали?
              Така е, дори и през ум да не ти минава да ходиш на това опасно за живота място.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Какви райски кътчета в Созопол? Там всичките отходни води се заустват директно в морето...
                Така де, с ирония питам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                  Това мога да преживея, но да ми цъфнете на плажчето не мога Посмъртно няма да дам никакви координати във форума
                  То оставаше тая глупост да направиш! Аз даже ти се чудя на акъла, че го спомена.
                  Трай си там възхвалявай Гърция, нека ходят да свинят там. Притрябвали са ти в Созопол.
                  Last edited by X_Y; 12.02.2023, 22:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                    Това мога да преживея, но да ми цъфнете на плажчето не мога Посмъртно няма да дам никакви координати във форума
                    Вероятно достъпа не е безопасен дори за опитни алпинисти! Буджака, нали?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Аз, само панеляка да си продам, ще отида не до Катар, а ще обиколя цяла Азия...хахаха.а , ако си продам всички имоти, три пъти Екватора не ми мърда
                      Ако, ако...сам знаеш какво означава!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                        Екстра, асфалтирайте драги, може и за озеленяване да се погрижите, сложете по един нагревател във водата и сте топ дестинация за балъци!
                        Не е само това, ами подочувам, че ТУИ са предложили цена за Албена
                        Last edited by X_Y; 12.02.2023, 22:05.

                        Коментар


                        • Това мога да преживея, но да ми цъфнете на плажчето не мога Посмъртно няма да дам никакви координати във форума

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                            Чакам напразно аз пример за райско плажче между чукарите на юг от града.
                            Какви райски кътчета в Созопол? Там всичките отходни води се заустват директно в морето...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                              Язък ти за хвалбите, отново ще си помислим, че са само голи лъжи!!!
                              Аз, само панеляка да си продам, ще отида не до Катар, а ще обиколя цяла Азия...хахаха.а , ако си продам всички имоти, три пъти Екватора не ми мърда

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                                Язък ти за хвалбите, отново ще си помислим, че са само голи лъжи!!!
                                Чакам напразно аз пример за райско плажче между чукарите на юг от града.

                                https://youtu.be/1uNWAdqglPc
                                #Къде-е-плажа
                                Last edited by Chio; 12.02.2023, 21:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X