IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

    От споделените твои размисли в този форум преобладава оценката на съфорумниците, че трябва да положиш сериозни усилия за подобряване на своята функционална грамотност, но аз бих те посъветвал да обърнеш също и голямо внимание на причинно-следствените връзки в твоите заключения! Грешното формиране на връзките между причините и явленията-последствията от тях може да причини сериозни загуби!

    Повишаване енергийната ефективност на сградите едва ли ще повиши наемите на конкурентен пазар като София, но със сигурност ще увеличи разходите на наемодателите и ще предизвика разпродажби на закъсали ипотекари!
    Хайде пък, ти, омръзна ни от твоите претенции за грамотност. Като си толкова грамотен, кажи поне какво работиш да се посмеем малко. Май последната ти работа е продажба на апартамент преди поскъпването и след това денонощно драскане във форума, за да самоубедиш, че не си се прее..ал много, а само малко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Страхотно, че морето ти е на разстояние едно футболно игрище и с лесен достъп, а не като застроения квартал след входа на Созопол от дясно, дето трябва да спускаш 200м. по вертикала, за да слезеш до пристанището и сария град.
      Ееее, това за което пишеш е Санта Марина и освен руснаци други там няма ама и трудно ще има защото никой не го харесва. Това не пречи цените и там да са малоумни Страшен късмет имах аз с къщата миналата година още не мога да повярвам хихих

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

        Е, нищо. В Гърция има хубави къмпинги. За €1500, могат да си плажуват цял месец нашите мечтатели.
        Созопол има претъпкан плаж, мръсна морска вода, лоша храна и свързаните с това стомашни проблеми. За Банско също пазя мил спомен от скапана храна. Без пари мога да съм по нашето крайбрежие и пак не искам. Единствено Созопол привлича за разходка, но колко пъти да го обиколи човек?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

          Ме какво те спира да се обадиш веднага? Ако имал време??? За едно позвъняване?? Леле колко сме заетиии… аууу…
          Драги Вълчо, нека не забравяме, че днес е неделя! Дори и брокерите сте хора и ви е нужна почивка! Ама като се замисля скоро ще излезете в по-дълга почивка... Айде сполай ти! Сипи си ракия и не му мисли много и утре е ден... Жив и здрав

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            Направи го защото и на мен ми е интересно какво ще кажат. М/у другото видях го в друга обява на 150000 €, чакай ще го потърся защото може да не го познаеш.

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...k=8xf2bq&f1=10
            Страхотно, че морето ти е на разстояние едно футболно игрище и с лесен достъп, а не като застроения квартал след входа на Созопол от дясно, дето трябва да спускаш 200м. по вертикала, за да слезеш до пристанището и стария град.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Били го продали, а още седи на обява?!?
              Утре, ако не забравя ще им звънна да видим какво ще кажат.
              Ме какво те спира да се обадиш веднага? Ако имал време??? За едно позвъняване?? Леле колко сме заетиии… аууу…

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                А, отделно има(ше) и натиск от правителството за това поради разбираеми причини.
                Хахахаха, топ бисер! Кое правителство , световното на билдербергерите или нашето-служебно или предишното с живот няколко месеца? Явно понижителските глави са пълни с много видове бръмбари

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Драги Вълчо, поне веднъж и ти ще се окажеш прав! Браво
                  Хахаха, някога може и да разбереш, какво е сарказъм и да стоплиш, че си правим гаргари с вас квартирантите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                    https://www.investor.bg/a/113-analiz...19-mlrd-paunda

                    Днес там, утре в БГ. Сметката ще бъде прекалкулирана в новите предизвестия към наемателите.

                    Наемите нагоре ====>>> а имотите???
                    От споделените твои размисли в този форум преобладава оценката на съфорумниците, че трябва да положиш сериозни усилия за подобряване на своята функционална грамотност, но аз бих те посъветвал да обърнеш също и голямо внимание на причинно-следствените връзки в твоите заключения! Грешното формиране на връзките между причините и явленията-последствията от тях може да причини сериозни загуби!

                    Повишаване енергийната ефективност на сградите едва ли ще повиши наемите на конкурентен пазар като София, но със сигурност ще увеличи разходите на наемодателите и ще предизвика разпродажби на закъсали ипотекари!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Били го продали, а още седи на обява?!?
                      Утре, ако не забравя ще им звънна да видим какво ще кажат.
                      Направи го защото и на мен ми е интересно какво ще кажат. М/у другото видях го в друга обява на 150000 €, чакай ще го потърся защото може да не го познаеш.

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...k=8xf2bq&f1=10

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Били го продали, а още седи на обява?!?
                        Утре, ако не забравя ще им звънна да видим какво ще кажат.
                        Аз наскоро купих и агенцията си държа обявата близо месец след това, да си зарибява за обаждания, нормална практика...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Вече се обадих, били го продали !!! Направо хлъцнах........
                          Имам чувството, че сме в детската градина, много падна нивото на манипулациите в този форум! Продавачи, понапънете се малко, сериозно подценявате интелекта на аудиторията в този форум! Има сериозна опасност да разочаровате ваши дългогодишни фенове и да изтървете контрола върху цените на имотите!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                            Амааа… Как така скъпа?!!! Сигурно са го продали с поне -40% дискаунт.
                            Драги Вълчо, поне веднъж и ти ще се окажеш прав! Браво

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Вече се обадих, били го продали !!! Направо хлъцнах........
                              Били го продали, а още седи на обява?!?
                              Утре, ако не забравя ще им звънна да видим какво ще кажат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Вече се обадих, били го продали !!! Направо хлъцнах........
                                Хахахах, това беше яко

                                Коментар

                                Working...
                                X