IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    На какво разстояние е най-бпизката детска градина и училище?Щото моите деца ходят на градина на 6 км от дома ми,а есента голямото дете ще ходи на училище на 7 км от нас.Не е чак такъв проблем.
    6-7км в София е 40 мин качване в колата, изчакване на светофари, задръствания и т.н. 2х40 понеделник до петък. И сега децата нямат време да си подготвят уроците, защото всеки учител е решил да ги побърка от задания, какво остава ако са изтощени от пътуване, а родителите са на ръба.

    Колкото и да е хубава къщата, времето на всеки един от нас е най-ценният капитал - колкото по-малко ни остава, толкова е по-скъпо. Качват ли се децата в автомобили, нещата да оттекли.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Въпреки ,че никога не съм живяла в Изток, мисля ,че на мястото на Царският Комплекс, е била вилата на НВ Екатерина , Йоана или подобна и после там е имало д. градина. Не съм сигурна за градината .

      ПП : Вилата беше на Княгина Елеонора, май Леле, забравила съм на коя беше
      Важното е, кралица Дюри, там има сосни имоти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

        Не съм сигурен за точните локации, мисля на мястото на общината е имало. Ще я питам.
        Въпреки ,че никога не съм живяла в Изток, мисля ,че на мястото на Царският Комплекс, е била вилата на НВ Екатерина , Йоана или подобна и после там е имало д. градина. Не съм сигурна за градината .

        ПП : Вилата беше на Княгина Елеонора, май Леле, забравила съм на коя беше
        Last edited by Дюри; 17.02.2023, 21:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          Аз пък не се сещам за затворена в Изток.
          Не съм сигурен за точните локации, мисля на мястото на общината е имало. Ще я питам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
            https://www.investor.bg/a/515-ikonom...yanuari-2024-g

            Още една моя прогноза се сбъдна!
            Браво колега, още една точна прогноза! Помня, че когато петрола беше над 100$ и всички чакаха цената да мине 150$, ти предвиждаше, че цената му ще бъде свалена до 50 долара. Е в момента е 82$...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

              Дури, ти може да си по-наясно.
              Колко детски градини затвориха в Изток, от промените насам? Жена ми е израстнала там. 3-4 мисля бяха.. но не съм сигурен.
              Аз пък не се сещам за затворена в Изток.

              Коментар


              • https://www.investor.bg/a/515-ikonom...yanuari-2024-g

                Още една моя прогноза се сбъдна!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  Дури, ти може да си по-наясно.
                  Колко детски градини затвориха в Изток, от промените насам? Жена ми е израстнала там. 3-4 мисля бяха.. но не съм сигурен.
                  В интерес на истината дет. градини не достигат в никой квартал. Например в Докторска градина ,въпреки ,че са много и квартала не е презастроен местата не достигат и последното което чух е ,че ще строят нова градина на мястото на птичия пазар. Лудница е навсякъде и добре ,че моите вече пораснаха Пораснаха ама сега им търся и купувам гаражи за колите хахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Миро, ама наистина не знаеш кога да спреш. Нито имаш представа, нито живееш в София, но си на всяка манджа мерудия ! Има Н-то класиране и маса деца не са в градините, няма нужното количество градини и в централните райони, спориш за крайните квартали където пък хептен ги няма. До колкото знам родителите за да получат компенсации трябва да отговарят на редица условия и хорат с добри доходи ,а такива не са малко в София, си взимат гледачки. Не ми пиши ,че това го чуваш за първи път защото вече ще минеш всякакви граници дори на доброто поведение
                    Не те знам къде живееш, но да спориш със софиянци за техният град е смешно !!!
                    Дури, ти може да си по-наясно.
                    Колко детски градини затвориха в Изток, от промените насам? Жена ми е израстнала там. 3-4 мисля бяха.. но не съм сигурен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                      Няма сми да спориш. Той не живее в София, но знае по-добре от мен и теб.
                      Няма как да обясниш в дълбокия прованс достиженията на цивилизацията. Метро, бус лента, traffic jam, платена зона са непонятни за такива. Бутат се по вади и долини, всяка сутрин губят половин час да шофират/ паркират/ оставят детето баш в час пик. После още толкова до работа. Вечерта пак. Ама са доволни, щото се движат със собствената си пълнолетна немска кочина, взета седма ръка от Италия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Това е на първо класиране. Има второ и трето и там почти всички си намират места.
                        Миро, ама наистина не знаеш кога да спреш. Нито имаш представа, нито живееш в София, но си на всяка манджа мерудия ! Има Н-то класиране и маса деца не са в градините, няма нужното количество градини и в централните райони, спориш за крайните квартали където пък хептен ги няма. До колкото знам родителите за да получат компенсации трябва да отговарят на редица условия и хорат с добри доходи ,а такива не са малко в София, си взимат гледачки. Не ми пиши ,че това го чуваш за първи път защото вече ще минеш всякакви граници дори на доброто поведение
                        Не те знам къде живееш, но да спориш със софиянци за техният град е смешно !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          https://money.bg/finance/okonchateln...se-otlaga.html

                          Айдее още един пирон в ковчега на лъжите на брокерите и агенциите за имотии

                          ЕВРОТО,КАКТО ПИСАХ СТОТИЦИ ПЪТИ Н Я М А ДА БЪДЕ ПРИЕТО В БЪЛГАРИЯ !!

                          ХА ХА
                          Окончателно: Влизането в еврозоната се отлага !!!!

                          Бългapия нямa дa влeзe в eвpoзoнaтa нa 1 янyapи 2024 г., тъй ĸaтo нe e гoтoвa. Toвa cтaнa яcнo нa бpифинг нa cлyжeбния миниcтъp нa финaнcитe Pocицa Beлĸoвa.
                          И 2025 няма да приемем еврото, просто защото няма да има правителство което да приеме нужните закони.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                            )))))
                            Отказвам се.
                            За всяко неприето дете в детска градина се полага компенсация.За 2022г 802 деца в София са получили такива компенсации.Значи родителите на останалите 9200 са пълни балъци,щом не са получили компенсация и си мълчат.
                            Вярваш ли го това?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                              )))))
                              Отказвам се.
                              Няма сми да спориш. Той не живее в София, но знае по-добре от мен и теб.

                              Коментар


                              • https://money.bg/finance/okonchateln...se-otlaga.html

                                Айдее още един пирон в ковчега на лъжите на брокерите и агенциите за имотии

                                ЕВРОТО,КАКТО ПИСАХ СТОТИЦИ ПЪТИ Н Я М А ДА БЪДЕ ПРИЕТО В БЪЛГАРИЯ !!

                                ХА ХА
                                Окончателно: Влизането в еврозоната се отлага !!!!

                                Бългapия нямa дa влeзe в eвpoзoнaтa нa 1 янyapи 2024 г., тъй ĸaтo нe e гoтoвa. Toвa cтaнa яcнo нa бpифинг нa cлyжeбния миниcтъp нa финaнcитe Pocицa Beлĸoвa.

                                Коментар

                                Working...
                                X