IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

    На базата на какви критерии решават коя транзакция е зелена?
    Сподели ако имаш повече информация?
    пс: ще се опитам да предположа че е левронската банка ;-)
    Да, това и на мен ми стана интересно и моля за повече инфо ако някой има.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      Е догодина вероятно ше се променят сметките. Не вярвам да е още 3000 м2, но и може да не е на пазара
      Виждам ,че много си се впечатлил от две обяви пуснати като пример от наш съфорумец с продажна цена на една от обявите 3000 € на кв. м. и друга с наемна цена на кв.м. от 7 €. Тогава ги погледнах и веднага видях ,че апартамента за 3000 € е ново строителство, другия ,който се даваше под наем за 7 € на кв.м. е в стар блок. Много такива обяви могат да се видят защото стария апартамент не е купуван сега, а по всяка вероятност е наследен и ремонтиран. Няма смисъл да коментираме това, това показва само ,че имаш ли имот винаги можеш да печелиш от него след като е изплатен или наследен.
      Имотните инвестиции не са за спринтьори, те са за маратонци Това мога да ти напиша с няколко думи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

        Има начин. Само аз ли го виждам тоя начин? Начина се казва инфлация и парична криза. Безконтролна инфлация и недоверие в банковата система. Аз ви разказах колко лесно почнаха да блокират средства банкови чиновници. Парите по банките се обезмислят при едно такова положение. Оня ден гледам в една банка слагат листа до някои транзакции да обозначат че била "зелена". Следят вече кое е зелено и кое не, само впрос на време е да ти вдигнат таксичката на незеленото или да ти го забранят. А става дума за пари тук. Абсурди всеки ден.
        На базата на какви критерии решават коя транзакция е зелена?
        Сподели ако имаш повече информация?
        пс: ще се опитам да предположа че е левронската банка ;-)
        Last edited by Zalmoxis; 09.03.2023, 10:35.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          Е догодина вероятно ше се променят сметките. Не вярвам да е още 3000 м2, но и може да не е на пазара
          имах предвид наема
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            ако приемем, че случая е близо до идеалния.
            с ново, висок клас обзавеждане. на търсена локация
            и тн. ще стане
            ..ако не тая година, догодина
            Е догодина вероятно ше се променят сметките. Не вярвам да е още 3000 м2, но и може да не е на пазара

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

              Мерси за отговора !
              Е 770 евро ще се приеме ли ?. Аз гледам , че стоят апартаменти по 100 и малко м2 за 650 евро (за Хеофит Рилски става дума), кой ше вземе 70 м2 за 770 евро ?
              ако приемем, че случая е близо до идеалния.
              с ново, висок клас обзавеждане. на търсена локация
              и тн. ще стане
              ..ако не тая година, догодина
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                не знам колега, 3к Е ми е далеч над прага на болката.
                за 70 квадрата ми излиза поносимо - 22,7 години при 11 евро. бруто.
                Мерси за отговора !
                Е 770 евро ще се приеме ли ?. Аз гледам , че стоят незаети апартаменти по 100 и малко м2 за 650 евро (за Неофит Рилски става дума), кой ше вземе 70 м2 за 770 евро ?
                Last edited by segato; 09.03.2023, 10:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                  Има начин. Само аз ли го виждам тоя начин? Начина се казва инфлация и парична криза. Безконтролна инфлация и недоверие в банковата система. Аз ви разказах колко лесно почнаха да блокират средства банкови чиновници. Парите по банките се обезмислят при едно такова положение. Оня ден гледам в една банка слагат листа до някои транзакции да обозначат че била "зелена". Следят вече кое е зелено и кое не, само впрос на време е да ти вдигнат таксичката на незеленото или да ти го забранят. А става дума за пари тук. Абсурди всеки ден.
                  Вижда само светлината в тунела на насрещния влак! Каква инфлация очакваш, когато всички са пуснали шредера и режат...ето един трилион вече изчезна!!!

                  https://wolfstreet.com/2023/03/07/ec...-qt-milestone/
                  ECB Balance Sheet Drops by €1 Trillion from Peak

                  Коментар


                  • https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...nagore-1592732
                    "Буркан банк" ще затвори, лихвите по депозитите ще тръгнат нагоре !!!!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                      Има начин. Само аз ли го виждам тоя начин? Начина се казва инфлация и парична криза. Безконтролна инфлация и недоверие в банковата система. Аз ви разказах колко лесно почнаха да блокират средства банкови чиновници. Парите по банките се обезмислят при едно такова положение. Оня ден гледам в една банка слагат листа до някои транзакции да обозначат че била "зелена". Следят вече кое е зелено и кое не, само впрос на време е да ти вдигнат таксичката на незеленото или да ти го забранят. А става дума за пари тук. Абсурди всеки ден.
                      какво ще рече това?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        плъхчо, разбрах , че ти си бил форумния експерт по наемите ... според теб има ли начин да се избие апартамент купен за 3000 евро м2 с наем от 7 евро м2 ? Ако със 7 евро не става, колко наем ше го избие ? Ако не ти се шерва knowledge ше те разбера.
                        не знам колега, 3к Е ми е далеч над прага на болката.
                        за 70 квадрата ми излиза поносимо - 22,7 години при 11 евро. бруто.

                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Искам да чета смислени и аргументирани постове на колеги и от двата лагера, а не заяждане на лична основа, дори обекта на заяжданията да не съм аз. Имам силно развито чувство за справедливост и потребителят с животинското име ми е неприятен. Сега очаквам задължителните тиради за наеми, квартири, децки и 2039...
                          Този психично болен индивид отдавна ми е в игнор-листата и не му виждам постовете. Съветвам всички да постъпят по същия начин.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                            Исканията можеш да си ги поставяш в правилната за теб тема, тук ще се съобразяваш с наемодателите/собствениците.
                            прекалено суров си с колегата кандидат хазяин
                            ще се озлоби към наемателите още от сега
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                              плъхчо, разбрах , че ти си бил форумния експерт по наемите ... според теб има ли начин да се избие апартамент купен за 3000 евро м2 с наем от 7 евро м2 ? Ако със 7 евро не става, колко наем ше го избие ? Ако не ти се шерва knowledge ше те разбера.
                              Има начин. Само аз ли го виждам тоя начин? Начина се казва инфлация и парична криза. Безконтролна инфлация и недоверие в банковата система. Аз ви разказах колко лесно почнаха да блокират средства банкови чиновници. Парите по банките се обезмислят при едно такова положение. Оня ден гледам в една банка слагат листа до някои транзакции да обозначат че била "зелена". Следят вече кое е зелено и кое не, само впрос на време е да ти вдигнат таксичката на незеленото или да ти го забранят. А става дума за пари тук. Абсурди всеки ден.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                плъхчо, разбрах , че ти си бил форумния експерт по наемите ... според теб има ли начин да се избие апартамент купен за 3000 евро м2 с наем от 7 евро м2 ? Ако със 7 евро не става, колко наем ше го избие ? Ако не ти се шерва knowledge ше те разбера.
                                Примерно -

                                + 50 EUR Discount
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=90jopr&f1=1

                                7 лв / м2
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=90jopr&f1=1

                                6 EUR / m2
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=90jopr&f1=1

                                4 EUR / m2
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=90jopr&f1=1

                                Коментар

                                Working...
                                X