IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Ква продажба от гладен кът църковна мишка изнервен брокераз.
    Баш, брокерите в момента са в режим продажба! Гледам да помогна както мога

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      виж как човека сам изведнъж му се е приискало да им даде ключа

      да не ти се прииска и на теб така да си дадеш кончетата на батовците
      Дал ги е, щото ги е краднал от Силк роуд. Казали са му за кражба на 100 мельона се лежи 100 год, ако върнеш квото си краднал - 10 год.
      Който е краднал да му мисли, аз съм спокоен за моите 0,1 коня.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

        100% прав!
        Никой не може да управлява по-добре парите и имотите от собственика.
        Вчера имах почти 12 часов кастинг за избор на наемател. Имаше 28 огледа между 8.30 и 18.45.
        Над 150 телефонни разговора с над 100 абоната. Това за един ден и малко часове от предният. Имаше нагли обаждания след 23 часа, разбира се заглушени и игнорирани.
        Накрая бях като изстискан лимон, но доволен, че намерих идеалният според мен наемател.

        П.П. нагледах се на брокерски мизерии, наглости и простотии. Мога да разказвам с часове. Пълни паразити окупирали имотният пазар.
        Как разбра, че е идеален, като още не е влезнал?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Колега, къде се изгуби? Защо си толкова изнервен, има ли конкретна причина? Ако търсиш бърза продажба, свиркай!
          Ква продажба от гладен кът църковна мишка изнервен брокераз.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Конфискувани са от крадец, който ги сам им даде частния ключ. Не им ли дадеш частния ключ, никой не може да ги конфискува.
            виж как човека сам изведнъж му се е приискало да им даде ключа

            да не ти се прииска и на теб така да си дадеш кончетата на батовците
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              София, Е Столица на най-бедната държава от ЕС и това са цените в момента. Когато стигнем по-средата поне по заплащане цените ще са коренно различни при това нагоре. Това ще се случи независимо дали ни харесва или не.
              Това не са цените в момента.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение

                Наскоро САЩ разпродаваха конфискувани биткойни. Едва ли са се затруднили много да ги конфискуват...
                Конфискувани са от крадец, който ги сам им даде частния ключ. Не им ли дадеш частния ключ, никой не може да ги конфискува.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Със сигурност по-добре управляваме няколкото собствени имоти в сравнение с фонд с хиляди такива.
                  100% прав!
                  Никой не може да управлява по-добре парите и имотите от собственика.
                  Вчера имах почти 12 часов кастинг за избор на наемател. Имаше 28 огледа между 8.30 и 18.45.
                  Над 150 телефонни разговора с над 100 абоната. Това за един ден и малко часове от предният. Имаше нагли обаждания след 23 часа, разбира се заглушени и игнорирани.
                  Накрая бях като изстискан лимон, но доволен, че намерих идеалният според мен наемател.

                  П.П. нагледах се на брокерски мизерии, наглости и простотии. Мога да разказвам с часове. Пълни паразити окупирали имотният пазар.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Колега, къде се изгуби? Защо си толкова изнервен, има ли конкретна причина? Ако търсиш бърза продажба, свиркай!
                    искаш да му купиш опиканите гащи? Ама и фетиш имаш
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                      Ех, Джонка, драги ми еничарю, 1-во число е другиден, подготви се с точната сума за наема и не изнервяй хазяина си.
                      Колега, къде се изгуби? Защо си толкова изнервен, има ли конкретна причина? Ако търсиш бърза продажба, свиркай!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                        Ех, Джонка, драги ми еничарю, 1-во число е другиден, подготви се с точната сума за наема и не изнервяй хазяина си.
                        Той отрича да е от тази грешна страна на барикадата, даже, въпреки неистовата свирепа омраза на имотите в София, твърдеше, че с доверен адвокат,си купил такъв в Иван Вазов с неприкрито отвращение. Това е първият и засета единствен купувач, който придобива имот с голямо отвращение и генетична омраза към имотите в София

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Да, това също се променя Цените тръгват от ниска база и затова имат само един път
                          4% e скочил процента за година, с това темпо след около 15 години ще сме на средното ниво на ЕС ако имаме късмет.

                          https://nsi.bg/sites/default/files/f...t_ECP_2021.pdf
                          Last edited by unimog; 28.03.2023, 21:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Или си мислите, че "инвеститори-повишители" от ранга на Лордчето, Песимиста или Дъри по-добре са управлявали вложението си и не са засегнати?
                            Със сигурност по-добре управляваме няколкото собствени имоти в сравнение с фонд с хиляди такива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Хахахахаааааа,

                              Цените на имотите хвърчат в небесата, тристайните апартаменти удариха 3000 евро на квадрат

                              https://www.varna24.bg/novini/Bylgar...vadrat-1617200

                              Laconic и сие на пух и прах!!!!
                              Па Мърчаево си е оферта. Топ локация в полите на Витоша. Имам приятел с къща там. Купи си я още преди години. 266€ на квадрат. И си с кола за нула време на Люлин.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Ех, Джонка, драги ми еничарю, 1-во число е другиден, подготви се с точната сума за наема и не изнервяй хазяина си.

                                Коментар

                                Working...
                                X