IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

    Много съм заблуден спрямо твоите критерии, да!
    Сподели сега кои си купил и кои са наследствени?
    Няследствени части имам само в панеляка....всичко друго е купено кешовица, част от панеляка също.
    Last edited by Bailor; 31.03.2023, 15:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Успокойте топката, за вас винаги ще останат недостъпни.
      И ти ли си сред заблудените, че аз ги прадавам точно тези имоти? Странно мислене, всеки който поства разни обяви, Е продавач хахаха
      Много съм заблуден спрямо твоите критерии, да!
      Сподели сега кои си купил и кои са наследствени?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
        Успокойте топката, за вас винаги ще останат недостъпни.
        И ти ли си сред заблудените, че аз ги прадавам точно тези имоти? Странно мислене, всеки който поства разни обяви, Е продавач хахаха
        ЛОРЧЕ, и да не са точно тези, къща в пернишко, маломерка в Бургас и магазинче на другия край на града, барабар с една панелка в Слатина и къща у Слатинския редут не са за хвалене. Че те половината и наследени.

        Някои от нас имаме качествени имоти, с които не се хвалим, както не няма да се хвалим какво сме пили снощи.

        При сегашните цени само два от апартаментите ми струват 600к ойро, да тръгне да се хваля ли? Ами и другите ми имоти - леле, че аз съм бил милионер в евро, хак да ми е???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
          Успокойте топката, за вас винаги ще останат недостъпни.
          И ти ли си сред заблудените, че аз ги прадавам точно тези имоти? Странно мислене, всеки който поства разни обяви, Е продавач хахаха
          Ти ги представи като мартеници и предложи да се пукнем от яд. Е пукнахме се ...от смях, БЛАГОРОДНИКО!

          И все пак - реалните ТИ имоти са си

          Това са реалните ми имоти, за разлика от пожелателните на unimog
          662 ooo€ Ще се пръснеш ли???

          И престани да ми ги навираш в муцуната - недостъпни са ми. Аман от СЕЛЕНДУРИ!
          Last edited by unimog; 31.03.2023, 14:29.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

            Бай Лорд, като те видях какви свинекомплекси продаваш и се зарадвах, че имаме изградена инфраструктур за свиневъдство, а сега остава само да пъхнем прасенцата вътре. След това ще живне икономиката ни с нови заробили се до живот с кредити от които ще смучат кинти всеки месец най-различни паяци.
            Успокойте топката, за вас винаги ще останат недостъпни.
            И ти ли си сред заблудените, че аз ги прадавам точно тези имоти? Странно мислене, всеки който поства разни обяви, Е продавач хахаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Ми направи тема само за София и тогава претендирай
              Бай Лорд, като те видях какви свинекомплекси продаваш и се зарадвах, че имаме изградена инфраструктур за свиневъдство, а сега остава само да пъхнем прасенцата вътре. След това ще живне икономиката ни с нови заробили се до живот с кредити от които ще смучат кинти всеки месец най-различни паяци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение


                Тук се обсъждат жилищата в София, не пернишко и бургаско
                Ми направи тема само за София и тогава претендирай

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Икономически форум викат бил
                  Икономията, майка на мизерията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                    И от Радомир със свинеферма в Слатински редут. Срам ми е, че съм част от форум с такива екземпляри.
                    Икономически форум викат бил

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Моля, я прочети по-внимателно кои са хейтили цяла нощ!!! И то не моите конкретни имоти, а чужди....магнит е тая тема..магнитхаахахаха
                      Магнит е евтиното пиене под 50 лева бутилката, Лорче.

                      Тук се обсъждат жилищата в София, не коптори по пернишко и бургаско

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                        Защо си пуснал всичките си имоти за продан? Има ли къде да живееш ако ги продадеш?
                        Щото е "инвестирал" в истерически парк. Ратко ще го приюти в една от стотиците маломерки.
                        Last edited by better; 31.03.2023, 12:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                          Хяхяхяхяхяхя както казва архитектът

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Каква София? Благородническите фамилии са от Катуница.
                            И от Радомир със свинеферма в Слатински редут. Срам ми е, че съм част от форум с такива екземпляри.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                              По София е пълно с лордове и с благородници от всякакъв калибър. Като ценност Аристократичните им недвижимости могат да се мерят само със западноевропейските замъци, затова и цените им са такива!
                              Каква София? Благородническите фамилии са от Катуница.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                                По София е пълно с лордове и с благородници от всякакъв калибър. Като ценност Аристократичните им недвижимости могат да се мерят само със западноевропейските замъци, затова и цените им са такива!
                                Как да се сдобия с титлата God Emperor?
                                https://www.youtube.com/watch?v=QaW4...nnel=AdultSwim
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X