IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

    Ти ги представи като мартеници и предложи да се пукнем от яд. Е пукнахме се ...от смях, БЛАГОРОДНИКО!

    И все пак - реалните ТИ имоти са си

    Това са реалните ми имоти, за разлика от пожелателните на unimog
    662 ooo€ Ще се пръснеш ли???

    И престани да ми ги навираш в муцуната - недостъпни са ми. Аман от СЕЛЕНДУРИ!
    Аз познавам един от враждебна. Продаде тръни на баумакс по 120€/м2 и им взе 2-3 млн €. Е продължи да си му е недовършен етажа, да си ходи со потурите и цървулите на магазина за патронче. Единия му син влезе и в затвора за наркотици ...
    Та искам да кажа че НЕ ПАРИТЕ правят човека, парите МОГАТ САМО ДА РАЗВАЛЯТ ЧОВЕКА.
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
      Днес михах през банката и поисках информативна оферта за ипотечка. Ей така да видя как вървят лихвите.
      2.4 мисля че е добре. Ако задържат цените тази година може и да се реша.
      Вземи най-накрая, та да мирясаш! Троши си главата щом искаш!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
        Както е 2,7 и след година може да стане 7,7 и тогава какво правим?
        Вече сме го играли - плащаме новата ипотека с новата заплата, атакуваме главницата, разтягаме срока, рефинансираме, продаваме имота, фалираме. Аз лично погасявах главницата с колкото вдигаха лихвата.

        Коментар


        • Както е 2,7 и след година може да стане 7,7 и тогава какво правим?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
            Днес михах през банката и поисках информативна оферта за ипотечка. Ей така да видя как вървят лихвите.
            2.4 мисля че е добре. Ако задържат цените тази година може и да се реша.
            С ГПР отива на 2.74%

            https://www.moitepari.bg/ipotechni_k...EAD1.ZkSve.jVI

            Коментар


            • Днес михах през банката и поисках информативна оферта за ипотечка. Ей така да видя как вървят лихвите.
              2.4 мисля че е добре. Ако задържат цените тази година може и да се реша.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Няследствени части имам само в панеляка....всичко друго е купено кушовица, част от панеляка също.
                Това твое мнение е мъжко и заслужава адмирации. Не е трудно да бъдеш искрен и всеки ще те уважава и посъветва. Пожелавам ти да откриеш най-добрия начин да реализираш мечтите си. За мен лично Бургас е хубав град за пенсионери, ако предстои такова събитие в твоя живот скоро - пази имота там и го обитавай дълги години. Аз така бих направил. Нищо, че тавана е 3м, зимите са меки последните години и ще се отоплява лесно. Освен това най-модерната библиотека на България е на съседната пресечка като читалнята работи до 23 часа.

                https://mal-burgas.com/bg

                https://burgaslib.bg/working-hours/

                Ако пък обичаш спорта -

                https://www.flagman.bg/article/290259
                Last edited by unimog; 31.03.2023, 16:19.

                Коментар


                • Я вижте тук ко стаа:
                  Глад за стари жилища, продават се за седмица.

                  https://telegraph.bg/obshtestvo/novi...delkite-372082

                  А някои дънари твърдяха и се кълняха, че продажбите им отнемат години. Много им се ще на нулевите да има притиснати продавачи, но няяяяамаааа, няма и да има хахахахахаааааа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

                    Много съм заблуден спрямо твоите критерии, да!
                    Сподели сега кои си купил и кои са наследствени?
                    Няследствени части имам само в панеляка....всичко друго е купено кешовица, част от панеляка също.
                    Last edited by Bailor; 31.03.2023, 15:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Успокойте топката, за вас винаги ще останат недостъпни.
                      И ти ли си сред заблудените, че аз ги прадавам точно тези имоти? Странно мислене, всеки който поства разни обяви, Е продавач хахаха
                      Много съм заблуден спрямо твоите критерии, да!
                      Сподели сега кои си купил и кои са наследствени?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                        Успокойте топката, за вас винаги ще останат недостъпни.
                        И ти ли си сред заблудените, че аз ги прадавам точно тези имоти? Странно мислене, всеки който поства разни обяви, Е продавач хахаха
                        ЛОРЧЕ, и да не са точно тези, къща в пернишко, маломерка в Бургас и магазинче на другия край на града, барабар с една панелка в Слатина и къща у Слатинския редут не са за хвалене. Че те половината и наследени.

                        Някои от нас имаме качествени имоти, с които не се хвалим, както не няма да се хвалим какво сме пили снощи.

                        При сегашните цени само два от апартаментите ми струват 600к ойро, да тръгне да се хваля ли? Ами и другите ми имоти - леле, че аз съм бил милионер в евро, хак да ми е???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                          Успокойте топката, за вас винаги ще останат недостъпни.
                          И ти ли си сред заблудените, че аз ги прадавам точно тези имоти? Странно мислене, всеки който поства разни обяви, Е продавач хахаха
                          Ти ги представи като мартеници и предложи да се пукнем от яд. Е пукнахме се ...от смях, БЛАГОРОДНИКО!

                          И все пак - реалните ТИ имоти са си

                          Това са реалните ми имоти, за разлика от пожелателните на unimog
                          662 ooo€ Ще се пръснеш ли???

                          И престани да ми ги навираш в муцуната - недостъпни са ми. Аман от СЕЛЕНДУРИ!
                          Last edited by unimog; 31.03.2023, 14:29.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение

                            Бай Лорд, като те видях какви свинекомплекси продаваш и се зарадвах, че имаме изградена инфраструктур за свиневъдство, а сега остава само да пъхнем прасенцата вътре. След това ще живне икономиката ни с нови заробили се до живот с кредити от които ще смучат кинти всеки месец най-различни паяци.
                            Успокойте топката, за вас винаги ще останат недостъпни.
                            И ти ли си сред заблудените, че аз ги прадавам точно тези имоти? Странно мислене, всеки който поства разни обяви, Е продавач хахаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Ми направи тема само за София и тогава претендирай
                              Бай Лорд, като те видях какви свинекомплекси продаваш и се зарадвах, че имаме изградена инфраструктур за свиневъдство, а сега остава само да пъхнем прасенцата вътре. След това ще живне икономиката ни с нови заробили се до живот с кредити от които ще смучат кинти всеки месец най-различни паяци.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение


                                Тук се обсъждат жилищата в София, не пернишко и бургаско
                                Ми направи тема само за София и тогава претендирай

                                Коментар

                                Working...
                                X