IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


    Софийските предложения са ужасяващи. Имотите които стават за живеене сигурно почват от милион и половина.

    Обаче какво отношение има Франкфурт? Ако по някаква причина ти се налага да живееш в София, какво те грее Франкфурт?

    Бил съм на много по-отвратителни места от София с по-скъпи имоти, но какво от това? Пазарът се саморегулира и цените са каквито са. И да има спад другаде, в София може и да няма, или да е по-малък, или да закъснее много.

    На мен българският пазар винаги ми е изглеждал надценен, но явно моето мнение не е достатъчно да се нормализира . Особено пък в сектора "жилища за бели хора", иначе копторите от съветско време са на нормални цени.
    Жилищният пазар в България и в частност София е класическо отражение на бг селския манталитет -- усещането за върховен екстаз от притежавания панелен кимизарник, обявен на 2000+Евро офертна и прилежащия му паркиран в калните зелени площи 20 годишен мерцедес, естествено и двете собствености необслужвани от времето на придобиване. И така -- до гроб!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Хахахаха, радвам се, че понижителите се забавляват на чуждите имоти, хахаха, точно моите са да, колко имбецили на куб, да ги бе търсиш, да ги намериш, а ги намираш, без да ги търсиш
      ти да е мислиш, че им е лесно
      в службата - терор
      в къщи - терор, че на всеки всеки януари се местят в нова квартира
      която е по-зле и от старата
      на среща с випуска - още по-зле, всички се хвалят, че са в по-голям апартамент. на квартира, разбира се.
      и накрая на някой му писне и избяга с дон педрито в хиспаня
      а дон кихот се мести при родителите си
      спокойно да дочака пенцията
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        колеги, има си специална тема за наемите
        никак не ми се четат квартирантски претенции тука
        Колега Матросов, аз ще пропусна, че си лягам. Все пак утре ме чакат важни държавни дела...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          сега те сгащих!
          не знам, кви са тия плас'масови шилета
          и освеМ това лордчето пазарува от лидъл
          Хахахаха, радвам се, че понижителите се забавляват на чуждите имоти, хахаха, точно моите са да, колко имбецили на куб, да ги бе търсил, да ги намериш, а ги намираш, без да ги търсиш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
            И все пак по удачен ми се струва контролираният взрив и, както се казва -- да започнеме на чисто...
            Трябва да сложат някаква бронирана палатка отгоре да не се разлетят тухли и да разнесат заразата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


              Софийските предложения са ужасяващи. Имотите които стават за живеене сигурно почват от милион и половина.

              Обаче какво отношение има Франкфурт? Ако по някаква причина ти се налага да живееш в София, какво те грее Франкфурт?

              Бил съм на много по-отвратителни места от София с по-скъпи имоти, но какво от това? Пазарът се саморегулира и цените са каквито са. И да има спад другаде, в София може и да няма, или да е по-малък, или да закъснее много.

              На мен българският пазар винаги ми е изглеждал надценен, но явно моето мнение не е достатъчно да се нормализира . Особено пък в сектора "жилища за бели хора", иначе копторите от съветско време са на нормални цени.
              Колегата сравнява. Сигурно е нов във форума и още се впечатлява. Аз съшо се чудех в началото как е възможно жилищата в много по-добри градове в бели държави да са на практика по-евтини от тези в София и поствах тук къщи и апартаменти в Ница на цената разпадаш се апартамент в Центъра на София , ма вече свикнах. Сега само бафкам за забавление.И той ше почне да се забавлява след 3-4 месеца като мине културния шок и желанието да си вземе нещо в милата родина.

              Коментар


              • колеги, има си специална тема за наемите
                никак не ми се четат квартирантски претенции тука
                препоръка е

                Коментар


                • Алеле майко, вие му се подигравате, ама човека има имоти за милиони, в смисъл ще ви трябват милиони да ги докарате до някакъв вид. И все пак по удачен ми се струва контролираният взрив и, както се казва -- да започнеме на чисто...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                    Софийските предложения са ужасяващи. Имотите които стават за живеене сигурно почват от милион и половина.

                    Обаче какво отношение има Франкфурт? Ако по някаква причина ти се налага да живееш в София, какво те грее Франкфурт?

                    Бил съм на много по-отвратителни места от София с по-скъпи имоти, но какво от това? Пазарът се саморегулира и цените са каквито са. И да има спад другаде, в София може и да няма, или да е по-малък, или да закъснее много.

                    На мен българският пазар винаги ми е изглеждал надценен, но явно моето мнение не е достатъчно да се нормализира . Особено пък в сектора "жилища за бели хора", иначе копторите от съветско време са на нормални цени.
                    джонка, модераторите не дават да се пише от 2 ника в една и съща квартира
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                      https://www.engelvoelkers.com/en-de/...1.1528671_exp/

                      На 4.7 км от центъра на Франкфурт.

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=93i6fy&f1=2

                      ул. Кожух планина

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=93i6w7&f1=1

                      ул.'Тодор Стоянов'12

                      Софийските предложения са ужасяващи. Имотите които стават за живеене сигурно почват от милион и половина.

                      Обаче какво отношение има Франкфурт? Ако по някаква причина ти се налага да живееш в София, какво те грее Франкфурт?

                      Бил съм на много по-отвратителни места от София с по-скъпи имоти, но какво от това? Пазарът се саморегулира и цените са каквито са. И да има спад другаде, в София може и да няма, или да е по-малък, или да закъснее много.

                      На мен българският пазар винаги ми е изглеждал надценен, но явно моето мнение не е достатъчно да се нормализира . Особено пък в сектора "жилища за бели хора", иначе копторите от съветско време са на нормални цени.

                      Коментар


                      • какви претенциозни квартиранти четат тук
                        лордче, представям си как протичат огледите
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                          https://www.engelvoelkers.com/en-de/...1.1528671_exp/

                          На 4.7 км от центъра на Франкфурт.

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=93i6fy&f1=2

                          ул. Кожух планина

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=93i6w7&f1=1

                          ул.'Тодор Стоянов'12
                          Колега, Вий ни стйе за тоз форум. Ората тук си отделят от залъка да си земът имотец да го оставът на дицътъ да гъ ремонтират, Вий за 750к космически кораби поствате.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Моля, някой да види дали уредите имат надпис "Миеле", че аз не мога да си позволя да драйфам пак.
                            миели са ги уредите ама другия век, най много миналата година
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              +100
                              На друга снимка пък е кюмбето с пелетите. Това е лордчето, ахахах.
                              В ъгъла се вижда уред, моля някой да погледне дали не е "Миеле", понеже аз не мога, достатъчно драйфах днес..
                              Last edited by better; 30.03.2023, 22:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                +100
                                На друга снимка пък е кюмбето с пелетите. Това е лордчето, ахахах.

                                Коментар

                                Working...
                                X