IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Между будка за вестници и имот кое е за предпочитане да притежаваш?
    И двете са напълно ненужни. Будката е за предпочитане, понеже по-лесно може да се разкара.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
      Един от начините да се оправдае ново печатане е да се обявят криптоборсите за незаконни перачници на пари и кеша там да изгори, след което загубеното да бъде компенсирано с ново печатане.
      Тази вечер хептен изперка. Къде видЕ кеш по борсите, и как се обявяват за незаконни?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        мен ме е страх и цените на имотиту да не достигнат европейските,
        че тогава и наемите ще ги подгонят
        Амааа... и тези в Карлово ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

          ще паднат, няма вечен ЪП. Трябва си време.
          мен ме е страх и цените на имотиту да не достигнат европейските,
          че тогава и наемите ще ги подгонят
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            и що не падат тия имоти!?
            ще паднат, няма вечен ЪП. Трябва си време.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
              .... Причината е в увеличението на цените на стоките у нас и изравняването им с тези в южната ни съседка.
              и що не падат тия имоти!?
              препоръка е

              Коментар


              • Един от начините да се оправдае ново печатане е да се обявят криптоборсите за незаконни перачници на пари и кеша там да изгори, след което загубеното да бъде компенсирано с ново печатане.

                Коментар


                • Значително е намалял потокът от гърци, които пътуват до България, за да пазаруват, показват наблюденията на местните търговци в Сандански. Причината е в увеличението на цените на стоките у нас и изравняването им с тези в южната ни съседка.

                  Панайотис е от Кавала. Избрал е да прекара Великден заедно със семейството си в Сандански. Той разказва пред БНТ, че тази година ще се въздържа от покупки заради високите цени на стоките в търговските обекти."Очаквахме да е по-евтино тук, понеже има голяма разлика в доходите ни. Виждам, че са изкуствено завишени цените на всички продукти", казва той.

                  "Единственото по-евтино тук е цената на горивото в сравнение с Гърция".

                  Според клиентите от южната ни съседка, най-голямо увеличение има в цената на млечните продукти. В магазин за хранителни стоки в Сандански, цената на кашкавала достига до 26 лева на килограм.

                  "Идват много малък брой гърци, които предимно минават само да попитат като цени, като наблюдение какво имаме във витрината, и си взимат една вода и си излизат. В момента трудно можем да ги накараме да си купят нещо", казва Петър Гроздилов, търговец.

                  "Масово гърците, каквито бяха преди години, ги няма. Без да преувеличавам, преди години бях преброил 70 автобуса, които запълваха всяка свободна улица тук, в централната част", разказва Георги Кунчев от Сандански. Сега от съседката ни пристигат едва два-три автобуса

                  А хотелиерите в Сандански са принудени да предлагат по-изгодни оферти, за да задържат малкото останали туристи от Гърция.

                  https://www.dnes.bg/obshtestvo/2023/...den-tuk.566741

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
                    Ръст на цените на жилища в Пловдив с 15,4% за 2022 година (imoti.net)

                    Амааа... и в Пловдив ли?! Нали беше уж само за Варна?!! Какво по дяволите става?! Нали уж има демографска криза и тъмни прозорци, къде е пазарната логика?! Брокерите са виновни и алчните строители!
                    Алоууу брокеразитИ, 2023 год сме. Стига сте заривали форума със спам!

                    Коментар


                    • Момчета и момичета,

                      В бюджетите на страните от ЕС и САЩ се заформят яки дупки по ред причини. Сега трябва да се решава как да се закърпи положението, което е доста сериозно. Французите вече показаха, че пенсиите не са недосегаеми. В Холандия се предвиждат още по-високи данъци.

                      Според мен не е никак далеч времето на поредното печатане и сваляне на лихви, защото външните дългове са проблемни. /Италия, Германия, Франция, Гърция, Испания, УК, Белгия, Португалия/

                      World Debt Clocks (usdebtclock.org)
                      Last edited by Конан-Варварина; 16.04.2023, 22:22.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Ок, само не разбирам постоянното ти присъствие в темата, след като имаш подобни причини да не купуваш имоти. Този аргумент с брокерите издиша. Един брокер пише тук и то веднъж годишно
                        Да си призная и аз не обичам брокерите, но единствения брокер в темата св материята се оказа много навътре в материята и често го питам за разни неща. С удоволствие ще си пия напитката с него ако реши пак да дойде. Иначе да калпавите брокери са мнозинство, но има и професионалисти.
                        Ако човек иска да купи брокерите не са пречка. Покачващите се цени обаче СА. А те ще продължават де се покачват, независимо на нас какво ни се иска.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Добре де, дори да имам 10x повече пари от преди 10 години, защо ми е да ги набивам в имот, който не ми трябва за нищо? Какъв е смисълът да притежаваш нещо, което ти носи само разправии, загуби и данъци?
                          Разберете, че от празен имот полза няма, има само вреда.
                          Ок, само не разбирам постоянното ти присъствие в темата, след като имаш подобни причини да не купуваш имоти. Този аргумент с брокерите издиша. Един брокер пише тук и то веднъж годишно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Добре де, дори да имам 10x повече пари от преди 10 години, защо ми е да ги набивам в имот, който не ми трябва за нищо? Какъв е смисълът да притежаваш нещо, което ти носи само разправии, загуби и данъци?
                            Разберете, че от празен имот полза няма, има само вреда.
                            Между будка за вестници и имот кое е за предпочитане да притежаваш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                              Наемите в София - Форум Инвестор.БГ (investor.bg) Ето я твоята тема... Време е...
                              Конане, като развален грамофон си. С такива потребители, като теб този форум е обречен, нивото е много ниско и реално няма никаква полза да се влиза тук. Просто няма какво ново да се научи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80

                                Конане, так се размечта за черни момчета...
                                Я по-добре пусни пак справката от имот.бг
                                Наемите в София - Форум Инвестор.БГ (investor.bg) Ето я твоята тема... Време е...

                                Коментар

                                Working...
                                X