IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    ми съберете се една бригада и поразчистете
    съберете по някой лев и викнете контейнери и превоз и си оправете околността

    хората чистят планетата, а вие пред блока си не искате да почистите

    май не само общинарите са зле
    То лошото е, че без закони като хората, видеонаблюдение и т.н. всяко подобно начинание се обезсмисля- в Люлин примерно всяка година има подобие на " ленински съботник" изчиства се, става приятно за седмица - две и след това се връща в първоначален вид. Не му ли бръкнеш на българина в джоба и разчиташ ли само на съвест не стават нещата......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      бъртрам да вземе да спазва принципа на радио ереван
      и да дава акъл само когато му поиска някой
      ти явно си наследник на онези 'чистници' преселници от провинцията в големия град, които цял ден подреждат и чистят домА, но всичко извън тяхната собственост е грижа на онези к..ти от общината. В същото време ако нещо се отдава под наем 100% се гледа как да се скатае данък...ама после се бием в гърдите и " ааа к...тите да чистят, плащам си данъците"

      за съжаление в кварталите 'блоковото' население все още не може да се избави от този манталитет.
      тук таме отстрамва по някоя баба, която гледа градинка пред/зад блока.



      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Депутат, софра, запой.
        Преход, пасмина, застой.
        Болни, доктори, рушвет.
        Кмет, корупция, разцвет.

        Безпорядък, рев, искри.
        Алкохол, жени, псувни.
        Цици, интернет, Айфони.
        Бизнес, спонсори, милиони.

        Обир, банка, далавера.
        Ред, полиция, химера.
        Път, поръчка, магистрала.
        Катастрофа, вой, раздяла.

        Улици, ремонт, павета.
        Кражби, сеч, екодървета.
        Фирми, призраци, офшорки.
        Евро, сметки, договорки.

        Избори, елит, управа.
        Шок, пародия, държава.
        Изход, бягство, терминал.
        Народ, история, финал...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          На 800 метра от мястото съм. Немците не разрешиха на мапса да снимат, кво да ги правя.
          До Конщанц е крайбрежен парк на Унтерзее, с алейки и всичко. До Райхенау може с лодка. Швейцарците са ми отсреща. Много рядко можеш да видиш фас или боклуче. Цените (вкл. в ресторантите) - някъде по 2 на София, качеството по 10. Цените в магазините - по-ниски. Къща с големината на тази на Байлора ще излезе 600-700к в съвсем приличен вид, не като неговия обор. В района живеят немалко хора с доходи от над милион годишно.

          ПС: Ако беше немец, пространството между Цариградско и улицата ти щеше да е парк, т.е. все едно щеше да живееш в ж.г. Южен Парк и не в Младост.
          А сега какво е - едно обрасло с бурени сметище. Най-тъпото е, че за такива неща не трябват много пари и спокойно може да се направи с бюджета на общините, който иначе се краде.
          погледнах го на малса, хареса ми мястото.
          има ли там немски дс кадри
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            А за теб отнася ли се?
            да, но в по-малка степен.
            ето като сега
            можеш, трайчо и дори препоръчвам да ползваш поне частично работещите функционалности на форума.
            за игнор функцията намеквам.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              не само за него и за теб се отнася
              А за теб отнася ли се?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Това само за колегата ли се отнася? Щото гледам, че ти навсякъде ръсиш не поискани съвети и препоръки.
                не само за него и за теб се отнася
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  бъртрам да вземе да спазва принципа на радио ереван
                  и да дава акъл само когато му поиска някой
                  Това само за колегата ли се отнася? Щото гледам, че ти навсякъде ръсиш не поискани съвети и препоръки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    добре де, не се впрягай

                    обаче ти в църквата ли живееш
                    да не си клисар там

                    иначе аз съм в младост 3,
                    близо до тоя кенеф, който е дело на общината
                    https://www.google.com/maps/@42.6420...192?authuser=0

                    ето и една специално за бетерчо
                    https://www.google.com/maps/@42.6426...192?authuser=0
                    На 800 метра от мястото съм. Немците не разрешиха на мапса да снимат, кво да ги правя.
                    До Конщанц е крайбрежен парк на Унтерзее, с алейки и всичко. До Райхенау може с лодка. Швейцарците са ми отсреща. Много рядко можеш да видиш фас или боклуче. Цените (вкл. в ресторантите) - някъде по 2 на София, качеството по 10. Цените в магазините - по-ниски. Къща с големината на тази на Байлора ще излезе 600-700к в съвсем приличен вид, не като неговия обор. В района живеят немалко хора с доходи от над милион годишно.

                    ПС: Ако беше немец, пространството между Цариградско и улицата ти щеше да е парк, т.е. все едно щеше да живееш в ж.г. Южен Парк и не в Младост.
                    А сега какво е - едно обрасло с бурени сметище. Най-тъпото е, че за такива неща не трябват много пари и спокойно може да се направи с бюджета на общините, който иначе се краде.
                    Last edited by ejonny2376; 30.03.2023, 13:30.

                    Коментар


                    • бъртрам да вземе да спазва принципа на радио ереван
                      и да дава акъл само когато му поиска някой
                      Last edited by ratten; 30.03.2023, 13:11.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        ми съберете се една бригада и поразчистете
                        съберете по някой лев и викнете контейнери и превоз и си оправете околността

                        хората чистят планетата, а вие пред блока си не искате да почистите

                        май не само общинарите са зле
                        Ето го резултата -

                        Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	38.6 КБ
ID:	4046091

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          капутите общинарски имаха пари да съборят гаражите,
                          но не и да почистят след тях

                          коя кръчма?
                          ми съберете се една бригада и поразчистете
                          съберете по някой лев и викнете контейнери и превоз и си оправете околността

                          хората чистят планетата, а вие пред блока си не искате да почистите

                          май не само общинарите са зле
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Гладен_Брокер Разгледай мнение

                            Ма той идеални части ли има само в Слатинския редут?
                            Не знам дали точно това е къщата на ,Лорда, или показва само примерно какво има, но къщата от обявата е близнак с половин парцел.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              В интерес на истината ако парцела беше цял , а не част от него бих се замислила за тази сделка. Поне със сигурност щях да я огледам. Дори и така ми се струва по-добре да се купи това отколкото апартамент и е за собствено ползване. Един ремонт ще я светне ,но не е за мен, аз имам прекрасна и ремонтирана къща в София.
                              Ма той идеални части ли има само в Слатинския редут?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Обедно гергана, или на пазарчето битовата. Иначе в квартала долна мазна с гръмкото име монтерей да подгреем и после со "жената" на клуб
                                гергана я преместиха на мястото на китайския в младост 4 до билата
                                веднъж ходих, много добре беше сготвено всичко
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X