IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брокерази, не се мъчете ами хФащайте мотиките ви казаХ, ама не ме слушате. Папото свърши! Няма продажби на тези нива, хайпа мина, пазара замря.
    Ето един обект, който следим от почти година, нямат никакви продажби:

    https://sohome.bg/apartment/
    Last edited by better; 09.04.2023, 18:28.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
      Търся жилище в Испания вече два месеца. Освен че няма предлагане, цените са космически. На себе си ли да вярвам, на тебе ли. Намери си жена най сетне, че съвсем ще оскотееш от самотуване. Казвам го без капка лоши чувства. За деца май ти е късно, ама поне прибери някоя, че сам, виждаш, не е работа.
      И стига с тва че всички са брокери, че става супер малоумно вече.
      Абе то и твоите стенания, че бил сам и бездетен са върха на тъпотата ама те оставят да си пишеш на воля. Толкова ли ти е трудно да не включваш лични нападки в постовете си, толкова ли няма какво други да напишеш. Добър опит е търсенето в Испания, продължавай да опитваш....

      Напиши нещо хубаво за Бриз, да не пиша аз за лошото.
      Вчера минах и гледам, че вече е застроено по булеварда, и целия склон около стадиона. Съвссем скоро там няма да става за живот. Няма въздух, а за инфраструктура няма да пиша.
      Last edited by polax; 09.04.2023, 18:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Ти не схвана ли, че идеята ми (ни) тук е да разоблечаваме лъжите на вас-брокерастите?

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-07-26 232412.jpg
Views:	1
Size:	42.3 КБ
ID:	4049424


          без коментар, не е смешно, тъжно е

          Коментар


          • да се посмеем от сърце:

            Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-04-09 173819.jpg
Views:	1
Size:	49.1 КБ
ID:	4049421

            Коментар


            • Усмивки от старите ленти:

              Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-04-09 173503.jpg
Views:	1
Size:	45.5 КБ
ID:	4049419

              Коментар


              • Търся жилище в Испания вече два месеца. Освен че няма предлагане, цените са космически. На себе си ли да вярвам, на тебе ли. Намери си жена най сетне, че съвсем ще оскотееш от самотуване. Казвам го без капка лоши чувства. За деца май ти е късно, ама поне прибери някоя, че сам, виждаш, не е работа.
                И стига с тва че всички са брокери, че става супер малоумно вече.
                Last edited by facingthesun; 09.04.2023, 17:32.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
                  Не лъжи, че жилищата в Европа са паднали. Това, че нямаш дом и не желаеш и останалите да имат, не оправдава лъжите ти. Ама вие от ДС котилото така сте свикнали, цял живот да лъжете и да мажете.
                  Първата ми попаднала статия за спада - не от факти.бг а от Виртшафтсвохе.

                  https://www.wiwo.de/finanzen/immobil.../29057008.html

                  А, забравих - вие брокерите на български не можете да четете и пишете, какво остава за чужди езици....

                  Кой лъже? Аз или брокерчетата? Модераторе, бъди обективен и честен и отсъди сам. Те досега не са представили нито едно доказателство в подкрепа на глупотевините си. Аз тук предоставям доказателство след доказателство, факт след факт, число след число. Само днес показах:

                  - Пример как чудесен апартамент в Женева - един от най-скъпите градове в Европа, е двойно-тройно по-достъпен спрямо средните доходи сравнено със София
                  - Снимки на ужасяваща мизерия и боклуци в София - столица на държава член на ЕС
                  - Снимки на занемарена къща в Редута, обитавана очевидно от клошари, на цена колкото къща в добро състояние в по-богатите държави
                  - Статия от уважавана немска медия, която обяснява спада и причините за него

                  Те какво представиха?
                  Last edited by ejonny2376; 09.04.2023, 16:58.

                  Коментар


                  • Не лъжи, че жилищата в Европа са паднали. Това, че нямаш дом и не желаеш и останалите да имат, не оправдава лъжите ти. Ама вие от ДС котилото така сте свикнали, цял живот да лъжете и да мажете.

                    Коментар


                    • Aleks, модераторю, когато злобен, дори неживеещ в Бг човечец нарича във всеки пост държавата кочина, а жилищата и кофтори, за добър тон ли се счита?Това ли е идеята на темата?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        1.Ти не схвана ли, че идеята ми тук е да разоблечавам лъжите на вас-брокерастите? 2.Никога няма да купя в София, просто искам да покажа колко лъжете. И го правя доста успешно. София е най-надцененият имотен пазар в Европа - спрямо доходите и спрямо качеството на живот. Това горното беше поредният пример - и то спрямо един от най-скъпите градове в Европа.
                        3.А това, че цените продължават да растат и обявите намаляват, при точно обратните тенденции в целия развит свят, би трябвало да ти подскаже колко много неща не са наред в държавата и как ще изядете дървото всички "родолюбци". Кога точно не е ясно, но ще го изядете, затова всеки един нормален работещ човек, когото успея да предпазя от лъжите ви, ще е един малък успех за мен.
                        1. песимиста е писал десетки пъти, че е келнер
                        2. Това го знаехме още откакто започна да пишеш в темата. /чак сега ли събра смелост да си признаеш?/
                        3. Цените наистина продължават да растат. /и ще продължат ръста и без твоите стенания и "разобличаване на лъжите на брокерите"/
                        Last edited by Конан-Варварина; 09.04.2023, 15:32.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Да съм казал, че е лошо ?! Зимай го и спри да ревеш за София.... Остави ни нас да се мъчим с мизерията.
                          Ако не си разбрал ще ти го повторя бавно. В София цените растат в момента / изненада за мен/ , обявите намаляват....Що ли никой не иска да продава на ''върха.''
                          Някои от нас не биха отишли в Женева или където и да е на друго място / по-хубаво от София/ дори там да е по-евтино. Просто искаме да живеем в България и София...каквито и да са цените на имотите и тротоарите.....При това с ясното съзнание , че нема да станем Швейцария къмто никога....
                          Какво те спира да си купиш където и да било след като толкова не харесваш София ? Пак с личен пример нещо като не ми харесва го трия от главата си на мига...що да се нервя.... Чесно не те разбирам що си го причиняваш....
                          песимисте, не мога да си обясня защо индивид работещ и живеещ в Швабско /на брега на Боденското езеро/, имащ пари да си купи 3,5 стаен в Швейцария, знае наизуст обявите за имоти в БГ и не си купи имот там, ами си плаща наема като поп и само вие като бездомно куче подир стандарта на живот в БГ. Можеш ли да направиш един психопрофил на такъв индивид? Аз си го обяснявам единствено с някакъв посткомунистически ДС синдром, където хем си обичаш тези, които са те изпратили да учиш в чужбина, хем вече харесваш лъскавия запад повече и отказваш услуги, за които са инвестирани средства в теб. Раздвоение на личността. Хубавото е, че от тази издънка няма да израстне клон или дърво за ДС.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                            са на връо...
                            ....
                            И ти беше от пернишко, нали?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Да съм казал, че е лошо ?! Зимай го и спри да ревеш за София.... Остави ни нас да се мъчим с мизерията.
                              Ако не си разбрал ще ти го повторя бавно. В София цените растат в момента / изненада за мен/ , обявите намаляват....Що ли никой не иска да продава на ''върха.''
                              Някои от нас не биха отишли в Женева или където и да е на друго място / по-хубаво от София/ дори там да е по-евтино. Просто искаме да живеем в България и София...каквито и да са цените на имотите и тротоарите.....При това с ясното съзнание , че нема да станем Швейцария къмто никога....
                              Какво те спира да си купиш където и да било след като толкова не харесваш София ? Пак с личен пример нещо като не ми харесва го трия от главата си на мига...що да се нервя.... Чесно не те разбирам що си го причиняваш....
                              Ти не схвана ли, че идеята ми тук е да разоблечавам лъжите на вас-брокерастите? Никога няма да купя в София, просто искам да покажа колко лъжете. И го правя доста успешно. София е най-надцененият имотен пазар в Европа - спрямо доходите и спрямо качеството на живот. Това горното беше поредният пример - и то спрямо един от най-скъпите градове в Европа.
                              А това, че цените продължават да растат и обявите намаляват, при точно обратните тенденции в целия развит свят, би трябвало да ти подскаже колко много неща не са наред в държавата и как ще изядете дървото всички "родолюбци". Кога точно не е ясно, но ще го изядете, затова всеки един нормален работещ човек, когото успея да предпазя от лъжите ви, ще е един малък успех за мен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Ратко е топ отсекъде. А шапка му свалям за ипотечката.... Аз не намерих подходящи имоти и топки за тва....Допусках, че мое да не е толкова добър резултата и че вече лихвите ще са ги повдигнали, но требеше да се досетя, че нема как да се случи след като Кавръка и Юлката ги дигаха непрекъснато :-) Ще се притесня ако почнат да пишат, че почват да падат лихвите :-)
                                Откакто пишеш в темата доста понижители минаха през нея, като в края на краищата всички те потънаха в забвение. /Феникса беше доста забавен/
                                Сегашните понижители са жалка картинка и дори не си заслужава, човек да им обръща внимание. Дори топ понижители като кольо и неговия ментор берджо се ограничиха с постване на някой и друг линк, но за МЯУ и 40% дискаунти вече никой не се осмелява да отвори дума.

                                Коментар

                                Working...
                                X