IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    казвай им, че дс кадрите и отрочетата им са довели страната до това състояние
    Абе мишко, не виждаш ли че Бай Тошо е построил всичко наоколо, а мизерниците "демократи" и "евроатлантици" като теб са си хвърлили лайната?
    Българите си заслужавате съдбата да живеете в кенефа на Европа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Ами тези мизерии какви са?
      https://www.google.com/maps/@43.2821...192?authuser=0

      Аз лично умирам от срам, когато съм в БГ и с мои колеги чужденци минем покрай подобно бунище. Да не говорим, че това е курорт, прославил България (поне навремето).
      казвай им, че дс кадрите и отрочетата им са довели страната до това състояние
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Ето това беше единствената зелена площ, в момента тук изниква 3-4 етажна сграда:

        https://www.google.com/maps/@43.2964...192?authuser=0
        Ами тези мизерии какви са?
        https://www.google.com/maps/@43.2821...192?authuser=0

        Аз лично умирам от срам, когато съм в БГ и с мои колеги чужденци минем покрай подобно бунище. Да не говорим, че това е курорт, прославил България (поне навремето).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Аз говоря за бетон върху самия пясък чак до морето разделящ плажната ивица на две части и върху бетона телена мрежа от тази с която си ограждат кокошарниците и в мрежата врата през която стъпвайки на бетонно кошче за боклук, че е високо отиваш в другата част на плажа. Такова нещо не бях виждал през живота си, ако намеря снимки ще пусна, че тогава реших поне няколко години да не ходя на златните.
          Добре, че не съм ходил на подобни локации. В центъра на Бургас няма подобни проблеми на централния плаж, както и на девствените плажове в близост до града и далеч от тълпите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            Това, за което говориш е границата м/у Ривиера и Златни. Няма вече мрежа. Отдъхни си.
            Като гледам още си има мрежа- това са го снимали наскоро, загледай се в началото на клипа в дясната част на плажа ясно се вижда мрежата
            https://youtu.be/QAk3moCasdc И това пак казвам е на самата плажна ивица на пясъка.........

            Коментар


            • мите, отбой
              може пак да ходиш на златни
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Аз говоря за бетон върху самия пясък чак до морето разделящ плажната ивица на две части и върху бетона телена мрежа от тази с която си ограждат кокошарниците и в мрежата врата през която стъпвайки на бетонно кошче за боклук, че е високо отиваш в другата част на плажа. Такова нещо не бях виждал през живота си, ако намеря снимки ще пусна, че тогава реших поне няколко години да не ходя на златните.
                Това, за което говориш е границата м/у Ривиера и Златни. Няма вече мрежа. Отдъхни си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Златни не стига, че е осран с бетон, ами точно на крайбрежната алея се бетонира още, може би поредния огромен хотел. Тотална кочина, ще снимам да видите каква алчност и разсипия. Имам чувстото, че един на друг си правят мръсно и бетонорат абслютно всичко.
                  Аз говоря за бетон върху самия пясък чак до морето разделящ плажната ивица на две части и върху бетона телена мрежа от тази с която си ограждат кокошарниците и в мрежата врата през която стъпвайки на бетонно кошче за боклук, че е високо отиваш в другата част на плажа. Такова нещо не бях виждал през живота си, ако намеря снимки ще пусна, че тогава реших поне няколко години да не ходя на златните.

                  Коментар


                  • То си го пише от сега:
                    ....ĸaтo гoлямo пpeдимcтвo ca възмoжнocтитe зa peциĸлиpaнe нa бaтepии в peгиoнa нa Πлoвдив.

                    Разбирайте:ще докарват старите батерии от европата за унищожаване.

                    Коментар


                    • Ето това беше единствената зелена площ, в момента тук изниква 3-4 етажна сграда:

                      https://www.google.com/maps/@43.2964...192?authuser=0

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        На златните махнаха ли бетона разделящ плажа на две с телена мрежа отгоре и кошче за боклук по което се катериш да минеш през вратата в телената мрежа, че отдавна не съм ходил там
                        Златни не стига, че е осран с бетон, ами точно на крайбрежната алея се бетонира още, може би поредния огромен хотел. Тотална кочина, ще снимам да видите каква алчност и разсипия. Имам чувстото, че един на друг си правят мръсно и бетонорат абслютно всичко.

                        Коментар


                        • някой днес е в един от ония дни
                          и не може човек да си каже приказката тук

                          кип калм, не работят личните, затова тук го пращам.
                          https://ameissy.bg/products/period-b...41342531436737
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Не, ти си ела като повишител, респ. човек който знаеш и виждаш какво се случва. А понижителите вярващи в приказките на Шарл Перо ще поканим и почерпим като бъдещи коректни наематели.
                            Ей тва е приказка!
                            Живи и здрави да сме само!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                              Не знам какво си осирал, но от Зл. пясъци на север няма 1 керемида сложена от тошово време. Та пак питам: къде видя бетона? Аман от приказки на ангро.
                              Ти така говореше и за Варна, от тогава до днес цените там прибавиха +50%.
                              На златните махнаха ли бетона разделящ плажа на две с телена мрежа отгоре и кошче за боклук по което се катериш да минеш през вратата в телената мрежа, че отдавна не съм ходил там

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
                                Бизнес за милиарди: Мащабна инвестиция за производство на батерии се подготвя край Пловдив

                                вай, вай, вай... Ами сега? Дали ще има достатъчно жилища за работниците?

                                Питам, щото гледам нещо подобно във Варна.
                                Тия батерии да не са за ел. колите на Кирчо дето се произвеждат в Ловеч? Произвеждат се вече нали ?

                                Коментар

                                Working...
                                X