IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Понеже правя ремонт на новия апартамент и говорим с майсторите за цени гипса сега е 36лв а преди година и нещо е бил 15, фибрана двойно, газобетона двойно, замазката двойна, кабелите двойно към тройно, плочките двойно, шкафове за баня двойно... И ще ви вземат 60-70000лв с по-обикновени материали за ремонт на тристаен, още 20000лв за нормално обикновено обзавеждане, а вие ще го продадете/купите за 2000лв метъра.. е няма как да стане. А и материалите продължават да се качват ежемесечно- няма да строят и ремонтират хората ли? Няма ама друг път. Или да пуснете някой за под наем на 600-700лв и това няма как да стане, и наемите ще тръгнат нагоре защото за да живееш на хубаво и чисто и ново, а не соц коптор ще трябва да си плащаш.

    Коментар


    • Борисов: Партиите да изберат - вдигане на данъци, постна пица или огромен дефицит

      Познайте какво ще изберат партиите. Хахаха. Особено предизборно. Инфлация ни чака драги понижители. Бясна неспирна инфлация, задлъжняване и евентуално робство, наложено чрез недостъпен живот в скъпи жилища европейски стандарт с рампи за инвалиди, гейове и зелени активисти. Тия пари дето ги пестите даже няма да ви стигнат за новата легална евтаназия.

      Коментар


      • Ехооо, криптарите, запарва ли ви вече леко под дупето. Ще има бързо събличане, студен душ и стригане след това.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Цените скочиха заради глобалното затопляне, Путин,Тръмп и Джо Байдън,други фактори са честите смени на потребителските имена на Митко...има и други причини ама не ми се изброяват
          хахахахахахахахаха
          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-07-26 232412.jpg
Views:	1
Size:	42.3 КБ
ID:	4054083




          Хубаво е, че ви има вас понижителите. Без вас пазара на наемите ще закъса, а и няма да има с кой да се гъбаркаме. Колкото повече понижители, толкоз повече бъдещи наематели. И съотношението 30/70 ще бъде достигнато по-бързо.
          Last edited by Конан-Варварина; 22.04.2023, 14:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

            Няма човек, който да предскаже с точност кога ще се случи спада при НИ. Според мен вече пазара обръща и няма връщане назад. Цените вече падат.
            Aми, те само понижители се изживяват като шамани. А, един пишеше и "точно в този момент", каквото и да значи това..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Няма човек, който да предскаже с точност кога ще се случи спада при НИ. Според мен вече пазара обръща и няма връщане назад. Цените вече падат.
              Спада ще се случи точно 2025.
              Тази година и първата полвина на 2024 ще сме на горе. След това почват проблемите и не така мижави както сега.
              Last edited by Майстора233; 22.04.2023, 14:07.

              Коментар


              • Брокеразите спряха да плащат и веднага медиите обърнаха палачинката.



                https://www.varna24.bg/novini/Bylgar...odavat-1647382

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Точно по темата писах. Цените рязко скочиха, точно СЛЕД като изтрихте темата. Нервността на понижители, бездомници и смотани модератори е ясен признак за предстоящ ръст в цените на жилищата. Всеки изтрит пост, всяка заплаха за бан се материализират в поскъпване на мечтания имот.
                  Ти още ли си тук бе лъжец? Казах ти - мотиката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    така е трайчо
                    2017-та аз реших, че вече не е изгодно за се влиза на зелено. писах и тук няколко пъти.
                    затова влязох края 2022, че е много "изгодно"
                    2020 пък можех да се закълна, че цените ще обърнат.
                    и вместо да купувам, аз продавах.

                    като видях, че не е по силите ми да познавам пазара,
                    реших да се отдам на закачки с другите потребители
                    Ковид кризата оказа голямо влияние на пазара, щото се изляха милиарда като помощи и по стар български обичай се набиха в имоти.И в депозити в банките.
                    Сега се чакат пари от Плана за възстановяване и развитие.Колко точно ще са и как ще се разпределят не е ясно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      всеки по свой начин. важното е все някога да разбере
                      Не е задължително да ти кажа ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Неведоми са пътищата в които същите ще разберат ,че совите не са това което са !
                        всеки по свой начин. важното е все някога да разбере
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Няма човек, който да предскаже с точност кога ще се случи спада при НИ. Според мен вече пазара обръща и няма връщане назад. Цените вече падат.
                          така е трайчо
                          2017-та аз реших, че вече не е изгодно за се влиза на зелено. писах и тук няколко пъти.
                          затова влязох края 2022, че е много "изгодно"
                          2020 пък можех да се закълна, че цените ще обърнат.
                          и вместо да купувам, аз продавах.

                          като видях, че не е по силите ми да познавам пазара,
                          реших да се отдам на закачки с другите потребители
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            точно последните 2 години една част от участниците смятаха, че всеки момент почва големото мяу
                            а няколко тесни специалиста по квартирите пък даже тръбяха, че спада е започнал, но още не се вижда
                            а през това време купувачите наддаваха за читав имот.
                            Няма човек, който да предскаже с точност кога ще се случи спада при НИ. Според мен вече пазара обръща и няма връщане назад. Цените вече падат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Не го виждам това съботие в обозримо бъдеще поради спецификите на характера на Ники, а не на пазара. Дано греша.
                              Лошо , щото не е лошо момче Ники !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                точно последните 2 години една част от участниците смятаха, че всеки момент почва големото мяу
                                а няколко тесни специалиста по квартирите пък даже тръбяха, че спада е започнал, но още не се вижда
                                а през това време купувачите наддаваха за читав имот.
                                Неведоми са пътищата в които същите ще разберат ,че совите не са това което са !

                                Коментар

                                Working...
                                X