IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    https://www.investor.bg/a/539-banki-...ropa-se-otlaga

    Ама как така?
    Това е любимия лаф на моя приятел Митко ...Ама как така ?

    Еми ей така ..ха ха...

    Смекчаването на паричната политика в Централна Европа се отлага...хубава работа ??Защооо??
    https://www.imot.bg/952h36

    Какъв спад само! По твоята справка/бенчмарк.

    ето този етаж от къща примерно Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 100 кв.м / 75000 EUR :: imot.bg Обява

    не виждам да има някакъв особен дискаунт в цената. Продавача си казва: Вода и храна не ми иска, ще си чакам, но когато го съкратят от работа, по друг начин ще разсъждава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      Родина сине

      Аз се включих във форума миналата година с идеята че ще събера малко инфо за хубави квартали, кой нотариус да ползвам ... е такива неща. Загубих си 2 месеца да ви чета простотиите за деЦките взех апартамент на друго място. Аз лично нито ще убеждавам , нито ше разубеждавам някой да купува или да продава. Миналата година трябваше да купя, но тази вече не е наложително. Казал съм при какви условия ще купя и къде.
      Разбирам носталгията. :-)


      Жив и здрав, всеки да купува където иска.

      ​​​​​​
      Last edited by X_Y; 12.04.2023, 11:06.

      Коментар


      • https://www.investor.bg/a/539-banki-...ropa-se-otlaga

        Ама как така?
        Това е любимия лаф на моя приятел Митко ...Ама как така ?

        Еми ей така ..ха ха...

        Смекчаването на паричната политика в Централна Европа се отлага...хубава работа ??Защооо??

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          Ми де да знам , не беше ли тоя който говореше , че търсил жилище в Испания а и "споделяше" някакви истории от там. Останах с впечатлението , че е там. Ма може да е бил някой друг. Не ми се следи кой с колко ника е и за какво е с тях.
          Той го споделя по други причинии, които ще спестя, щото всичките сте бижута първа категория, а и е грехота човек да не разпуска по ракиено време

          За никовете ние многониковите си ги знаем - кондорчо/монамурчо, никито и poco mas.

          Не броим как принудително трябваше да си създаваме всички по два три нови ника заради “ъпгрейда” на сайта. И Селенка отиде в рая на никовете .
          Last edited by Arana; 11.04.2023, 21:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Башка далеко си от истината. Боже, днес как се збавлявате тука не е истина
            Ми де да знам , не беше ли тоя който говореше , че търсил жилище в Испания а и "споделяше" някакви истории от там. Останах с впечатлението , че е там. Ма може да е бил някой друг. Не ми се следи кой с колко ника е и за какво е с тях.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato

              Гроздето май е кисело а ? Какво работиш в Испания ? В строителството, береш маслини или продаваш царевица на плажа ? С тоя ник си сигурно на плажа. От твоята гледна точка може би всичко е зле и понеже ти си най-умния и най-красивия няма начин друиг да се е справил по-добре. Дънинг-Крюгер пич! Ето ти линк с обяснение като за теб:
              https://www.edna.bg/svobodno-vreme/e...ahotni-4653704
              Щях да го пускам на един друг всезнайко , ма той ме изненада и успя да го прочете на английски.

              Ти в Испания ли търсеше жилище ? Ето бе, 20% надолу от последната обява:
              https://www.idealista.com/en/inmueble/97144350/
              https://www.idealista.com/en/inmueble/100571752/
              https://www.idealista.com/en/inmueble/94445515/

              Пускам ти по скъпички , защото нямам никакво съмнение , че си много успешен и щастлив и предполагам че търсиш такива.

              Ако гледаш за нещо като тия в Радомир там са над 40% :
              https://www.idealista.com/en/inmueble/100434597/

              Айде ще черпиш. Ако излезнеш от симптомите на Дънинг-Крюгер мога да ти покажа как да използваш интернет и да си ги намираш сам. Може верно да видиш слънце.
              Башка далеко си от истината. Боже, днес как се забавлявате тука не е истина
              Last edited by Arana; 11.04.2023, 21:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo

                Аз те имам за приятел, а ти все си правиш шеги с мен.
                евго, аз с всички се закачам.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  Родина сине

                  Аз се включих във форума миналата година с идеята че ще събера малко инфо за хубави квартали, кой нотариус да ползвам ... е такива неща. Загубих си 2 месеца да ви чета простотиите за деЦките взех апартамент на друго място. . Аз лично нито ще убеждавам , нито ше разубеждавам някой да купува или да продава. Миналата година трябваше да купя, но тази вече не е наложително. Казал съм при какви условия ще купя и къде.
                  Би ли споделил къде и какво купи, като последния мохикан, както и къде и какво намерение имаш да купуваш сега?
                  Last edited by X_Y; 12.04.2023, 11:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                    Ние миналата година бяхме последно на Черноморието до второ нареждане. 22 лв за черпак спагети Дерони с малко доматен сос и 5 нарязани печурки в заведение, в което сме ходили и преди 15 години и дори покривките са същите - ай, сиктир.
                    Не търсим лукс - напротив, даже бяхме палаткаджии на диво близо десетилетие, но Гърция предлага малки симпатични квартирки в тихи пусти села с малки плажчета и срещу 30 евро двама хапвахме идеално, с две бири и чаша вино. Тук вече е невъзможно, като изключим Варвара и примерно Крапец.
                    И ние ходим да обядваме в едно ресторантче, където порциите са много минималистични и не са евтини.

                    Мъж, активно спортуващ, не може да се наяде с такава порция. Обаче ни устройва, защото е наготово. А вечер си правим по обилна вечеря като пържоли на скара, пържени картофи, салати и бира,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      ако си мислиш, че при въвеждане на базов доход няма да ощавят буржоата с по няколко имота... си в голяма заблуда
                      по-добре да има хубав див капитализъм и да изгори сухото, а не да мислим глупости.
                      Това мнение е пълно раздвоение. Хем див капитализъм, хем имотните буржоа ще щавят!!!! Обикновено сме учили, че дивия капитализъм смазва роботническата класа под наем. Все пак те разбирам и ти усещам лицемерното раздвоение кого ползва, жалко ама.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                        Какво правите в точно тази забита тема, дето я четат 50 -100 човека, тогава?
                        Родина сине

                        Аз се включих във форума миналата година с идеята че ще събера малко инфо за хубави квартали, кой нотариус да ползвам ... е такива неща. Загубих си 2 месеца да ви чета простотиите за деЦките взех апартамент на друго място.
                        Сега за какво съм тук ? Ми май вече само за да Ви гледам сеира. Аз лично нито ще убеждавам , нито ше разубеждавам някой да купува или да продава. Миналата година трябваше да купя, но тази вече не е наложително. Казал съм при какви условия ще купя и къде.
                        Last edited by X_Y; 12.04.2023, 11:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Е, добре де. Не е ли биткойна средсво за обиране на излишъците?

                          Не са ли тези блокчейни, пещ за изгаряне на всички тези лесни пари?
                          Биткойна е остров на стабилност. Ако не вярваш попитай бетерчо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://www.infostock.bg/infostock/c...nsovite-pazari

                            Криза или хиперинфлация ?
                            Пол Сингър: Дълбока рецесия ще е необходима за прочистване на финансовите пазари

                            11 Април 2023 16:30

                            Пол Сингър, инвеститорът милиардер от Elliott Management обяснява защо смята, че дълбока рецесия и кредитен колапс ще са необходими, за да се прочистят финансовите пазари от излишъците, създадени от повече от десетилетие политики за лесни пари.

                            Е, добре де. Не е ли биткойна средсво за обиране на излишъците?

                            Не са ли тези блокчейни, пещ за изгаряне на всички тези лесни пари?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              А ти дали знаеш кое какво ще е след 15г ?! И не разглеждай България изолирано , ние не сме някой далечен остров в океана ! Може би идва времето за неподозираните възможности и съответно корабокрушения ! И не ,не в България , принципно .
                              ПП Ще ти дам ДЖокерче, базов доход ! Четвърта индустриална фаза....ще спра до тук ,за сега !
                              Смисъла на базов доход (ако ще го има) е да нямаш нищо, никаква собственост. А да плащаш за храна, наем на кола,жилище и т.н. Ако имаш собственост, имаш възможност да купуваш/продаваш т.е излишък от пари, което изключва смисъла на този базов доход

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Аз повече се притеснявам за малките, пенсионерски градчета, където след 20г населението много ще намалее.

                                Там няма поминък и почти няма пазар на наеми.

                                За София ще има клиенти, и то не за модерните комплекси в полите на Витоша, а за старите строителства (купувани на по-ниски цени), които могат да предложат нисък наем.

                                Много се ядосвам на нашите българи, които ходят на море в Гърция и захранват тяхната икономика. Все едно си нямаме море. Вместо да си купят апарт на Черноморието, да си свиркат и да име хубаво,
                                Ние миналата година бяхме последно на Черноморието до второ нареждане. 22 лв за черпак спагети Дерони с малко доматен сос и 5 нарязани печурки в заведение, в което сме ходили и преди 15 години и дори покривките са същите - ай, сиктир.
                                Не търсим лукс - напротив, даже бяхме палаткаджии на диво близо десетилетие, но Гърция предлага малки симпатични квартирки в тихи пусти села с малки плажчета и срещу 30 евро двама хапвахме идеално, с две бири и чаша вино. Тук вече е невъзможно, като изключим Варвара и примерно Крапец.

                                Коментар

                                Working...
                                X