IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
    България ще става Швейцария на Балканите, що се отнася до съотношението собственици/наематели

    [ATTACH=CONFIG]n4050844[/ATTACH]
    Ето защо в Германия правели социалистическите неща като таван на наемите и т.н. - с това съотношение на наематели към собственици наемателят там е основен електорат

    Коментар


    • България ще става Швейцария на Балканите, що се отнася до съотношението собственици/наематели

      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-04-13 194056.jpg
Views:	1
Size:	80.5 КБ
ID:	4050844

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Аз специално за Сардиния питам. Даже дали е бил точно там където е купил. Хората много подценяват island fever, но като отидат и поживеят месец -два на остров и им се спича лайното. Отделно , че в Италия фермите са по отделени и си живееш сам като кукувица, ако преди това си живял с хора наоколо ше изперкаш и за по-малко от 2 месеца.
        точно там поне 5 пъти, до италия 5 пъти на година ходят. Оня ден се върнаха от великден в италия.
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Стига си спамил бре, няма купувачи на тези нива.
          Разбира се, че няма, броя на сделките от агенцията по вписванията и нотариусите също лъжат. Нивата са такива защото ние брокерите и накавръковата справка ги манипулираме.

          ===2039===

          Тази тема е магнит за мъката. Мъка, мъка, мъка...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

            ЕВРИКА! Сайта е виновен за високите цени на имотите!!! /и вездесъщите брокери/

            ====2039====

            Колко мъка има по този свят господи...
            Стига си спамил бре, няма купувачи на тези нива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Тоя сайт е пълна измислица
              Бъкан 50-60% с фалшиви обяви.
              Чрез него основно манипулират,а е толкова аматъорски направен целия сайт
              Нещо като трагикомедия.Да се чудиш да плачеш ли, или да се смееш.Или и двете хахаах
              ЕВРИКА! Сайта е виновен за високите цени на имотите!!! /и вездесъщите брокери/

              ====2039====

              Колко мъка има по този свят господи...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Ок, значи аз не съм разбрал! Извинявам се на варварчето!
                приема се извинението, все пак имаш напредък

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                  Освен това този сайт има проблем с данните:
                  Не знам тези стойности какво би трябвало да означават, нови оферти или активни оферти, но е ясно , че нещо са оплескали между Септември 2022 и Декември 2022. И не само са го оплескали , но са интерпретирали липсвашите данни като нули за 3-стайни и са ги игнорирали за 2-стайни, което означава само едно: КАША. Вероятно тоя който им е правил DW е бил отпуска тогава ... Като се погледне по-голям период се вижда , че често е излизал отпуски та извода е че самият сайт не може да сеи направи смислени репорти, камо ли някой отвън без да познава данните.
                  Тоя сайт е пълна измислица
                  Бъкан 50-60% с фалшиви обяви.
                  Чрез него основно манипулират,а е толкова аматъорски направен целия сайт
                  Нещо като трагикомедия.Да се чудиш да плачеш ли, или да се смееш.Или и двете хахаах

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Поне 5 пъти, може и 10 да са? Жена му е луда по италия
                    Аз специално за Сардиния питам. Даже дали е бил точно там където е купил. Хората много подценяват island fever, но като отидат и поживеят месец -два на остров и им се спича лайното. Отделно , че в Италия фермите са по отделени и си живееш сам като кукувица, ако преди това си живял с хора наоколо ше изперкаш и за по-малко от 2 месеца.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Да, бъркаш !!! Кавръковата справка е двустайни, тухла ! Следим само нея
                      Ок, значи аз не съм разбрал! Извинявам се на варварчето!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Само тухла ли?
                        Да

                        Коментар


                        • Наемите на жилища в Манхатън достигнаха рекорден връх още преди най-натоварения сезон за пазара - Investor.bg

                          Днес в Манхатън, а утре... /е сещайте се де/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Нали следим всички 2 стайни тухла, панел, и т.н, а не само тухлените? Че мойта справка показва 1792 евро! Аз ли бърксм?
                            Да, бъркаш !!! Кавръковата справка е двустайни, тухла ! Следим само нея
                            Last edited by X_Y; 13.04.2023, 19:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Точно това е кавръковата справка която следим тук във форума и тази тема !!!
                              Само тухла ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                                Скъпа, признай си, че си брокерка Че друга работа нямаш освен да качваш фейк обяви на нереални цени, та да вдигаш средната цена. Кольо сега ще рипне, че това не е неговата справка/бенчмарк. Аз поне си признах, че съм брокер и че нашата всемогъща гилдия определя цените, а не е пазара този който е редно да ги определя.
                                Каквото кажат с това се съгласявам Писна ми от фантазьори !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X