IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    бай тошо е построил ведомствени апартаменти на секвестирана от "враговете на народа" земя
    и ги е раздал на доносниците.
    българина си заслужава съдбата защото позволява още толко години дс кадри да го крадат
    а синчетата им да се правят на космополити
    Срамно и жалко е възрастен мъж като теб да говори тотални глупости, а си бил свидетел и помниш много добре. Ети какво са представлявали Златните през Соца:

    http://www.bgnow.eu/news.php?newsid=...16285525091387

    Построеното тогава не можете да го боядисате само, крадци!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      бай тошо е построил ведомствени апартаменти на секвестирана от "враговете на народа" земя
      и ги е раздал на доносниците.
      българина си заслужава съдбата защото позволява още толко години дс кадри да го крадат
      а синчетата им да се правят на космополити
      +100

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

        Колега, мисля че грешиш за мишето. Той не е евроатлантик, а е чист путинист! Нали Мише?
        точно
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Абе мишко, не виждаш ли че Бай Тошо е построил всичко наоколо, а мизерниците "демократи" и "евроатлантици" като теб са си хвърлили лайната?
          Българите си заслужавате съдбата да живеете в кенефа на Европа.
          бай тошо е построил ведомствени апартаменти на секвестирана от "враговете на народа" земя
          и ги е раздал на доносниците.
          българина си заслужава съдбата защото позволява още толко години дс кадри да го крадат
          а синчетата им да се правят на космополити
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Абе мишко, не виждаш ли че Бай Тошо е построил всичко наоколо, а мизерниците "демократи" и "евроатлантици" като теб са си хвърлили лайната?
            Българите си заслужавате съдбата да живеете в кенефа на Европа.
            Колега, мисля че грешиш за мишето. Той не е евроатлантик, а е чист путинист! Нали Мише?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Абе мишко, не виждаш ли че Бай Тошо е построил всичко наоколо, а мизерниците "демократи" и "евроатлантици" като теб са си хвърлили лайната?
              Българите си заслужавате съдбата да живеете в кенефа на Европа.
              На много места и в други страни има недобре изглеждаши райони. Точно сега ако отидеш в Париж, сигурно няма да го познаеш след като заради стачките не събираха боклука известно време. Тук има гета с изоставени къщи , боклуци по улиците , в Италия съшо съм попадал в райони където ше зачудиш дали не си в някоя страна от 3-тия свят. Няма нужда да представяме България като супер зле. Ние си знаем , че не е перфектно, но не сме и чак да ни е срам.

              П.С. Ако отидеш в китайския квартал в Сан Францисцо няма да хапнеш нищо една седмица. Такава смрад , че ти залепва за носа и я усещаш с дни. Въобше да не говоря , че по улиците в Центъра ( на града , не на китайския квартал) е пълно с бедомници, серат направо на тротоара. Преди като идваха колеги от Европа и им бях казал , ч ше си ходят да разглеждат сами, аз с тях няма да ходя, и да си вземат обувки с високи подметки , че тогава някой акъл беше решил да раздава безплатни игли за спринцовки , да намалеят заразите от шерването на игли , и резултата беше че безомника се дрогира и хвърля иглата на улицата и навсякъде се търкалят игли. Колегите явно не бяха чували , което значи , че местните не се оплакват публично.
              Last edited by segato; 12.04.2023, 22:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Като гледам още си има мрежа- това са го снимали наскоро, загледай се в началото на клипа в дясната част на плажа ясно се вижда мрежата
                https://youtu.be/QAk3moCasdc И това пак казвам е на самата плажна ивица на пясъка.........
                И какво като е. Казах ти че там е границата м/у два курорта. Преди беше заградено изцяло, сега не е.
                Това дето му викаш "бетон на плажа е една малка буна - съоражение. Има ги много.
                И не мога да разбера като отидеш на плаж защо не си гледаш кефа и мацките, ами гледаш ноктите на краката си
                .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  казвай им, че дс кадрите и отрочетата им са довели страната до това състояние
                  Абе мишко, не виждаш ли че Бай Тошо е построил всичко наоколо, а мизерниците "демократи" и "евроатлантици" като теб са си хвърлили лайната?
                  Българите си заслужавате съдбата да живеете в кенефа на Европа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Ами тези мизерии какви са?
                    https://www.google.com/maps/@43.2821...192?authuser=0

                    Аз лично умирам от срам, когато съм в БГ и с мои колеги чужденци минем покрай подобно бунище. Да не говорим, че това е курорт, прославил България (поне навремето).
                    казвай им, че дс кадрите и отрочетата им са довели страната до това състояние
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                      Ето това беше единствената зелена площ, в момента тук изниква 3-4 етажна сграда:

                      https://www.google.com/maps/@43.2964...192?authuser=0
                      Ами тези мизерии какви са?
                      https://www.google.com/maps/@43.2821...192?authuser=0

                      Аз лично умирам от срам, когато съм в БГ и с мои колеги чужденци минем покрай подобно бунище. Да не говорим, че това е курорт, прославил България (поне навремето).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Аз говоря за бетон върху самия пясък чак до морето разделящ плажната ивица на две части и върху бетона телена мрежа от тази с която си ограждат кокошарниците и в мрежата врата през която стъпвайки на бетонно кошче за боклук, че е високо отиваш в другата част на плажа. Такова нещо не бях виждал през живота си, ако намеря снимки ще пусна, че тогава реших поне няколко години да не ходя на златните.
                        Добре, че не съм ходил на подобни локации. В центъра на Бургас няма подобни проблеми на централния плаж, както и на девствените плажове в близост до града и далеч от тълпите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Това, за което говориш е границата м/у Ривиера и Златни. Няма вече мрежа. Отдъхни си.
                          Като гледам още си има мрежа- това са го снимали наскоро, загледай се в началото на клипа в дясната част на плажа ясно се вижда мрежата
                          https://youtu.be/QAk3moCasdc И това пак казвам е на самата плажна ивица на пясъка.........

                          Коментар


                          • мите, отбой
                            може пак да ходиш на златни
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Аз говоря за бетон върху самия пясък чак до морето разделящ плажната ивица на две части и върху бетона телена мрежа от тази с която си ограждат кокошарниците и в мрежата врата през която стъпвайки на бетонно кошче за боклук, че е високо отиваш в другата част на плажа. Такова нещо не бях виждал през живота си, ако намеря снимки ще пусна, че тогава реших поне няколко години да не ходя на златните.
                              Това, за което говориш е границата м/у Ривиера и Златни. Няма вече мрежа. Отдъхни си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Златни не стига, че е осран с бетон, ами точно на крайбрежната алея се бетонира още, може би поредния огромен хотел. Тотална кочина, ще снимам да видите каква алчност и разсипия. Имам чувстото, че един на друг си правят мръсно и бетонорат абслютно всичко.
                                Аз говоря за бетон върху самия пясък чак до морето разделящ плажната ивица на две части и върху бетона телена мрежа от тази с която си ограждат кокошарниците и в мрежата врата през която стъпвайки на бетонно кошче за боклук, че е високо отиваш в другата част на плажа. Такова нещо не бях виждал през живота си, ако намеря снимки ще пусна, че тогава реших поне няколко години да не ходя на златните.

                                Коментар

                                Working...
                                X