IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    Вече не мога да Ви следя легендите. Да, и аз знам , че не си теглила. Изглежда имаме обши познати.

    С кой да споря бе жена ? Ти вкара Женева в спора , било по-лошо от София. Абсолютна straw man тактика. После се оказва , че само си минавала и не знаеш какво е..Айде следвашия път да провериш преди да раздаваш акъли. Ако искаш може да си говорим и за Сан Франциско. Знаеш ли с колко са надолу имотите за последната година ? Дрога и бездомници не се връзват в високи цени па било то и в Сан Франциско .
    Ама не ми вкарвай думи който не съм казвала ! Никога не съм написала ,че е по-лошо ,написах ,че не е лесно и е много по-скъпо, ти започна да обръщаш разговора, че казвам ,че е по-лошо. Отделно не ме сравнявай със себе си , аз не се интересувам от годините ти или къде живееш, а пък къде си завършил или какво работиш изобщо не ми е интересно ! Не ме интересуват и цените във Фриско, нито ще купувам там ,нито пък ми пука колко надолу са и по 1 $ да станат не ми трябват !!! Сега схващаш ли за какви разлики става дума м/у нас Може да си пишем какво се случва с пазара в София , но само от него зависят и какви яе са цените. Защо е такъв има много "професори" които с голямо удоволствие ще се опитат да ти разясняват без да са прави дори ,но ще го правят, ти си седнал да се заяждаш с мен ! Не те разбирам какво искаш да направиш и постигнеш ?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      Навсякъде има хора с ментални проблеми.
      Във интернет, това лъсва особено явно. Живущи бачкатори извън държавата киснат с години във форум за имоти в Бг, обяснявайки вече много време как ще се се сринат цените и каква кочина е тук. Не им е лесно сигурно…другите ненормални са живущи в Бг , некупили навреме и мечтаят за приватизация, революция, или поне за някоя атомна бомба. От време на време заплашват с убийства, ама това е друга тема

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Осъзнай се ти ! Нито живееш в София, нито в Женева и спориш с мен !!! Не ми е работа да знам точно как се дават макароните и на кой ,казах ти ,че ще попитам и ще ти отговоря . Живея на френска територия, а института в който работя има собствени паркинги и не се интересувам как е разрешено паркирането в частност в града, но виждам как се паркира вътре защото ми се налага да го правя. В София, имам собствени гаражи и дори да имам право да си взимам едногодишни талони за паркиране в синя зона не го правя защото не ми трябват, но имам коли и в Столицата ни и виждам как се паркира и там. Обясняваш ми ,че не идваш често в БГ и живееш във Фриско, ама си наясно с всичко и навсякъде !!!
        Хайде, кротни се ти малко ! Можеш да си мислиш каквото искаш за мен , не ми пука ! Това ,че съм баба и това ,че съм брокер или строител ,а вече започна да си въобразяваш и къде съм завършила . Е, минаваш границите на доброто поведение.
        Като не ти харесва София, защо не излизаш от темата и искаш да купуваш имоти там ,а имаш дори наглостта да ни обясняваш ,че си имал и два апартамента . В интерес на истината не ме интересува дали имаш или нямаш имоти в София ама ми писна да ви чете небивалиците колко лош е града ама да сте се подредили всички да купувате и понеже ви е скъпо ревете. Колкото и да се сърдиш това е истината, а аз никога ама никога не съм теглиглила 50к. заем за да купувам апартаменти в София !!!
        Вече не мога да Ви следя легендите. Да, и аз знам , че не си теглила. Изглежда имаме обши познати.

        Като не ти е работа да знаеш зашо спориш бе жена? Ти вкара Женева в спора , нали? Било по-лошо от София, бла, бла. Абсолютна straw man тактика. После се оказва , че само си минавала и не знаеш какво е..На повечето знаци в синята зона си пише , че не важи за макарон, поне знаците виждала ли си ? Айде следвашия път да провериш преди да раздаваш акъли. Ако искаш може да си говорим и за Сан Франциско. Знаеш ли с колко са надолу имотите за последната година ? Дрога,бездомници и мръсотия по улиците не се връзват в високи цени па било то и в Сан Франциско . Само София има такава привилегия шото е топа на Вселената. Между другото не живея във "Фриско".
        Last edited by segato; 08.04.2023, 19:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          Баси името е имал този човек, нали знаеш какво означава ?
          Нямам идея какво означава името на моя колега, но мислех да попитам трайчо, той със сигурност знае.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

            Осъзнай се бе човек. Допреди няколко часа нямаше идея , че съшествува Macaron. Въобще минавала ли си през Женева ? Не че трябва да си го правила, но като раздаваш акъли поне го прави за неща за които инаш информация.Ти със София не си запозната ... за Женева ше ми говориш.

            Преди 2 дни се оплакваше , че ти викали баба и било лична нападка. Ти какво правиш сега? Всеки който направи опит да Ви върне в действителността е ревльо , перонаджия ... Вече е извън всякакво съмнение, че си брокер. И тия басни дето изтеглила наш'та $50к от въздуха и си купила първия апартамент ги разпрявай на френските селяни. Верно е време да си затраеш и да не се рови, да не излезне , че си завършила Нов Български или Югозападния в Благоевград.Айде сега жива и здрава!
            Осъзнай се ти ! Нито живееш в София, нито в Женева и спориш с мен !!! Не ми е работа да знам точно как се дават макароните и на кой ,казах ти ,че ще попитам и ще ти отговоря . Живея на френска територия, а института в който работя има собствени паркинги и не се интересувам как е разрешено паркирането в частност в града, но виждам как се паркира вътре защото ми се налага да го правя. В София, имам собствени гаражи и дори да имам право да си взимам едногодишни талони за паркиране в синя зона не го правя защото не ми трябват, но имам коли и в Столицата ни и виждам как се паркира и там. Обясняваш ми ,че не идваш често в БГ и живееш във Фриско, ама си наясно с всичко и навсякъде !!!
            Хайде, кротни се ти малко ! Можеш да си мислиш каквото искаш за мен , не ми пука ! Това ,че съм баба и това ,че съм брокер или строител ,а вече започна да си въобразяваш и къде съм завършила . Е, минаваш границите на доброто поведение.
            Като не ти харесва София, защо не излизаш от темата и искаш да купуваш имоти там ,а имаш дори наглостта да ни обясняваш ,че си имал и два апартамента . В интерес на истината не ме интересува дали имаш или нямаш имоти в София ама ми писна да ви чете небивалиците колко лош е града ама да сте се подредили всички да купувате и понеже ви е скъпо ревете. Колкото и да се сърдиш това е истината, а аз никога ама никога не съм теглиглила 50к. заем за да купувам апартаменти в София !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

              Навсякъде има хора с ментални проблеми. Процедурите да ги вкараш в лечебно заведение са дълги и скъпи. Границата между диктатурата и общественив интерес може много лесно да бъде премината. и няма лесно решение.
              Диктатура , обществен интерес ?! Спри опиатите .... Ново няма , вс е добре забравеното старо !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                Имам един колега италианец в Германия, казва се Бастардо. Та той разправяше, че когато си работел в Италия на тиха държавна службица, чул че годината на спада наистина щяла да бъде някъде към 2039-та.
                Баси името е имал този човек, нали знаеш какво означава ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Поредния лорд, в най-хубавия (уж) квартал - Чайка във Варна.

                  https://www.google.com/maps/@43.2156...192?authuser=0

                  П.С снимката е от 2022 г. Вчера минах оттам и още си стои тая гняс. Няма по мизерна държава. Няма!
                  Навсякъде има хора с ментални проблеми. Процедурите да ги вкараш в лечебно заведение са дълги и скъпи. Границата между диктатурата и общественив интерес може много лесно да бъде премината. и няма лесно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                    Проблема с паркирането е лесно решим. Работата е там, че мнозинството не иска да даде и 1лв, а да ползва безплатно уредена инфраструктура. И понеже е евтино, не се ограничава до 1 автомобил, а следва 2-ри, 3ти, 5ти и т.н. Отделно, че ако караш скъпа кола, един гараж пести хиляди на година от амортизация и автомивки.

                    И като сте заговорили за Франция, я ми изкарайте там област, където разходите към държавата да са 15Е на година? Най-обичам такива сравнения, че някъде по света, нещо си било по-евтино отколкото у нас и по-уредено.
                    Аз не искам да ми е евтино бе човек. Напротив, искам да ми е скъпо!. Да плащам максималната цена, която мога да си позволя и да имам максималното качество на живот. Който иска да му е евтино, е къде са Африка и Южна Азия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Мисля, че по-предния му ник е откривател на 2039...
                      Имам един колега италианец в Германия, казва се Бастардо. Та той разправяше, че когато си работел в Италия на тиха държавна службица, чул че годината на спада наистина щяла да бъде някъде към 2039-та.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Мисля, че по-предния му ник е откривател на 2039...
                        Аз не ги помня всичките, като се замисля и последния не се сещам вече?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Тоя ник все още не е открил 2039та.
                          Мисля, че по-предния му ник е откривател на 2039...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Това преди или след есента на 2039 г. ще се случи?
                            Тоя ник все още не е открил 2039та.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Проблемът е сериозен. Няма къде да си оставиш колата като се прибереш. В много градове. А скоро и в Търново с малките улички и не само, центъра с булевардите и няколко пълни догоре паркинга в близост. В повечето градове тук там останаха в някои райони все още места за коли около жилищата. Няма къде, а глобите си вървят.
                              Вярно че има начини в Сф за паркоместа на етажи, да покрият Перловска река и други опции, но това само ще усложни и увеличи броя на колите в районите. Колите трябва да стоят някъде и да са само за пътуване между градовете и за пазаруване от големите молове, хипермаркети. Да ги разкарат от централните части на градовете за да има място за коли под наем - малки електрички с букване и използване от който желае. И градски транспорт развит. Отиваш на работа и няма къде да си паркираш колата. Губя по половин час да търся. Времето и нервите са скъпи.
                              Проблема с паркингите е само проекция на проблема , че българина няма самочувствие, беден е и хем гледа да лови с трици маймуни, хем върви по пътя на най-малкото съпротивление и не на последно място, мотото му е "преклонена главица сабя не я сече".Хората не знаят как или не искат да си гонят интереса. Французите ( пак тия французи), за последните 5 години вдигнаха 2-3 революции, в България ако Черепа не беше платил Боко още щеше да се снима с чекмеджета.Сега няма кой да плати да протестират и изглежда всичко е точно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                Осъзнай се бе човек. Допреди няколко часа нямаше идея , че съшествува Macaron. Въобще минавала ли си през Женева ? Не че трябва да си го правила, но като раздаваш акъли поне го прави за неща за които инаш информация.Ти със София не си запозната ... за Женева ше ми говориш.

                                Преди 2 дни се оплакваше , че ти викали баба и било лична нападка. Ти какво правиш сега? Всеки който направи опит да Ви върне в действителността е ревльо , перонаджия ... Вече е извън всякакво съмнение, че си брокер. И тия басни дето изтеглила наш'та $50к от въздуха и си купила първия апартамент ги разпрявай на френските селяни. Верно е време да си затраеш и да не се рови, да не излезне , че си завършила Нов Български или Югозападния в Благоевград.Айде сега жива и здрава!
                                Точно и ясно казано!
                                Аз откога й повтарям, че концепцията й е тотално сбъркана, проповядва, че е мастита наемодателка, а нелогичните й "очаквания" са на обикновен брокер или строител!

                                Коментар

                                Working...
                                X