IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    И аз ако бях слушал глупостите на майка ми, нямаше да купя никога. Щях да си спя със зайчето в детската.

    А пък братовчед ми, хем не е купил сам (получи наследствен апарт, който отдава под наем), хем живее при техните, хем гони циганките в региона,
    браво евго, това е мъжкарска проява. нека си говорят, ти си прави, каквото си решил.
    и аз щях да съм с друго битие ако слушах как това и онова не можело да станат
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten

      първо, мисля, че е "тя"
      и второ запитай се, колко пъти тук са трити постове на накавръка, да речем,
      които нямат ама нищо общо с двете теми, в които паралелно ги пише
      Не искам да защитавам никого, но Бонка си е най-озлобения потребител и си заслужава бан. Днес и на мен да ми сложат бан и то за 2-3 поста, като не съм търсил конфликт и не съм обиждал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

        е, има и такива които не плащат наеми, а си ръфат мекичките сутрин. А аз утре пак ще трябва да окося тревата, да отида до плажа и да изнасям лятното оборудване.
        Ако купя до теб ще сложа едни тонколони на пилони към морето да слушат и рибарите музика.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • трайчо, това достатъчно ли е?

          Този коментар от ratten е изтрит от keep_calm
          Причина: Пишете по темата.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            [/B]

            тези, които накупиха, забравиха
            но тия дето чакат промоциите вече почнаха да забравят от кога чакат
            впрочем всеки от тях е изплатил в наеми поне по 1 апартамент от 2009 насам
            И аз ако бях слушал глупостите на майка ми, нямаше да купя никога. Щях да си спя със зайчето в детската.

            Last edited by Evgo; 28.04.2023, 21:33.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              добър повод да си отворя една биричка
              кой е наклепал бони?
              накавръчко ли или миродесчо
              Имаше много големо активно мероприятие от трима понижители в ранния следобяд. Учудих се, че заради цитиране от него на статистика от НСИ за повишена имиграция спрямо емиграцията за 2022г., той явно беше баннат заради стари постове в които е засичал някой на сексуална тематика! Този, който перманентно обижда на етническа, май и той си го получи, но след като сериозно не се спря.
              Както и да е, тук обсъждаме цени на имоти и така трябва да бъде. Кой е доволен и кой не от моментното състояние на цените в Столицата, си личи....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Ратко, стига предизвиква безсънни нощи на хората Не си ли чел за оптимизация на разходите? Що мислиш, че жената в днешно време е лукс, ами иска си - жилище, кола, почивки, заведения. Ай кажи ми сега, ако си ергенче или разведен, не си ли е най-добре да си у дома, да те викат само като стане дума за закуска или за вечеря? Прибереш се - хладилника винаги пълен с гответно ядене, сметките платени, леглото оправено. Спирам дотука, че почна да ми липсва детската с плакатите.
                веднага бих дал всички маломерки за да се върня в онова време
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  [/B]

                  тези, които накупиха, забравиха
                  но тия дето чакат промоциите вече почнаха да забравят от кога чакат
                  впрочем всеки от тях е изплатил в наеми поне по 1 апартамент от 2009 насам
                  Ратко, стига предизвиква безсънни нощи на хората Не си ли чел за оптимизация на разходите? Що мислиш, че жената в днешно време е лукс, ами иска си - жилище, кола, почивки, заведения. Ай кажи ми сега, ако си ергенче или разведен, не си ли е най-добре да си у дома, да те викат само като стане дума за закуска или за вечеря? Прибереш се - хладилника винаги пълен с гответно ядене, сметките платени, леглото оправено. Спирам дотука, че почна да ми липсва детската с плакатите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
                    https://www.imot.bg/97agdl
                    [ATTACH=CONFIG]n4056888[/ATTACH]
                    Днес бенчмакОт паднА на 1802
                    Как? Като прибави няколко евро нагоре.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                      Така е. Още си спомням са младата Sky, която купи след добрите напътствия на Дюри, а други потребители останаха само с пръст в...
                      И ми е приятел във фейса тя. Момичето е изключително. И доволно от покупката.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        ъпсурд!
                        Аха, значи ти е наемател и ти се натяга да не му вдигаш наема? Има логика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          [/B]

                          тези, които накупиха, забравиха
                          но тия дето чакат промоциите вече почнаха да забравят от кога чакат
                          впрочем всеки от тях е изплатил в наеми поне по 1 апартамент от 2009 насам
                          е, има и такива които не плащат наеми, а си ръфат мекичките сутрин. А аз утре пак ще трябва да окося тревата, да отида до плажа и да изнасям лятното оборудване, да разпъван тенти, да подреждам маси и столове, летен бар и барбекю и тн... Това живот ли е?
                          Last edited by Конан-Варварина; 28.04.2023, 20:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80

                            Колега, много бъркаш. Аз днес се намесих с един пост и вече бях с предупреждение за бан. Не съм се заяждал и не съм обиждал никого, така че подозирам, че модератора е от вашия отбор...
                            ъпсурд!
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Нещата са доста относителни, когато се сравняват цени през 2008г и 2023 г.

                              През 2008 г. класически двустаен панален апарт от 80-те години за ремонт се продаваше за 60-65 000 евро.

                              Днес такъв апарт с хубав ремонт може да се продаде за 120 000 евро бързо ("ремонтът" ще го продаде). Бюджетни апартаменти в момента няма, тогава имаше разни маломерни, които са компромисни и лоши. Сума народ си накупи апартаменти в периода 2003 -2009г и вече забравиха за това.
                              Така е. Още си спомням са младата Sky, която купи след добрите напътствия на Дюри, а други потребители останаха само с пръст в...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Нещата са доста относителни, когато се сравняват цени през 2008г и 2023 г.

                                През 2008 г. класически двустаен панален апарт от 80-те години за ремонт се продаваше за 60-65 000 евро.

                                Днес такъв апарт с хубав ремонт може да се продаде за 120 000 евро бързо ("ремонтът" ще го продаде). Бюджетни апартаменти в момента няма, тогава имаше разни маломерни, които са компромисни и лоши. Сума народ си накупи апартаменти в периода 2003 -2009г и вече забравиха за това.


                                тези, които накупиха, забравиха
                                но тия дето чакат промоциите вече почнаха да забравят от кога чакат
                                впрочем всеки от тях е изплатил в наеми поне по 1 апартамент от 2009 насам
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X