IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

    Бъди внимателен и не го ядосвай, че 21ви наближава. (и гледай по това време да не се мяркаш около Неро, че иначе лошо)
    Ти нали преди това си му организирал засада в Априлци, ще се размине касапницата в София

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      Който има сериозни спестявания и дебне с депозит или е страхлив или финансово неграмотен.А таксиджията нали знаеш че кредита ще му е на над 10% ГПР.
      сещам се за няколко човека тук.
      има и такива, които са продали на върха 22-ра и чакат с депозит на 0,05% на гюме
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
        Относно печалба в дългосрочен план от наеми- всичките имоти, които отдавам под наем са около 4% възвращаемост и не защото не искам да е повече, а защото не може. Два големи апартамента с три спални и едно бизнес партерно помещение купено на старите високи цени 2007-ма. Няма как да е нещо различно от това като възвращаемост, освен ако не ги отдавам апартаментите на дипломати, а такива във Варна липсват. За инвестиция е важно да е малък, ликвиден имот, с ИКЕА обзавеждане и добра локация. При този тип имот за дългосрочен наем може да стигнете 8% печалба, а при краткосрочни дори и повече.
        Вземи учебник за УНСС 1ви курс, прочети го и пак смятай.

        Коментар


        • Относно печалба в дългосрочен план от наеми- всичките имоти, които отдавам под наем са около 4% възвращаемост и не защото не искам да е повече, а защото не може. Два големи апартамента с три спални и едно бизнес партерно помещение купено на старите високи цени 2007-ма. Няма как да е нещо различно от това като възвращаемост, освен ако не ги отдавам апартаментите на дипломати, а такива във Варна липсват. За инвестиция е важно да е малък, ликвиден имот, с ИКЕА обзавеждане и добра локация. При този тип имот за дългосрочен наем може да стигнете 8% печалба, а при краткосрочни дори и повече.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

            Колко е донесло на тези, които са купии 2020 (наем + капиталова)?
            На тези със сделки от 2015?

            А каква е ситуацията за тези, които през това време са били под наем и са "дебнели" със спестявания в банков депозит?

            Детските стаи не ги коментираме, това за мен е огромен компромис с качеството на живот.

            ПС: Като нищо накрая таксиджията ще излезе по-добър инвеститор от професорчето дето от 2013 рути цените
            Който има сериозни спестявания и дебне с депозит или е страхлив или финансово неграмотен.А таксиджията нали знаеш че кредита ще му е на над 10% ГПР.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

              Ти лъжеш че съм брокер, понеже съм на различно от твоето мнение.

              Ще гледам да съм по-внимателен с теб поради това как затоплянето на времето се отразява на хора в твоето състояние
              Бъди внимателен и не го ядосвай, че 21ви наближава. (и гледай по това време да не се мяркаш около Неро, че иначе лошо)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Приказките ти са 100% брокерски. Позлваш 1 към 1 заучените им фрази от скриптовете, с които зарибяват клиенти. Какво друго да си мисли човек?
                Еми не, не съм брокер.

                И публично призовавам да се избягват такива посредници тъй като цената на услугата не отговаря на добавената стойност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                  Ти лъжеш че съм брокер, понеже съм на различно от твоето мнение.

                  Ще гледам да съм по-внимателен с теб поради това как затоплянето на времето се отразява на хора в твоето състояние
                  Приказките ти са 100% брокерски. Позлваш 1 към 1 заучените им фрази от скриптовете, с които зарибяват клиенти. Какво друго да си мисли човек?

                  Коментар


                  • Всеки, купил имот до момента, е на печалба

                    https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...chalba-1704585

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Брокерите сте за съд и бой заради тези лъжи, които раправяте на хората.
                      Ти лъжеш че съм брокер, понеже съм на различно от твоето мнение.

                      Ще гледам да съм по-внимателен с теб поради това как затоплянето на времето се отразява на хора в твоето състояние

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        никога не съм имал по-високо качество
                        въпреки, че съседа отгоре не плащаше нашата вода
                        и дори без да крадем от парното
                        истината е, че никога не съм бил по-безгрижен и осигурен
                        единствено се съобразявах, кога нашите са на работа за да си каня приятелка
                        Мисля че ако на 40 си още в детската, това отпада като проблем

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          толкова смела офертна и аз не съм си сложил
                          джонката явно си представя някакви бабешки жилища с мебели от балканската,
                          които са ги раздавали на сътрудниците навремето в изток и вазов
                          Твоите мебели са 100% ПДЧ боклуци - вредни химии, с които тровиш наемателите. Познах ли?

                          Я скивай какво има в Лозенец за 1000 лева (не в гетата на Младост, където са ти маломерките)!

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...qqg&f1=1&fe7=1
                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...qqg&f1=3&fe7=1
                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...qqg&f1=3&fe7=1
                          Last edited by ejonny2376; 08.06.2023, 12:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                            Колко е донесло на тези, които са купии 2020 (наем + капиталова)?
                            На тези със сделки от 2015?

                            А каква е ситуацията за тези, които през това време са били под наем и са "дебнели" със спестявания в банков депозит?

                            Детските стаи не ги коментираме, това за мен е огромен компромис с качеството на живот.

                            ПС: Като нищо накрая таксиджията ще излезе по-добър инвеститор от професорчето дето от 2013 рути цените
                            А на тези купили 2008? Сравнено с инфлацията? А капиталовата какво ми я смяташ, след като не си я реализирал?
                            Брокерите сте за съд и бой заради тези лъжи, които раправяте на хората.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

                              Как?! Моля? Какво му е на качеството на живота в деЦката? Няма такъв кеф, сутрин лапаш най-вкусните мекички, не плащаш ток, парно и вода, дрехите са ти винаги изпрани, изгладени и подредени, не те чака плащане на ипотечен кредит или сърдит хазяин заради забавен наем. Качеството на живота в деЦката е несравним. Нали ратко, спомни си само ъгловата с раклата до радиатора.
                              никога не съм имал по-високо качество
                              въпреки, че съседа отгоре не плащаше нашата вода
                              и дори без да крадем от парното
                              истината е, че никога не съм бил по-безгрижен и осигурен
                              единствено се съобразявах, кога нашите са на работа за да си каня приятелка
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

                                Еййй ратко, по над 1/2 милион ли са ти маломерките вече?
                                толкова смела офертна и аз не съм си сложил
                                джонката явно си представя някакви бабешки жилища с мебели от балканската,
                                които са ги раздавали на сътрудниците навремето в изток и вазов
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X