IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Тая година 20% и следващата още толкова и нещата са се опекли аз лично очаквам да стане към края на 2022-ра

    Цените ще са над 40% нагоре спрямо миналата година и като се спука тамън ще се върнат на нивата от миналата година и в задачата се пита тия дето го чакат този срив от 2014-та що ручаха жабетата

    Да не говорим че това е оптимистичният за тях вариант - Песимистичният е 2022-ра като тръгнат да се сговнясват нещата да подпрат отново пазара с още по голяма порция пресно напечатени мангизи и те тогава вече нещата ще придобият криминален характер, а половината от форума ще си сменят никовете
    Наистина дългосрочно цените ще растат, и ще има инфлация, както има за периода 2000-2021 г.

    Повечето колеги помнят какви бяха цените преди 20г и какви са сега. Една голяма торта беше 20 лв, а сега 50 лв в една и съща сладкарница. Хлябът беше 40 ст, а сега е 1,60 лв.

    Но да си набиеш парите в апартаменти, а един ден да има малко купувачи и да няма наематели, също не е решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Еха, кой имал проблеми с измислиците...?
      Виж себе си.. Та ти измисли биография и родословие на кретена, измисли на джони битието, преди време се упражняваше върху кавръка... и още и още...
      Пешо, всеки в тази тема има трески за дялане.. ти обаче не виждаш по-далече от носа си или по-скоро виждаш негативи в другите, а твойте си не виждаш. Признак на някаква форма на себичност и егоцентризъм.

      казва му се криза на средната възраст и да беше само пешо паметник да му направим, но са повечко
      темата отдавна е станала място за автопсихотерапия.

      в този ред на мисли купуването на НИ с ниска доходност е народна психотерапия широко застъпена по нашите ширини. създава усещането за значимост и предприемчивост, а всъщност прикрива умората от живота и монотонното ежедневие.

      това е основната 'вода' в мелницата на настоящото яху, където купувачите имат пон 1-2-3 имота вече.

      поздрави
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение
        Има още малко да се понадуе. Все още сред кръга ми от хора с, които общувам, купувачите не са преполовили, ама вече си се вижда по разговорите как ги тресе фомото...Та нищо чудно още 20-30% да бутнат за 2 години. После е интересно какво ще се случи.
        Тая година 20% и следващата още толкова и нещата са се опекли аз лично очаквам да стане към края на 2022-ра

        Цените ще са над 40% нагоре спрямо миналата година и като се спука тамън ще се върнат на нивата от миналата година и в задачата се пита тия дето го чакат този срив от 2014-та що ручаха жабетата

        Да не говорим че това е оптимистичният за тях вариант - Песимистичният е 2022-ра като тръгнат да се сговнясват нещата да подпрат отново пазара с още по голяма порция пресно напечатени мангизи и те тогава вече нещата ще придобият криминален характер, а половината от форума ще си сменят никовете

        Коментар


        • Има още малко да се понадуе. Все още сред кръга ми от хора с, които общувам, купувачите не са преполовили, ама вече си се вижда по разговорите как ги тресе фомото...Та нищо чудно още 20-30% да бутнат за 2 години. После е интересно какво ще се случи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Кризата подмина имотите в България – цените не спират да растат

            https://www.economic.bg/bg/a/view/kr...irat-da-rastat
            хахахахахахахахахахахихихихихихихихихихихахахааааа аааааоаоаоаоа
            По повод тъпизмите на Кретена за спада в сделките

            2008-ма имаше най високият брой сделки на годишна база спрямо предишните години ако не бъркам към 24 000

            Тая година пак ако не бъркам за 6 месеца са 14 000

            Балона се надува по план чекане му е майката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              А сделките - да спадат Кел файда.
              Тоя неадекватният пак се изака - Сделките били спадали

              Научи се поне да четеш - Сделките 2021 са повече от сделките 2019-та за същият период от време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Кризата подмина имотите в България – цените не спират да растат

                https://www.economic.bg/bg/a/view/kr...irat-da-rastat
                хахахахахахахахахахахихихихихихихихихихихахахааааа аааааоаоаоаоа
                А сделките - да спадат Кел файда.

                Коментар


                • Кризата подмина имотите в България – цените не спират да растат

                  https://www.economic.bg/bg/a/view/kr...irat-da-rastat
                  хахахахахахахахахахахихихихихихихихихихихахахааааа аааааоаоаоаоа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Нали изтриха темата та да припомня какво написах на 12-ти октомври 2020 за нашият пазар

                    През тази година пазара на НИ в БГ се откъсна от фундамента (към онази дата 5% поскъпване при срив на икономиката) и се намираме в началото на зараждащ се балон.
                    Следващата година имотите ще поскъпнат с минимум 20% и още толкова през 2022-ра след което към края на 2022-ра очаквам балона да се спука

                    Като го написах това сумати народ се смяха сега гледам че половината даже вече и не пишат
                    Така е, появяват се само разни изтерзани кандидат купувачи, които маршируват като петел в жешки акота и настояват да получат желания апарт за техните 200К

                    Коментар


                    • Federal Reserve report titled "American Dream or American Obsession?" showed that the actual rate of return on U.S. real estate between 1975 and 2009 was below 0%.
                      American Dream or American Obsession? : The Economic Benefits and Costs of Homeownership by Wenli Li, Fang Yang from Business Review (Federal Reserve Bank of Philadelphia), Third Quarter 2010

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                        Пак поскъпване!

                        Цените растат главоломно, има огромен скок на цените през последните три години и те никога не са били толкова високи като сега. Според някои се създава балон“, коментира Патрик Пиета от имотната компания Hamilton May във Варшава.
                        Цените на новопостроените луксозни жилища са нараснали с между 10% и 12% на годишна база през 2020 г.
                        https://www.pariteni.bg/novini/imoti...-polsha-239457

                        Не случайно понижителите бръмчат неспокойно из всички краища на света. Евтинията приключи..който не може да продаде си прибира имотите и така трябва
                        Нали изтриха темата та да припомня какво написах на 12-ти октомври 2020 за нашият пазар

                        През тази година пазара на НИ в БГ се откъсна от фундамента (към онази дата 5% поскъпване при срив на икономиката) и се намираме в началото на зараждащ се балон.
                        Следващата година имотите ще поскъпнат с минимум 20% и още толкова през 2022-ра след което към края на 2022-ра очаквам балона да се спука

                        Като го написах това сумати народ се смяха сега гледам че половината даже вече и не пишат

                        Коментар


                        • Българска робиня - домашна помощничка осъди Германия да и плащат за 21 часа работен ден*мин раб. заплата или 12к € месечно, а не годишно.
                          500 000 немски баби няма кой да ги гледа
                          Да идват в БГ в хотели по морето (идеален бизнес), па мое и в ебанско
                          https://www.segabg.com/category-obse...xG1WCvMi4Tl8DM
                          Мое да дойдат бабите и директно да си купят ШЗ в Софията
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Пак поскъпване!

                            Цените растат главоломно, има огромен скок на цените през последните три години и те никога не са били толкова високи като сега. Според някои се създава балон“, коментира Патрик Пиета от имотната компания Hamilton May във Варшава.
                            Цените на новопостроените луксозни жилища са нараснали с между 10% и 12% на годишна база през 2020 г.
                            https://www.pariteni.bg/novini/imoti...-polsha-239457

                            Не случайно понижителите бръмчат неспокойно из всички краища на света. Евтинията приключи..който не може да продаде си прибира имотите и така трябва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                              Така, на теб ти предложих няколко пъти облог за 200 К евро. Да повторя, хайде да те видим дали ти стиска.

                              1.Залагам 200 К евра, че имам 200 К евра общо, инвестирани на две борси към дата 01.07.2021, те и на едната са почти толкова, но за по-сигурно ще съберем сумите по двете. Да не кажеш, че днес ще ги набивам там, за да спечеля облога

                              2.След това залагам 200 К евра, че съм имал парите за апарта в Лагера докато се е строял. Аз ще ползвам твоите пари по т1. FYI, когато го продадох бях платил повече от 50 % от сумата, да не съм луд да го платя на 100 % докато е на зелено, та той още няма А16 и към днешна дата.

                              3.Залагам 400 К, че имам нотариален акт не само за един гараж. Ако искаш ЗЗ и имота в Гърция няма да ги броим. Познай, ще ползвам парата спечелена от т.1 и т.2

                              Много ме радват хора, които ми обясняват какво съм имал или нямал.

                              Ако се съгласиш на облозите, пиши и на лична, че няма няколко дни да чета тука дали си отговорил или не.Отиваме на нотариус по мой избор и оформяме официално всичко. Понеже съм ларж, аз ще платя нотариалните такси от печалбата. Дай да те видим дали ти стиска и дали нямам сърце за каквото и да е. Нито тук, нито в други спорове лъжа, за да докажа тезата си, но ти имаш възможност да ме разобличиш .
                              Към дата 1-ви Юли 2021? ти не продаде ли още миналата година ? Веднага след това ли вкара 200к в борсата ?

                              Вчера написа че си продал апарата щото си се притеснил за за икономическата обстановка от кризата и явно толкова силно си се бил притеснил че си набил парите на борсата

                              С чичати Митко сте един и същи дол дренки локумждии


                              Коментар


                              • Моля, спрете да се обсъждате едни други и се придържайте км темата.
                                रादोस्त

                                Коментар

                                Working...
                                X