IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Съвсем скоро ще катурнат правителството ни еврозона ще видиш нито Шенген ,много малко хора знаят че за това евро ни натискат отвън но в България нашите политици не го искат поради много причини ,ако са го искали досега да сме влезли 100 пъти
    Нека позная - това го знаеш от същия "човек в Интерпол" дето те излъга през 2018 че ще свалят Бойко в средата на годината! В морето водата може да свърши, но балъците не!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Интересни екземпляри са сривльовците. Като написах през 2017 какво ще стане с лихвите и как това ще оскъпи имотите ме плюха, псуваха, ругаха. Същото стана в началото на 2020 като предупредих как заради КОВИД луди пари се печатат и ще скочат апартаментите. Същото стана и в началото на 2021 като отбелязах, как се засили тенденцията наши емигранти да си купуват в България. Сега като пиша за Шенген и еврозоната пак се ежат.

      Аз им давам БЕЗПЛАТНА информация, те се репчат. В същото време хвалят Тракторикян, дето ги ментосва 7-8 ГОДИНИ! А те си кесят в деЦката и разтягат ластици, отварят ножици.

      Бедността е справедливо наказание за глупостта.
      Съвсем скоро ще катурнат правителството ни еврозона ще видиш нито Шенген ,много малко хора знаят че за това евро ни натискат отвън но в България нашите политици не го искат поради много причини ,ако са го искали досега да сме влезли 100 пъти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        +1

        Това е напълно вярно !!! Написа и предупреди ! Всичко което написа тогава се сбъдна както предупреди
        Интересни екземпляри са сривльовците. Като написах през 2017 какво ще стане с лихвите и как това ще оскъпи имотите ме плюха, псуваха, ругаха. Същото стана в началото на 2020 като предупредих как заради КОВИД луди пари се печатат и ще скочат апартаментите. Същото стана и в началото на 2021 като отбелязах, как се засили тенденцията наши емигранти да си купуват в България. Сега като пиша за Шенген и еврозоната пак се ежат.

        Аз им давам БЕЗПЛАТНА информация, те се репчат. В същото време хвалят Тракторикян, дето ги ментосва 7-8 ГОДИНИ! А те си кесят в деЦката и разтягат ластици, отварят ножици.

        Бедността е справедливо наказание за глупостта.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          да де, ама изглеждат добре обосновани илюзиите
          Логиката за мен е най-голямата кур.а. Можеш да си я използваш както си искаш, да си я правиш каквото си искаш за да получиш желаното удолетворение (на егото) . Но след време обективната реалност те настига, каквото и да си си фантазирал. За желанията при имотите става дума, дали ще растат, дали ще падат, все едно каквото и да си си представил. Поздрави.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Интересно е да се заслушва и безимотния професор Красимир Петров. Всеки понижител би заспивал до края на дните си под мостовете, слушайки го.
            Страхотен е Красимир Петров. Умен, начетен, даже имам какво да си говоря с него по някои теми. И той като Илън Мъск може би няма собственост и следователно, щом действат еднакво, можем да ги приравним, като хора от които да научим нещо. Илън Мъск ми е далече и не прави толкова лекции както нашия професор, така, че се възползвам от неговите интервюта. За сега още не успявам да го следвам на 100%, даже и на 10%, защото жената не ми дава да продавам, но ще започна по малко, скоро ще продам едно паркомясто и се надявам да ме включат в техния отбор, на умно управляващите портфейли инвеститори, които нямат имоти. Важна е първата стъпка, както казват някои азиатци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              От години е така, особено след "Welcome COVID!". Който е обиколил Европа на кредит преди 1-2 години е платил поне 20% по-малко от този дето го прави в момента. Който си е купил кола на лизинг също. А пък който е взел ипотека в началото на КОВИД сега е с 30-40% напред спрямо спестяващите за такова.

              Не че се хваля, но ви предупредих за това още пролетта на 2020!
              +1

              Това е напълно вярно !!! Написа и предупреди ! Всичко което написа тогава се сбъдна както предупреди

              Коментар


              • Първоначално изпратено от AMG2023

                Кой би си купил в момента имот а не би си опазил кеша ?
                Кеша горял, то всичко гори в момента сляп ли си!
                Да не мислиш че тези които до скоро бягаха от кешъ ще успеят да го опазят в НИ ?
                Кво става кат свърши кеша? Почваш да правиш отстъпки и да се молиш за подаяние както 2009г.
                Ти ли казваше до скоро че е по-добре на кредит да живееш в момента и съветваше да се теглят ипотеки за НИ?
                От години е така, особено след "Welcome COVID!". Който е обиколил Европа на кредит преди 1-2 години е платил поне 20% по-малко от този дето го прави в момента. Който си е купил кола на лизинг също. А пък който е взел ипотека в началото на КОВИД сега е с 30-40% напред спрямо спестяващите за такова.

                Не че се хваля, но ви предупредих за това още пролетта на 2020!

                Коментар


                • Предложих на отворкото AMG , ако купи имот до края на 23-та, аз да продам един мой. Мълчи, като Траян Мълчанков.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от AMG2023

                    С ръст са във фалшивите статистики в imot.bg защото повечето са фалшиви обяви с цел dumping.
                    Аз не вярвам на твоите статистики а на тези които ми звънят с офертите а те не отговарят на тези цени.
                    Да не говорим че дори и квадратурата не отговаря.
                    Не те чета ей ем джи, нали си отворко, чакам да купиш до края на годината, а аз ще продам, кво стана? Граматиката ли си глътна?
                    Last edited by Bailor; 22.06.2023, 23:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от AMG2023

                      С ръст са във фалшивите статистики в imot.bg защото повечето са фалшиви обяви с цел dumping.
                      Аз не вярвам на твоите статистики а на тези които ми звънят с офертите а те не отговарят на тези цени.
                      Да не говорим че дори и квадратурата не отговаря.
                      Статистиките не са мое притежание, нито са собственост на някой определен индивид на когото някои произволни хора или представители на изкуствен интелект биха му позвънили. Също не съм и представител на imot.bg, а НСИ също...хаха

                      ПП Интересно е как се преброяват фалшивите статистики във вашата глава????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от AMG2023

                        Хайде бе защо ли тогава се спукват да ми звънят и пращат е-мейли?
                        Да не би да са безработни ?
                        До миналата година голями самочувствие голямо биене в гърдите а сега са мазнят като гладни мисирки.
                        Нямам представа, какво се случва на всеки индивид в главата му, аз гледам официалната обща статистика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от AMG2023

                          ахаха
                          от година имотите вървят надолу и няма вече повишение! Има големи отстъпки никой не купува без отстъпка в момента абсолютно никой, даже на колегите ти лигите им текат само като видят че кълве някоя рибка, но е вяла работа.
                          Лихвите ще се изравнят след няколко месеца а ти подвеждаш в момента.Нещата са коренно различни вече.Свиквайте брокери!
                          От година имотите са с ръст от 1600 на 1800€м2, това са реалностите, ако при теб има неприятности, сподели защо при твоите имоти се случват?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Ако (когато) ти вдигнат вноската по ипотеката с 40% какво правим?
                            Внимавай с акото, че мирише...
                            Хахахаха, ако и когато??? И на кого, на 22% от купувачите на пазара от целия пазар. "Много страшноооо"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от AMG2023

                              ахаха
                              от година имотите вървят надолу и няма вече повишение! Има големи отстъпки никой не купува без отстъпка в момента абсолютно никой, даже на колегите ти лигите им текат само като видят че кълве някоя рибка, но е вяла работа.
                              Лихвите ще се изравнят след няколко месеца а ти подвеждаш в момента.Нещата са коренно различни вече.Свиквайте брокери!
                              Не, това е само твое субективно възприятие на реалността, а реалността и статистиката, сочат точно обратното, сори, че не си в крак с реалността!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Интересно е да се заслушва и безимотния професор Красимир Петров. Всеки понижител би заспивал до края на дните си под мостовете, слушайки го.
                                Загубих един час от живота си да гледам негово филмче. Според него всички които не са на неговото мнение са неуки ганьовци. И Лаконик така. Да не би да са едно също.

                                Коментар

                                Working...
                                X