IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Повдигачи, защо сте толкова изнервени, а?
    Мен ме броят към повишителите, но не съм изнервен. Само съжалявам, че не захлупих още няколко апарта докато бяха ниски цените.
    Last edited by bulgarian lev; 08.07.2023, 22:29.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


      какво разбират калинките от живота на мишоците
      ни-що
      Споко, няма да ги вдигат с много............тази година.
      ​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Ами, аз и теб ще те поканя, няма проблем, щом си ми колега в инвестора.
        Сърдечно благодаря! Ако беше възможно бих се просълзил!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          На теб даже никога да не ти го вдигнат, пак ще си във вечна паника и сън няма да те хваща...

          какво разбират калинките от живота на мишоците
          ни-що
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Ок.Като се държиш възпитано ,аз отговарям по същия начин.
            Няма нужда от обиди.
            Реално аз никога не съм те обиждал, но не мога да кажа същото за теб... Айде лека

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              притеснен съм да не ми вдигнат кредита от 2,4 на 2,5 или дори 2,55
              от поне година чета форумните капацитети и дори стомаха си развалих от притеснения
              да я вдигат вече тая лихва, че не се трае това напрежение
              На теб даже никога да не ти го вдигнат, пак ще си във вечна паника и сън няма да те хваща...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Повдигачи, защо сте толкова изнервени, а?
                притеснен съм да не ми вдигнат кредита от 2,4 на 2,5 или дори 2,55
                от поне година чета форумните капацитети и дори стомаха си развалих от притеснения
                да я вдигат вече тая лихва, че не се трае това напрежение
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Ами, аз и теб ще те поканя, няма проблем, щом си ми колега в инвестора.
                  Ти си с добро сърце. Ама някои като че ли нарочно те ядосват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                    Не искам да те лаская, но на фона на повечето участници в беседата тази вечер ми е приятно да си пиша с теб, даже да няма голям смисъл от това...
                    Ок.Като се държиш възпитано ,аз отговарям по същия начин.
                    Няма нужда от обиди.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Явно моята личност много те вълнува.Аз пък не се интересувам от твоята. Нито пък от нечия друга.Интересувам се само от интересни мнения. За жалост са все по-малко.
                      И за протокола не съм на бюджетна издръжка.Съпругата ми е учителка и е на бюджетна издръжка. Но не е държавен служител.
                      Не искам да те лаская, но на фона на повечето участници в беседата тази вечер ми е приятно да си пиша с теб, даже да няма голям смисъл от това...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Това не трябваше да му го казваш, че Адрола ще се депресира...
                        Нали покани колегата да спи безвъзмездно в бургаската му резиденция, и то съвсем безвъзмездно, а сега ще се окаже, че и той е синекурец, като мен...
                        Ами, аз и теб ще те поканя, няма проблем, щом си ми колега в инвестора.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Ще ми се някой да обясни и накъде е обърната стената от стъклени тухли. В никое друго помещение не я виждам. Може да е към спалнята, ама тогава тая спалня има две врати - втората да не е изхода на апартамента? Абе не го разбирам . Абстрактно
                          изобщо не знам, сякаш гледах 2 или 3 недвижимости
                          надушва ги бъртрам сгодните обяви, спор няма
                          Last edited by ratten; 08.07.2023, 22:31.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Повдигачи, защо сте толкова изнервени, а?
                            кой това

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              едната част прилича на магазин
                              в другята мернах спалня
                              набито око има бъртрам
                              добре, че не е взел занаята на майк си
                              Ще ми се някой да обясни и накъде е обърната стената от стъклени тухли. В никое друго помещение не я виждам. Може да е към спалнята, ама тогава тая спалня има две врати - втората да не е изхода на апартамента? Абе не го разбирам . Абстрактно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Това не трябваше да му го казваш, че Адрола ще се депресира...
                                Нали покани колегата да спи безвъзмездно в бургаската му резиденция, и то съвсем безвъзмездно, а сега ще се окаже, че и той е синекурец, като мен...
                                Явно моята личност много те вълнува.Аз пък не се интересувам от твоята. Нито пък от нечия друга.Интересувам се само от интересни мнения. За жалост са все по-малко.
                                И за протокола не съм на бюджетна издръжка.Съпругата ми е учителка и е на бюджетна издръжка. Но не е държавен служител.

                                Коментар

                                Working...
                                X