IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    Средна цена на кв.м: 1823 euro.

    И тая тема умрЕ.
    Чакай да падне на 1500 и ше видиш къв вой ще настане.

    Коментар


    • Средна цена на кв.м: 1823 euro.

      И тая тема умрЕ.

      Коментар


      • Vikhuntur имаш лично.

        Коментар


        • Май ще вдигат лихвата като за последно -
          08:30 USD Initial Jobless Claims 228K 242K 237K

          Тези да не видят нещо от нас -
          10:00 USD Existing Home Sales (MoM) (Jun) -3.3% 0.2%
          10:00 USD Existing Home Sales (Jun) 4.16M 4.20M 4.30M

          https://www.registryagency.bg/bg/reg...ar/statistika/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Не знам, вчера инспектирах строежите по тинтява до обяд, поговорих си за цените на имотите с един дето раздаваше листовки на агенция ЕRA, после ми стана топла главата, че цените упорито продължават да не падат и влязох в плувния комплекс в дианабад и плувах дълго и в трите басейна и скачах от кулата с едни тийнейджъри, а вечерта на гости с приятелско семейство на teacher's , кашу и луканка перелик, пак обсъждане на имоти и цени. Sic transit gloria mundi.
            Тук да беше ударил едно рамо -

            Резултат от Вашето търсене на:
            Вид имот: 2-СТАЕН,
            Местоположение: град София

            Особености: Тухла
            Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

            Средна цена на имотите в извадката: 127643 euro
            Средна цена на кв.м: 1823 euro.

            Коментар


            • В резултат на бързото поскъпване на имотите през последните години вече няма столични квартали, където средните цени на жилищата да са под 1000 евро на кв. м.

              https://blitz.bg/ikonomika/tezi-sofi...ews965236.html

              SORRY

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111

                А мастичката с колко е поскъпнала?
                Не знам, вчера инспектирах строежите по тинтява до обяд, поговорих си за цените на имотите с един дето раздаваше листовки на агенция ЕRA, после ми стана топла главата, че цените упорито продължават да не падат и влязох в плувния комплекс в дианабад и плувах дълго и в трите басейна и скачах от кулата с едни тийнейджъри, а вечерта на гости с приятелско семейство на teacher's , кашу и луканка перелик, пак обсъждане на имоти и цени. Sic transit gloria mundi.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev
                  Четете и се забавлявайте на тъпотии...

                  .
                  [ATTACH=CONFIG]n4093179[/ATTACH]
                  Тава, този ядосан на цените абонат, го е писал половин година след като си купих последния апартамент. 2/5 мина от периода на шамана, а продължават да реват, единствено от неговата партия

                  Коментар


                  • Купувайте народе, парите са евтини в момента. Имотите ще продължават да се покачват. България е много по-добре финансово, икономически и демографски спрямо всички останали държави в Европа. Недейте гледайте лихвите и цените в Германия и Англия. Тези държави са слаби икономически и занапред само могат да завиждат на ниските лихви и обезопачения имотен пазар в България.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      ПРАЗНОТА ВЪВ ГЛАВАТА

                      https://blitz.bg/ikonomika/tezi-sofi...ews965236.html
                      Айде, ако може да не цитираш жълти издания като БлиЦ ?

                      П.П.Ако това лято пак решите със жената и още двама да идете на морето, кажи да съберем малко кинти за подарък,
                      че пак ще ходиш "При Пепи" за 70 лв, ядене и пиене

                      Коментар


                      • БОЛКА


                        Например цените на жилищата в квартала “Люлин 7” вече са средно 1834 евро за кв. м., при 1398 евро за квадрат преди година. В “Дружба 1” средната цена на апартаментите е 1561 евро, при 1169 евро година по-рано.

                        Например в “Хладилника” средните цени на апартаментите вече са 2403 евро за кв. м, при 1750 евро година по-рано. В “Зона Б-19” цените вече са 1993 евро за квадрат, при 1536 евро по същото време на миналата година.

                        В резултат средната цена на предлаганите за продажба имоти в квартала “Левски Г” вече са 2591 евро за кв. м, при 2190 евро за квадрат година по-рано.

                        Много голямо е и поскъпването в “Младост 3”. В квартала средните цени вече са 2062 евро, при 1763 евро за квадрат година по-рано. В “Павлово” поскъпването е от 1455 евро на 2033 евро за квадрат. В “Разсадника” средните цени са нараснали от 1424 евро на 1768 евро за кв. м.

                        https://blitz.bg/ikonomika/tezi-sofi...ews965236.html

                        Коментар


                        • Пишете по темата. Обсъжданията на почивки са преместени във "Всичко е по темата..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Ами тоя бетон? Излят и занемарен, със стърчащи арматури. И кал наоколо. На самата "променада"

                            https://www.google.com/maps/@42.6604...2i24?entry=ttu

                            Как да не му се допие на човек кафе за 6 лева на такова място.

                            Тези хорица са си за съжаление - дошли да снимат мизерии и боклук:
                            https://www.google.com/maps/@42.6604...2i24?entry=ttu
                            За бетона е виновен Миро - неговите пари се превръщат в бетон. Колкото повече "патриоти" толкова повече бетон по морето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Хората, които ходят по долнопробни, претъпкани и мръсни места като несебър, созопол, приморско, китен и др в повечето случаи са селяци. Странно ми е, че интелигентен човек като теб е там. Според мен не се вписваш в пейзажа. Отделно рискуваш здравето на децата. Ти си знаеш. Приятна почивка и се пази.
                              Преди няколко години по принуда бях 2 дни на Слънчев Бряг, тъй като бях поканен на един тийм-билдинг. Минах и през Несебър, уж да го видя понеже не бях ходил от дете. По улиците на стария град имаше буквално човешки лайна. После се върнах по тази уличка пеша към колата:

                              https://www.google.com/maps/@42.6603...8192?entry=ttu

                              Вдясно са едни буренаци - истински змиярник, и са нахвърляни боклуци, кенчета,пластмасови торби...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                А черномрски лефер има ли? За мен това е риба номер 1. Но я няма.
                                Лефер не видях. Има паламуд за 10 лв/кг.

                                Коментар

                                Working...
                                X