IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Левчо не ме интересува дали ме е задминал...то си е за него....
    Левчо и ти всъщност сте..... един ник.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      В какво ти лично не вярваш? Че сме купили имотите за които говорим ли? Верно ли толкова елементарно може да се подведете. Мислех ви за по-умни и да отсявате фактите от шегите. Но...вие си знаете.
      Докторе прочети ми следващия коментар и се надявам да разбереш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

        Бетърчо, кажи най-накрая какво се опитваш да компенсираш?
        Инструмента ли ти е къс?

        Ако случайно имаш някакви пари, ще да е плод на страшен късмет, понеже ти е трудно дори да подреждаш изречения.
        Казах му вчера да преценява как и с кого се шегува, приема се, но без да простее. Ама не виждам напредък.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Те и кеш нямат.....
          Ок. Нямаме, ама и ти - нямаш. Цръвул си като нас.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Щото всичките в тая тема се биете в гърдите, а като опре ножа до кокала "ама аз не бях".

            Ако всичко е, както казвате нищо не пречи да го докажете щото другото са само празни приказки.
            В какво ти лично не вярваш? Че сме купили имотите за които говорим ли? Верно ли толкова елементарно може да се подведете. Мислех ви за по-умни и да отсявате фактите от шегите. Но...вие си знаете.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Кога съм писал в темата че съм богат или дори колко имота имам ?! Единствено съм твърдял че имам 1 за себе си и отдавам 1. Оня ден на Радев му писах дори че имам ипотечка....щото и той задаваше въпроси касаещи личното. Но може и йищо да не е вярно и да съм просто бркер нали така :-)
              Никой в темата не му е работа колко и какво имам. Така че проявете малко реципрочност и нормалност и ме копирайте - не съм питал никой какво и колко има .... То си е за него и не ме интересува....
              Песимисте, аз поне не твърдя такова нещо. На мен ми е все тая кой е богат и колко. Каквото си има си е негово. В друг пост писах какво ме дразни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Айде пак отбой, както винаги. Бас държа, че немаш кинти и за домати.
                Бетърчо, кажи най-накрая какво се опитваш да компенсираш?
                Инструмента ли ти е къс?

                Ако случайно имаш някакви пари, ще да е плод на страшен късмет, понеже ти е трудно дори да подреждаш изречения.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Е, Радев ми е приятел и знае кво имам. Ще се наложи да му верваш. И не само той. И Кавръка знае кво имам. Нали е от твоя отбор. Ако пък не, не мога да ви помогна. Гответе се за доживотен наем. Това обаче не е лошо. Сега нали съм под наем в Пловдив. Има страхотни предимства.
                  Ме лично ей тва ме дразни. Всичкото повишител смятате, че след, като сме в другия лагер сме под наем. Е не сме и искаме да Ви го докажем, ама Вие пищите и бягате, като момиченца.
                  Предполагам, ако спрете с тези внушения никой нищо няма да иска да доказва и показва, какво има.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Левчо не ме интересува дали ме е задминал...то си е за него....
                    И мен, естествено. Но понеже пита му казвам. Той е по-богат от нас. Просто не смее да си купи имот. Нищо. На 70 години ще си купи.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Е, Радев ми е приятел и знае кво имам. Ще се наложи да му верваш. И не само той. И Кавръка знае кво имам. Нали е от твоя отбор. Ако пък не, не мога да ви помогна. Гответе се за доживотен наем. Това обаче не е лошо. Сега нали съм под наем в Пловдив. Има страхотни предимства.
                      Давай декларацията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Естествено. С два коина и ни е задминал. И аз не съм богат. И ако имотите се срутят хептен обеднех. Да му го напомним и успокоим.
                        Левчо не ме интересува дали ме е задминал...то си е за него....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Айде пак отбой, както винаги. Бас държа, че немаш кинти и за домати.
                          Вариантите са 2 или си познал или не си....По писанията ти от последният ден не бих ти се доверил изцяло , но все тая не твърдя че грешиш :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Пълни глупости. НИКОГА не съм твърдял че съм богат.. Имам достатъчно за мен и близките ми и забележи НЕ ИСКАМ да съм богат. Богатството води до проблеми и неспокоен живот
                            Явно страдаш от некакви комплекси, че някой може да е по-богат от теб....личи ти от всяка бележка , баварец и не знам си какво. Бъди сигурен, че все някой има повече от теб ама твоето си е за теб, ана по-богатият за него....Нямата допирни точки , така и на мен хич ама хич не ми дреме кой е оп-богат или не от мен...за него си е....
                            Бетерчо за да покажеш домата и намериш в приказка копаеш все повече дъното.....:-) Не се напрягай ето аз без бой и данъчна ти признавам, че си по-богат от мен :-)
                            Естествено. С два коина и ни е задминал. И аз не съм богат. И ако имотите се срутят хептен обеднех. Да му го напомним и успокоим.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Щото всичките в тая тема се биете в гърдите, а като опре ножа до кокала "ама аз не бях".

                              Ако всичко е, както казвате нищо не пречи да го докажете щото другото са само празни приказки.
                              Кога съм писал в темата че съм богат или дори колко имота имам ?! Единствено съм твърдял че имам 1 за себе си и отдавам 1. Оня ден на Радев му писах дори че имам ипотечка....щото и той задаваше въпроси касаещи личното. Но може и йищо да не е вярно и да съм просто бркер нали така :-)
                              Никой в темата не му е работа колко и какво имам. Така че проявете малко реципрочност и нормалност и ме копирайте - не съм питал никой какво и колко има .... То си е за него и не ме интересува....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Пълни глупости. НИКОГА не съм твърдял че съм богат.. Имам достатъчно за мен и близките ми и забележи НЕ ИСКАМ да съм богат. Богатството води до проблеми и неспокоен живот
                                Явно страдаш от некакви комплекси, че някой може да е по-богат от теб....личи ти от всяка бележка , баварец и не знам си какво. Бъди сигурен, че все някой има повече от теб ама твоето си е за теб, ана по-богатият за него....Нямата допирни точки , така и на мен хич ама хич не ми дреме кой е оп-богат или не от мен...за него си е....
                                Бетерчо за да покажеш домата и намериш в приказка копаеш все повече дъното.....:-) Не се напрягай ето аз без бой и данъчна ти признавам, че си по-богат от мен :-)
                                Айде пак отбой, както винаги. Бас държа, че немаш кинти и за домати.

                                Коментар

                                Working...
                                X