IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Тъй ли? Дай да видим колко си "напред". Снимаш дан декларация за мин год, махаш вс лични данни, оставяш само адреса (квартала) и сумата и го пращаш ма Радеев. Същото правя и аз. Радев е счети, нека потвърди.

    пс призовавам и другите "играчи" които ежечасно се хФалят колко били напред( а другите нЕмали парЕ за домати) нека и те да го направят. Дайте да видим.
    Пак не си в час за какви 30 години пиша. Имам предвид че поне преди имаше сериозни рискове при онлайн банкиране не само у нас. И познавам хора с изпразнени 6 -цифрени суми от сметките им. да точно така познавам. сега е малко по-добре щото вкараха едно ниво повече за верификация и не знам за изпразнени сметки , след това , но историята седи
    А за данъчната декларация веднага ще ти я снимам след като ми преведеш онлайн една твоя месечна заплата....бълха те ухапала....
    Твоята декларация не ме интересува пази си я....

    ПП Меренето на домати не ме интересува, а ако твоите домати са повече от моите което и преди съм ти го потвърдил след като се похвали колко ти е заплатата / моята е по-малка/ Разбира се с повърхностното ти мислене това е някаква аномалия, но е и съвсем нормално за света в който живеем... Дохода се определя от други качества.....:-)
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.07.2023, 11:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      По-добре е да не съм 30 години назад с кеша....:-)
      Знам какво пиша от първо лице....

      Най-добре питай сина ти да ти разкаже да не спамя темата :-).
      Тъй ли? Дай да видим колко си "напред". Снимаш дан декларация за мин год, махаш вс лични данни, оставяш само адреса (квартала) и сумата и го пращаш ма Радеев. Същото правя и аз. Радев е счети, нека потвърди.

      пс призовавам и другите "играчи" които ежечасно се хФалят колко били напред( а другите нЕмали парЕ за домати) нека и те да го направят. Дайте да видим.
      Last edited by better; 29.07.2023, 11:09.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
        Какво да изчака ? Свлачището или друг да вземе къщата ли ?!
        .
        Е ,че кой купува сега?
        Само най-големите балъци !
        Ама баш най-големите !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Не ве нЕмаме, само ти имаш. Успокои ли се вече.
          Аз какво имам нема значение, важното е че знам как да то управлявам и съхранявам , а по твоите разбирания с мелеона в банката трябва да го държиш в една и да правиш големи разплащания онлайн без офис.... Смел си не може да се отрече.....:-)
          Надявам се поне ти се изясни твоята убеденост, колко ограничена фантазия е била....
          Толкова смешно да се изразява убеденост за кешово плащане когато купувача е с бетон доказани доходи, а продавача чужденец , че няма накъде.
          Без да се обиждаш ама показа изключително повърхностно мислене.

          Айде стига с тоя спам.....поне от моя страна
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.07.2023, 11:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Проблема на Лева е само един ,много е добър като специалист, трудолюбив е ,и други добри качества НО много се влияе от странични фактори и влезе в една спирала ,на покупки на кило на имоти където падне ....Това е .. Беше добре до едно време но след като видя че банките обърнаха тигана спокойно можеше леко да позачака
            Какво да изчака ? Свлачището или друг да вземе къщата ли ?!
            Той живота е един и да ти кажа не много дълъг и трябва да се живее....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Кой е казал че трябва да ходи в къщи за такива суми ?Има и по евтини има и средни цени ,избор богат. Кой ти каза че трябва да ходи в Гърция ?Абе Вие верно сте заспали някъде по скриновете на бабите си ..жалко
              Той е отишъл вече на нашето море в такава къща...
              Ще мине време и малко години и може би ще разбереш мисленето на Левчо довело до това решение. Почти при всеки се случва в даден момент.
              А къщата не пречи да отиде където иска по света.....
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.07.2023, 11:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Знаем че си назад 30 години.
                По-добре е да не съм 30 години назад с кеша....:-)
                Знам какво пиша от първо лице....

                Най-добре питай сина ти да ти разкаже да не спамя темата :-).

                Коментар


                • Проблема на Лева е само един ,много е добър като специалист, трудолюбив е ,и други добри качества НО много се влияе от странични фактори и влезе в една спирала ,на покупки на кило на имоти където падне ....Това е .. Беше добре до едно време но след като видя че банките обърнаха тигана спокойно можеше леко да позачака

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Е защо снощи не ги обясни тия раУти бе брокеразино. Защо чака другия брокеразин да те светне? Като гледам немаш акъл даже и домати да пазариш.
                    Да ти беше дал някой лев на тебе да му обясниш да го консултираш, няма по богат опит от човек който все пак живее по Варна ,така смятам аз и така бих направил но всеки си робува на акъла

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Явно не си наясно колко са наемите на подобни къщи....аз съм.... В Гърция например по островите са 4-цифрени на нощувка.... Е по-луксозни са или малко по-големи , но с 1 Година пребиваване Левчо я е изплатил през тази сметка.... Като морско местоположение обаче с нищо не са по-добри....А продажните им цени са 7-цифрени....
                      Кой е казал че трябва да ходи в къщи за такива суми ?Има и по евтини има и средни цени ,избор богат. Кой ти каза че трябва да ходи в Гърция ?Абе Вие верно сте заспали някъде по скриновете на бабите си ..жалко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Те и кеш нямат...Щото ако имаха щяха да го съхраняват на повече от едно място и от тук ограниченото мислене, че може да се ходи в банка по различни причини от това да изтеглиш и платиш нещо кеш.....
                        Не ве нЕмаме, само ти имаш. Успокои ли се вече.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Нито могат да сравняват, нито са купували някога нещо в живота си. Глей кви глупости пише. Ще съм плащал кеш. И всякакви тъпи предположения. В банката си събрах на едно място пари, в една сметка и прехвърлих в друга банка откъдето ще се пкаща в деня на изповядването. Уредих си и преференциален курс, трябваше да превалутирам 10К долара в лева. Понеже сумата е по-голяма ми дадоха по изгоден курс от което спечелих поне 280 лева. А и разбрах че продавача ще трябва да избере Бг сметка за плащането, той има такава. Превод до Англия би бил чардж за мен и то сериозен. Ако той после си ги нареди има даже разлика. Той е и изпращач и получател. Детайли кибиците не гледат. Те купуват само домати и сирене.
                          Е защо снощи не ги обясни тия раУти бе брокеразино. Защо чака другия брокеразин да те светне? Като гледам немаш акъл даже и домати да пазариш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Нито могат да сравняват, нито са купували някога нещо в живота си. Глей кви глупости пише. Ще съм плащал кеш. И всякакви тъпи предположения. В банката си събрах на едно място пари, в една сметка и прехвърлих в друга банка откъдето ще се пкаща в деня на изповядването. Уредих си и преференциален курс, трябваше да превалутирам 10К долара в лева. Понеже сумата е по-голяма ми дадоха по изгоден курс от което спечелих поне 280 лева. А и разбрах че продавача ще трябва да избере Бг сметка за плащането, той има такава. Превод до Англия би бил чардж за мен и то сериозен. Ако той после си ги нареди има даже разлика. Той е и изпращач и получател. Детайли кибиците не гледат. Те купуват само домати и сирене.
                            Те и кеш нямат...Щото ако имаха щяха да го съхраняват на повече от едно място и от тук ограниченото мислене, че може да се ходи в банка по различни причини от това да изтеглиш и платиш нещо кеш.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Нито могат да сравняват, нито са купували някога нещо в живота си. Глей кви глупости пише. Ще съм плащал кеш. И всякакви тъпи предположения. В банката си събрах на едно място пари, в една сметка и прехвърлих в друга банка откъдето ще се пкаща в деня на изповядването. Уредих си и преференциален курс, трябваше да превалутирам 10К долара в лева. Понеже сумата е по-голяма ми дадоха по изгоден курс от което спечелих поне 280 лева. А и разбрах че продавача ще трябва да избере Бг сметка за плащането, той има такава. Превод до Англия би бил чардж за мен и то сериозен. Ако той после си ги нареди има даже разлика. Той е и изпращач и получател. Детайли кибиците не гледат. Те купуват само домати и сирене.
                              Виж сега оттървал си един сънародник в Англия от имота му в България ,така че при всяко нещо има и добри страни Колкото до теб ,пак казвам омаза се на финалната права ,смятам тука Купата е имал доста намеса
                              Last edited by nkavrakov1982; 29.07.2023, 10:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Явно не си наясно колко са наемите на подобни къщи....аз съм.... В Гърция например по островите са 4-цифрени на нощувка.... Е по-луксозни са или малко по-големи , но с 1 Година пребиваване Левчо я е изплатил през тази сметка.... Като морско местоположение обаче с нищо не са по-добри....А продажните им цени са 7-цифрени....
                                Нито могат да сравняват, нито са купували някога нещо в живота си. Глей кви глупости пише. Ще съм плащал кеш. И всякакви тъпи предположения. В банката си събрах на едно място пари, в една сметка и прехвърлих в друга банка откъдето ще се пкаща в деня на изповядването. Уредих си и преференциален курс, трябваше да превалутирам 10К долара в лева. Понеже сумата е по-голяма ми дадоха по изгоден курс от което спечелих поне 280 лева. А и разбрах че продавача ще трябва да избере Бг сметка за плащането, той има такава. Превод до Англия би бил чардж за мен и то сериозен. Ако той после си ги нареди има даже разлика. Той е и изпращач и получател. Детайли кибиците не гледат. Те купуват само домати и сирене.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X