IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Бонита ли прави опънатия таван?
    Нямам идея, единия ми майстор (като и двамата са ми познати и не ми искат много пари, затова като бонус съм им подарил по едно Леново) ми каза, че има познати дето са правили по Бояна и драгалевци разни такива тавани и може да ги викне... ама още не съм взел решение. Надали е тая фирма дето ми споменаваш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Ба не ти трябва. Офиса който обитаваш имаш всички удобства, а и надника въри.
      Добре че и огледи няма, иначе в тази тежка мараня заплатата ще дойде ниска и форума ще опустее.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        ако имах такава деЦка, и през ум нямаше да ми мине да купувам собствен имот.
        Друго си е да проследиш как от поляна, става дупка, после леят твоята плоча и ако не скочат лихвите и изплатят детските със задна дата - става за нанасяне. Бих се регистрирал при мамите да следя тайминга. Останалото е божа работа.

        Отпиши лихвите - ще скачат.

        Live: US Payrolls Rose 187,000 in July; Jobless Rate Fell to 3.5%
        Last edited by unimog; 04.08.2023, 15:41.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          ако имах такава деЦка, и през ум нямаше да ми мине да купувам собствен имот.
          Ба не ти трябва. Офиса който обитаваш имаш всички удобства, а и надника въри.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten

            ако не беше такава скрънза, ей това би му се вързало чудесно в красната поляна
            [ATTACH=CONFIG]n4100169[/ATTACH]
            ако имах такава деЦка, и през ум нямаше да ми мине да купувам собствен имот.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Ако е било преди няколко години (или за някое евтино изпълнение) - може, ама само труда на моите майстори дотук е толкова. Като тук не влизат материалите, хем ги купувам през строителна фирма (един път с отстъпка и втори път не плащам ддс), а ако реша да окача и опънат таван в спалнята - само той е 3 бона. Потърси да видиш ако не знаеш какво е "опънат таван", понеже докато още не сме приключили ремонта сериозно се изкушавам да направя спалнята като планетариум и вечер като си легнем да броим звездите! - детска мечта ми е ! Интериорните врати отделно, за банята пък е двулицева с прахово боядисване и прочее изгъзици... - дотук сме едва на 12 бона, ама както казах бай ти Илон плати всичко - дето съм го взел ей тъй за спекулка само от него извадих 6+ хил. $$$
              Бонита ли прави опънатия таван?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                и още по-изгодно ще става
                ако не закъснявате с наема
                Трудна работа - все пак наема = 2 колички в Лидл-а в момента, а защо не и една ако е с повечко ориз и зехтин. Ако пък и е платена с ваучери съвсем се обезмисля цялата драма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение


                  Опънат таван "Бели нощи"- Джулка хубаво ремонта ,ама тия идеи и изпълнения не мислиш ли че останаха малко в 90-те години ,разните там лунички и таваните с гипсакртон ги правехме преди 10 години ,когато тая мода навлезе ,сега чат пат се виждат по обяви такъв тип изпълнения ,на мен лично ми приличат на малки барове или кафета ,разбира се всеки сам си определя в каква обстановка ще живее но лично на себе си не бих си го причинил,още повече за няколко торби пари
                  Това е яка идея за деЦката, спри само да мислиш за парите, гледай си и кефа.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Sellers cut the price on 21% of all listings in July

                    One of the key metrics I look at to track the vitals of the US Housing Market is the share of Sellers Cutting the Price, or Price Cut Share. This metric is a very simple calculation, dividing the number of sellers who reduced the price in a given month by the number of total listings in the month.

                    Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	79.3 КБ
ID:	4100164

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                      Съгласен съм, стана си изгодно да се живее под наем.
                      и още по-изгодно ще става
                      ако не закъснявате с наема

                      иначе 2-те торби лидъл с покъщнината излизат сами пред входа
                      а новите наеми са както чуваш 20-60% ъп
                      Last edited by ratten; 04.08.2023, 15:06.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        То се гледа на ТЕБ да ти радва окото! А не коя година се е появило.
                        Ти ако робуваш на модите - всяка година трябва да правиш ремонти?!?

                        Било '90-те... де пък го измисли!
                        Ми аз най си харесвам музиката от '80-те и филмите от '90-те, а не днешните модерни шитни и повърни!
                        Да де и аз това обясних че е важно на теб да ти харесва иначе на 10 човека ,я един да го одобри ,я не ,такива неща се правят на заведения ,конфресни зали,и всякакви помещения за бизнес цели ,за у дома има други решения и дизайни относно ремонтите
                        Лично аз харесвам изчистените линии ,и скандинавския модел на оборудване .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          Опънат таван "Бели нощи"- Джулка хубаво ремонта ,ама тия идеи и изпълнения не мислиш ли че останаха малко в 90-те години ,разните там лунички и таваните с гипсакртон ги правехме преди 10 години ,когато тая мода навлезе ,сега чат пат се виждат по обяви такъв тип изпълнения ,на мен лично ми приличат на малки барове или кафета ,разбира се всеки сам си определя в каква обстановка ще живее но лично на себе си не бих си го причинил,още повече за няколко торби пари
                          То се гледа на ТЕБ да ти радва окото! А не коя година се е появило.
                          Ти ако робуваш на модите - всяка година трябва да правиш ремонти?!?

                          Било '90-те... де пък го измисли!
                          Ми аз най си харесвам музиката от '80-те и филмите от '90-те, а не днешните модерни шитни и повърни!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ако е било преди няколко години (или за някое евтино изпълнение) - може, ама само труда на моите майстори дотук е толкова. Като тук не влизат материалите, хем ги купувам през строителна фирма (един път с отстъпка и втори път не плащам ддс), а ако реша да окача и опънат таван в спалнята - само той е 3 бона. Потърси да видиш ако не знаеш какво е "опънат таван", понеже докато още не сме приключили ремонта сериозно се изкушавам да направя спалнята като планетариум и вечер като си легнем да броим звездите! - детска мечта ми е ! Интериорните врати отделно, за банята пък е двулицева с прахово боядисване и прочее изгъзици... - дотук сме едва на 12 бона, ама както казах бай ти Илон плати всичко - дето съм го взел ей тъй за спекулка само от него извадих 6+ хил. $$$

                            Опънат таван "Бели нощи"- Джулка хубаво ремонта ,ама тия идеи и изпълнения не мислиш ли че останаха малко в 90-те години ,разните там лунички и таваните с гипсакртон ги правехме преди 10 години ,когато тая мода навлезе ,сега чат пат се виждат по обяви такъв тип изпълнения ,на мен лично ми приличат на малки барове или кафета ,разбира се всеки сам си определя в каква обстановка ще живее но лично на себе си не бих си го причинил,още повече за няколко торби пари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Браво уни, айде сега към правилната тема заедно с петрогъсчо и останалите квартиранти: Наемите в София - Форум Инвестор.БГ (investor.bg)
                              Тази корелация в коя тема да я постна или в двете -

                              Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	79.6 КБ
ID:	4100157

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                                За мен да.... и за таван стигат/ха :-)
                                Ако е било преди няколко години (или за някое евтино изпълнение) - може, ама само труда на моите майстори дотук е толкова. Като тук не влизат материалите, хем ги купувам през строителна фирма (един път с отстъпка и втори път не плащам ддс), а ако реша да окача и опънат таван в спалнята - само той е 3 бона. Потърси да видиш ако не знаеш какво е "опънат таван", понеже докато още не сме приключили ремонта сериозно се изкушавам да направя спалнята като планетариум и вечер като си легнем да броим звездите! - детска мечта ми е ! Интериорните врати отделно, за банята пък е двулицева с прахово боядисване и прочее изгъзици... - дотук сме едва на 12 бона, ама както казах бай ти Илон плати всичко - дето съм го взел ей тъй за спекулка само от него извадих 6+ хил. $$$

                                Коментар

                                Working...
                                X