IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Значи моя панеляк, който е 60м2, се равнява на ново 80м2. И аз така го мислех, но е ценно да го чуя и от колега понижител! Как мислиш 200 бонбона само за него алчност ли е?
    Малко е, но е добре да уточниш валута!
    За рубли е малко!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Панеляците ще ни надживеят гарантирано, също така ще надживеят и голяма част от "новото строителство" . 40 квадрата панеляк е по- голям от 60 квадрата " ново строителство" ( лично съм мерил с ролетка ) А цените в момента на нито един вид имоти не са нормални и не стават за инвестиция( поне за София, другите пазари не ги следя) Първия маломерен панеляк който купих края на 2019 за 45 хиляди евра в момента е 75-80 , а наемите са с 50 лева отгоре спрямо тогава
      Значи моя панеляк, който е 60м2, се равнява на ново 80м2. И аз така го мислех, но е ценно да го чуя и от колега понижител! Как мислиш 200 бонбона само за него алчност ли е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Виктор Папазов - при него карах стокови борси и тържища. Той ми отвори очите за капитализма като система. После разбрах и за недостатъците. Еле след загубите на борсата
        Много обичам да ме питат Ма кой щял да управлява

        10 години ни управлява мутра прочела 1 книга в живота си те се запритеснявали кой ще ни управлява след бащицата

        Все едно българските Чърчил и Дегол са ни управлявали до сега та нема кой да ги смени

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Панеляците ще ни надживеят гарантирано, също така ще надживеят и голяма част от "новото строителство" . 40 квадрата панеляк е по- голям от 60 квадрата " ново строителство" ( лично съм мерил с ролетка ) А цените в момента на нито един вид имоти не са нормални и не стават за инвестиция( поне за София, другите пазари не ги следя) Първия маломерен панеляк който купих края на 2019 за 45 хиляди евра в момента е 75-80 , а наемите са с 50 лева отгоре спрямо тогава
          Значи, ако считаме мнението ти за истина от душа и сърце, както си сметнал и капиталовата им, ти вътрешно противно на понижителските си нагласи, си пар екселанс ПОВИШИТЕЛ! Благодаря за искренното мнение!
          Поздравления за инвеститорския нюх!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Мани политиката Мите, според теб, още колко години живот ще изкарат панелите? А, също и цените им ще са резонни ли съобразно реалната им квадратура? Питам, щото си заинтересован с няколко. Но мен и роднина, ни останаха само два...
            Панеляците ще ни надживеят гарантирано, също така ще надживеят и голяма част от "новото строителство" . 40 квадрата панеляк е по- голям от 60 квадрата " ново строителство" ( лично съм мерил с ролетка ) А цените в момента на нито един вид имоти не са нормални и не стават за инвестиция( поне за София, другите пазари не ги следя) Първия маломерен панеляк който купих края на 2019 за 45 хиляди евра в момента е 75-80 , а наемите са с 50 лева отгоре спрямо тогава

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Копейката, ще затвори границите и ще направи кльонове, ли за да не изчезваме ? Малко по-сериозно все пак
              Ами може да прави като ОРБАН. Унгарците УВЕЛИЧАВАТ РАЖДАЕМОСТТА, а скоро и населението (като измрат от бума на 50-те)
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                понеже аз включих 'кухи лейки'
                6000 покажи ми един от елита на възраждане, който става да управлява?
                Виктор Папазов - при него карах стокови борси и тържища. Той ми отвори очите за капитализма като система. После разбрах и за недостатъците. Еле след загубите на борсата
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Ми не, не изчезваме, просто една част от българите( няколко милиона) са решили че докато се наредят нещата тук ще им мине голяма част от живота и отиват в така наречения "Запад" където имат по- добър шанс за развитие и изкарване на пари сега и веднага. Решението е да станем развита икономически и уредена страна на нивото на Чехия, Полша и Словения примерно- това е достатъчно миграцията да спре, а даже и да почнат да се заселват още хора в България от Украйна, Молдова, Македония, а защо не и гърци, турци и т н.
                  И как ще станеме уредена държава с такива крадци бе мите?

                  От банката за развите раздадени стотици милиони - виновни няма

                  За ремонт на язовирите са отпуснати авансово ститици милиони ни пари ни гявол

                  Няма обществена поръчка в която корупционният елемент да е под 50%

                  как точно ще станеме уредена държава като гласувате за същите крадци???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                    Ми не, не изчезваме, просто една част от българите( няколко милиона) са решили че докато се наредят нещата тук ще им мине голяма част от живота и отиват в така наречения "Запад" където имат по- добър шанс за развитие и изкарване на пари сега и веднага. Решението е да станем развита икономически и уредена страна на нивото на Чехия, Полша и Словения примерно- това е достатъчно миграцията да спре, а даже и да почнат да се заселват още хора в България от Украйна, Молдова, Македония, а защо не и гърци, турци и т н.
                    Мани политиката Мите, според теб, още колко години живот ще изкарат панелите? А, също и цените им ще са резонни ли съобразно реалната им квадратура? Питам, щото си заинтересован с няколко. На мен и роднина, ни останаха само два...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      понеже аз включих 'кухи лейки'
                      6000 покажи ми един от елита на възраждане, който става да управлява?
                      Някой от ранга на мутрата Борисов или физкултурника Цветанов някой капацитет като кандидата им за президент Цачева

                      Сори няма такива колоси там са все обикновени хорица

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Това сам ли го измисли или ти го подсказаха от Радомир?
                        Интригант, за пореден път ти правя приятелска забележка, да не замесваш централата от Радомир с Копейкин или руснаците! Радомир в момента е в Бургас под протекция на НАТО.
                        https://www.google.com/amp/s/darikne...oritet-2356290
                        Типично за комунягите като теб, е да търсят враг с партиен билет!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Ако е за взимане на концесии ще трябва да гласуваме за ПП и ГРОБ що не ревеш че те са лумпени?

                          Ако не си забелязал основният проблем на страната е че ние изчезваме като народ

                          Да виждаш управляващите да правят нещо в тази посока???
                          Ми не, не изчезваме, просто една част от българите( няколко милиона) са решили че докато се наредят нещата тук ще им мине голяма част от живота и отиват в така наречения "Запад" където имат по- добър шанс за развитие и изкарване на пари сега и веднага. Решението е да станем развита икономически и уредена страна на нивото на Чехия, Полша и Словения примерно- това е достатъчно миграцията да спре, а даже и да почнат да се заселват още хора в България от Украйна, Молдова, Македония, а защо не и гърци, турци и т н.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                            Трайчо то за друго освен за ГРОБ ти не си гласувал

                            Като изключим БСП и националистическите то си остана само ГРОБ и ПП в последните 2-3 години

                            След като си ги сменял явно не си доволен от това което правят странно, защо продължаваш да гласуваш за същите партии
                            Както споменах по-рано, за мен управляващите в момента са по-малкото зло от комунисти и други русофили.

                            Коментар


                            • понеже аз включих 'кухи лейки'
                              6000 покажи ми един от елита на възраждане, който става да управлява?
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Разбира се, че кусал или по-точно зобил, може да се нарече, само самозван професУр, който от две години твърди, че имало дефлация. Все едно проф. от Харвард, да твърди, че Земята е плоска!!!
                                Хахаха
                                Все си мисля и Вучков е професор а и се казва Юлиян да знаеш няма случайни неща

                                Коментар

                                Working...
                                X