IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    Аз мисля, че е редно да поднесеш цветя на дюлгерина, че отказа Леприконя от покупка на зелено. Я си представи, че беше го подкокоросал...
    имаше много странен момент на пробуждане у накаврчко
    след 7 годишно идейно обработване
    на колето все пак му светна временно сигналната лампа,
    показваща, че е хвърлил отдавна маслото
    и после само можем да гадаем
    шубето ли надделя, гурото ли го 'вразуми"
    но за радост на цял сектор, накавръчко се насочи към други инвестиции
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

      Хайде стига си лъгал бе мошеник такъв.Цените от година са надолу и няма да растат преглътни го.
      Стадото си е стадо и банката вече няма да му даде кеш следващите няколко години и ти ще фалираш щото лъжите ти няма кой да ги купи щото стадото нема кеш, а тея дето имат не кълват не ефтини трикове
      Гърчи се от яд ти и твойте приятели брокерази, скоро ще бъдете изритани от работа
      Изнервен си ми се струваш. Какво се е случило? Надявам се причината да не е предизвестието упоменато в договора за наема...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        е, какво па толко са излъгали
        те ли обещават големо мяу от 6-7 години насам
        те ли спират хората от покупки за да чакат 50-70% спад
        не.
        пишат хората, че цените растат всяка година, но стадото блее от квартирите;
        - лъжетеееее
        споделят, че наемите са нагоре и квартирантите трябва да се готвят за кастинг, но от децките се надига мексиканска вълна;
        - измама! това са брокерски полюции
        и накрая? цените х2 а наемите ги настигат, без дори да се задъхат
        Аз мисля, че е редно да поднесеш цветя на дюлгерина, че отказа Леприконя от покупка на зелено. Я си представи, че беше го подкокоросал...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          е, какво па толко са излъгали
          те ли обещават големо мяу от 6-7 години насам
          те ли спират хората от покупки за да чакат 50-70% спад
          не.
          пишат хората, че цените растат всяка година, но стадото блее от квартирите;
          - лъжетеееее
          споделят, че наемите са нагоре и квартирантите трябва да се готвят за кастинг, но от децките се надига мексиканска вълна;
          - измама! това са брокерски полюции
          и накрая? цените х2 а наемите ги настигат, без дори да се задъхат
          Хайде стига си лъгал бе мошеник такъв.Цените от година са надолу и няма да растат преглътни го.
          Стадото си е стадо и банката вече няма да му даде кеш следващите няколко години и ти ще фалираш щото лъжите ти няма кой да ги купи щото стадото нема кеш, а тея дето имат не кълват не ефтини трикове
          Гърчи се от яд ти и твойте приятели брокерази, скоро ще бъдете изритани от работа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            Да де ама те лъжат повече от дрът ром.
            е, какво па толко са излъгали
            те ли обещават големо мяу от 6-7 години насам
            те ли спират хората от покупки за да чакат 50-70% спад
            не.
            пишат хората, че цените растат всяка година, но стадото блее от квартирите;
            - лъжетеееее
            споделят, че наемите са нагоре и квартирантите трябва да се готвят за кастинг, но от децките се надига мексиканска вълна;
            - измама! това са брокерски полюции
            и накрая? цените х2 а наемите ги настигат, без дори да се задъхат
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              е, кой да цитира понижителите от форума ли
              Да де ама те лъжат повече от дрът ром.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Тая статия цитира брокерастите.
                е, кой да цитира понижителите от форума ли
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                  Не се знае, скоро може да се окаже че е придобил (посредством доверен адвокат) вила на Комо и всяка сутрин си пие кафето с Джордж Клуни
                  Пие си кафето и ако пуши пури

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    за негово добро е
                    видя ли в сутрешната статия на инвесторЪТ, какво се случва с наемите
                    Тая статия цитира брокерастите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                      Тази дискусия се води за Н-ти път в темата и всеки път положението се измества в полза на София спрямо Запада. Не случайно има все повече Западни мигранти тук....
                      Ако погледнем в исторически план почвайки примерно от 2000 година с разлика примерно 10-50 пъти в полза на Запада , но със сложно отиване там, през 2008-9 с разлика над 5 пъти и вече възможност за работа идваме до настоящият момент в който ЦОЛ е едва 30-40% по лош спрямо най-добрите Западни градове , но сме пред Рим, Атина, Лисабон, Будапеща и т.н.... с пъти пред градове като Белград примерно посоката и за слепеца е ясна...
                      Има само един детайл , че тези повишени доходи водят постепенно и до по-високи цени на всичко / най-вече услугите/ в частност на имотите....
                      Не разбирам защо е толкова трудно да се проумее, че след като заплатите са нараснали толкова много няма как едно кафе да е 20 стинки или наливната бира левче.... Няма как съответното заведение да изкара заплатата на бармана и келнера.... освен ако не продава по 10 000 кафета на ден....
                      Та така и аз искам цените да са като преди 15 години , а доходите ми сегашните , но не стаа....
                      А демографски сме топ на топа като посока спрямо Запада. за този период изпратихме половината Шведи на Запад, но за сметка на това те си внесоха и десетки милиони по-кофти и от Шведите. Отново е очеизвадно къде перспективите като демография са по-добри .... Иначе Берти пак е забавен и ми е интересно как не проумява че и сега в България има сигурно 2 пъти повече жилища от нужното ама наемателите са на опашка пред имотите ми..... Така ще бъде и когато станем 5-4 или по-малко милиона....Наематели винаги ще има както и необитаеми жилища....
                      Ако погледнем конкретно София и за тези 15 години въпреки яките кражби стана много по-добро място инфраструктурно...повече метро..., пооправиха се поне около мен тротоарите, магазини, болници, училища всичко има и е по-добре от преди / може би само нивото на училищата е малко по-ниско , но не много засега/

                      Посоката е видна - без да блестим при нас е правилната, а на Запад е упадъчната....Що някой СЕГА би си зарязал родината .... много малко са и затова миграцията вече е с плюс за нас...
                      Какъв парадокс драги ми песимисте, за положението в БГ плачат най-много децата на бившите комунисти и доносници, а именно заради тази измет БГ е в икономическото състояние в което сме. Всъщност се радвам, че именно комунистическите ДС отрепки прогониха собствените си изчадия в чужбина без опции за връщане. Има бъдеще за тази държава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                        Ще те поправя, фантазията на Жонката е свързана с Боденското езеро (в Бавария), не Комо.

                        Аз, за разлика от него, съм ходил и знам че наоколо са само малки градчета и не е ясно какво би могъл да прави един мениджър там (освен ако не пътува до Мюнхен, по над 2 часа в посока).

                        Може би нещо в сферата на туризма
                        в сферата на туризма беше кратунчо
                        даваше 2 стайчета под наем на колегите си от близкия изток /арабелски принцове/ и им оправяше после креватите за 12 евро на нощувка
                        а те оправяха настроението на кратунчовица, безплатно
                        Last edited by ratten; 09.10.2023, 20:24.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Тази дискусия се води за Н-ти път в темата и всеки път положението се измества в полза на София спрямо Запада. Не случайно има все повече Западни мигранти тук....
                          Ако погледнем в исторически план почвайки примерно от 2000 година с разлика примерно 10-50 пъти в полза на Запада , но със сложно отиване там, през 2008-9 с разлика над 5 пъти и вече възможност за работа идваме до настоящият момент в който ЦОЛ е едва 30-40% по лош спрямо най-добрите Западни градове , но сме пред Рим, Атина, Лисабон, Будапеща и т.н.... с пъти пред градове като Белград примерно посоката и за слепеца е ясна...
                          Има само един детайл , че тези повишени доходи водят постепенно и до по-високи цени на всичко / най-вече услугите/ в частност на имотите....
                          Не разбирам защо е толкова трудно да се проумее, че след като заплатите са нараснали толкова много няма как едно кафе да е 20 стинки или наливната бира левче.... Няма как съответното заведение да изкара заплатата на бармана и келнера.... освен ако не продава по 10 000 кафета на ден....
                          Та така и аз искам цените да са като преди 15 години , а доходите ми сегашните , но не стаа....
                          А демографски сме топ на топа като посока спрямо Запада. за този период изпратихме половината Шведи на Запад, но за сметка на това те си внесоха и десетки милиони по-кофти и от Шведите. Отново е очеизвадно къде перспективите като демография са по-добри .... Иначе Берти пак е забавен и ми е интересно как не проумява че и сега в България има сигурно 2 пъти повече жилища от нужното ама наемателите са на опашка пред имотите ми..... Така ще бъде и когато станем 5-4 или по-малко милиона....Наематели винаги ще има както и необитаеми жилища....
                          Ако погледнем конкретно София и за тези 15 години въпреки яките кражби стана много по-добро място инфраструктурно...повече метро..., пооправиха се поне около мен тротоарите, магазини, болници, училища всичко има и е по-добре от преди / може би само нивото на училищата е малко по-ниско , но не много засега/

                          Посоката е видна - без да блестим при нас е правилната, а на Запад е упадъчната....Що някой СЕГА би си зарязал родината .... много малко са и затова миграцията вече е с плюс за нас...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Те пък едни салати....1 домат, 1 краставица (и двете стари над месец и без никакъв вкус) и настъргано "сирене" - сухо мляко, палмово масло и разни химии. Цялото това 5-6 Евро. Направо им съчувствам, ако ядат тази гадост в БГ кръчма.
                            Един път ще се излъжеш и повече няма да повториш. Такива кръчми (болшинството) виреят покрай гостите в града.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              моя грешка, сори.
                              Не се знае, скоро може да се окаже че е придобил (посредством доверен адвокат) вила на Комо и всяка сутрин си пие кафето с Джордж Клуни

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                                Ще те поправя, фантазията на Жонката е свързана с Боденското езеро (в Бавария), не Комо.

                                Аз, за разлика от него, съм ходил там и знам че наоколо са само малки градчета и не е ясно какво би могъл да прави един мениджър там (освен ако не пътува до Мюнхен, по над 2 часа в посока).

                                Може би нещо в сферата на туризма
                                моя грешка, сори.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X