IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    +1, обаче ние с Левчо имаме брокер тук от форума, който си разбира от работата и си заслужава всяка стотинка.
    Уникален е! Каквото хване върши го.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      30к за къща в Карлово звучи като разумна цена. Нещо като 45к-50кЕ за двустаен в Широк център в Столицата. Не мислиш ли?
      аз предложих 32К и мисля, че предложението ми беше доста привлекателно, разумно и обосновано. Но бертрми вдига яко цената, като че ли той е продавача.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        стига да са притиснати от нужда
        може да е друг етаж
        -80% ако чакаш ше стане като със 149 на жълтите павета... само да чакаш
        30к за къща в Карлово звучи като разумна цена. Нещо като 45к-50кЕ за двустаен в Широк център в Столицата. Не мислиш ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          ми не знам точно какви са визионерските сметки на ментора, но на мен ми се струва, ще е трудно на продавача на етажа от къщата в Карлово с 1/4 дял от етажа да купи дори гараж в Сицилия. По-скоро парите от продажбата на етажа да бъдат инвестирани на борсата за няколко месеца в тайни безрискови активи носещи по 70-80% печалба + 20-30% дивидент и чак след това да финишира в тухли у Сицилия. А там лятото не се живее...
          1/6-т а е дяла
          в такива случаи
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            то и аз много не разбрах посланието на ментора
            да продаде етажа и да купи апартамент сред цицилианските ромове
            или ако продаде, къде да се набие
            визионерските изказвания са ми малко трудни за разбиране
            и знам, че проблема е изцяло при мен
            ми не знам точно какви са визионерските сметки на ментора, но на мен ми се струва, ще е трудно на продавача на етажа от къщата в Карлово с 1/4 дял от етажа да купи дори гараж в Сицилия. По-скоро парите от продажбата на етажа да бъдат инвестирани на борсата за няколко месеца в тайни безрискови активи носещи по 70-80% печалба + 20-30% дивидент и чак след това да финишира в тухли у Сицилия. А там лятото не се живее...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              Ти сигурен ли си, че този етаж е онзи етаж? Аз честно казано не съм се вглеждал много, но на тази обява го няма якия гараж и май дворът е доста по-малък.
              Иначе онзи етаж с малко отстъпка ще го отнесат като куцо пиле домат. Под малка визирам нещо от сорта на 10-15%
              ти са, кой етаж рекламираш, този или онзи?
              бъртраме, голям смях пада с теб
              не вярвам да си даваш сметка, какъв си комик,
              но без такива като теб и петрогъс форума потъва, като пирон в кисело млЕко
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                Аз мисля да почакам още 12-18 месеца да гръмне балона и дойде гоУемото МЯУ, тогава отстъпката ще е поне -80%
                стига да са притиснати от нужда
                може да е друг етаж
                -80% ако чакаш ше стане като със 149 на жълтите павета... само да чакаш
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                  Кой да взима? Продавача на етажа ли? Че аз познавам продавачи дето от ведомствената панелка не са излизали, ти в Сицилия ги пращаш...
                  то и аз много не разбрах посланието на ментора
                  да продаде етажа и да купи апартамент сред цицилианските ромове
                  или ако продаде, къде да се набие
                  визионерските изказвания са ми малко трудни за разбиране
                  и знам, че проблема е изцяло при мен
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Ти сигурен ли си, че този етаж е онзи етаж? Аз честно казано не съм се вглеждал много, но на тази обява го няма якия гараж и май дворът е доста по-малък.
                    Иначе онзи етаж с малко отстъпка ще го отнесат като куцо пиле домат. Под малка визирам нещо от сорта на 10-15%
                    Аз мисля да почакам още 12-18 месеца да гръмне балона и дойде гоУемото МЯУ, тогава отстъпката ще е поне -80%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                      за исканата сума сега, думата "като"="никога"

                      149 посещения на обявата от които 147 форумни, т.е за 2 години 2 реални разглеждания... Кога мислиш ще има продажба?
                      Ти сигурен ли си, че този етаж е онзи етаж? Аз честно казано не съм се вглеждал много, но на тази обява го няма якия гараж и май дворът е доста по-малък.
                      Иначе онзи етаж с малко отстъпка ще го отнесат като куцо пиле домат. Под малка визирам нещо от сорта на 10-15%
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        и сега???
                        да взима ли или да не взима в цицилия?
                        че то по-добре да си седи в калово при същите условия и без транзакциони разходи
                        Кой да взима? Продавача на етажа ли? Че аз познавам продавачи дето от ведомствената панелка не са излизали, ти в Сицилия ги пращаш...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          това е добра идея
                          като продаде етажа да вземе нещо в Италия
                          около Комо обаче не мисля, че ще се вмести в този бюджет.

                          за тези пари може да вземе хубав апартамент в Сицилия в градче с морска гледка.

                          ПП Сицилия е мръсно и циганийка
                          , но пък в България понеже не е
                          и сега???
                          да взима ли или да не взима в цицилия?
                          че то по-добре да си седи в калово при същите условия и без транзакциони разходи
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            това е добра идея
                            като продаде етажа да вземе нещо в Италия
                            около Комо обаче не мисля, че ще се вмести в този бюджет.

                            за тези пари може да вземе хубав апартамент в Сицилия в градче с морска гледка.
                            за исканата сума сега, думата "като"="никога"

                            149 посещения на обявата от които 147 форумни, т.е за 2 години 2 реални разглеждания... Кога мислиш ще има продажба?
                            Last edited by два_таралежа; 04.10.2023, 21:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Щом иде реч за бум, значи е надут огромен балон и е само въпрос на време балона там да гръмне. Нали така? За исканите пари за този етаж, в момента в Италия до езерото Комо се предлагат цели къщи с по няколко декара земя.
                              това е добра идея
                              като продаде етажа да вземе нещо в Италия
                              около Комо обаче не мисля, че ще се вмести в този бюджет.

                              за тези пари може да вземе хубав апартамент в Сицилия в градче с морска гледка.

                              ПП Сицилия е мръсно и циганийка, но пък в България понеже не е
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                ти изобщо не си следил темата
                                там цените растат заради бума в хоби земеделието
                                Щом иде реч за бум, значи е надут огромен балон и е само въпрос на време балона там да гръмне. Нали така? За исканите пари за този етаж, в момента в Италия до езерото Комо се предлагат цели къщи с по няколко декара земя. В Италия също може да се практикува хоби-земеделие.

                                Коментар

                                Working...
                                X