IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Остави го Чичо Митко. Той многократно писа, че било безумие да се купува жилищен имот и щял да плаща наем и да купува офиси и магазини...
    И така докато след година не се пофали , че си е купил.... жилище....
    Хахахахаха....:-) Ама поне е честен и си призна какво е купил ...или мина само да се пофали не знам....:-)
    Ех Левчо , какви времена и профили минаха през тази тема..... Сегашните понижители ич не ги бива....
    Няма вече качествени понижители,няма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      https://www.investor.bg/analizi/113/...domove-335443/

      домовете са колкото подслон, толкова и актив...забравят кибиците този факт.
      Вижте и питайте чичо Митко ако не вервате.
      Остави го Чичо Митко. Той многократно писа, че било безумие да се купува жилищен имот и щял да плаща наем и да купува офиси и магазини...
      И така докато след година не се пофали , че си е купил.... жилище....
      Хахахахаха....:-) Ама поне е честен и си призна какво е купил ...или мина само да се пофали не знам....:-)
      Ех Левчо , какви времена и профили минаха през тази тема..... Сегашните понижители ич не ги бива....

      Коментар


      • https://www.investor.bg/analizi/113/...domove-335443/

        домовете са колкото подслон, толкова и актив...забравят кибиците този факт.
        Вижте и питайте чичо Митко ако не вервате.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Глупи има неща дето никога няма да вденеш

          Той е плащал 17% на няколко хиляди долара по време когато имотите бяха евтини, а ти по това време си ловил риба с гол гъз по ловешките бари

          Ти глупи си разбрал какво трябва да се прави 20 години след него щото си бавен моето момче

          Сега ти плащаш ниска лихва на имот дето преди 20 години е струвал 20 пъти по малко

          Ебът те през гащите а ти даже не можеш да се усетиш
          На тоя ка да му обясня само от 2004 до 2008 колко скочиха имотята. . Ако бех перонец кибик като него щях и аз да одя по бунгалата на квартира и до ден днешен. Не разбра че губи пари, не купува, пропуснати капиталова, наем, квото искаш. После и на 2% лихва да вземе имотята отишли у небесата, той не може и съответно се набива в бунгала и селски окръжни ситита.
          Last edited by bulgarian lev; 17.09.2021, 20:49.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Справката е хубава ама дай данни колко е струвал имот 1957 и кой в БГ е можел да си купи СИП500
            Ей Цар си на изопачаването на фактите .Винаги намираш начин да избегнеш дискусията и я да вкараш в някави безмилени много на брой и дълги постове. Като ти се поизчерпи арсенала и го обръщаш на директни обиди.Никой не ти говори за България през 1957 година.1957 никой в нищо не е инвестирал в БГ защото беше забранено със закон.
            Last edited by nradev; 17.09.2021, 20:52.

            Коментар


            • иде , иде голямото зануляване на
              тухлените захлюпвачи

              само едно ще остане да блести със страшна сила

              20 напальона - 100 кв.м. във Изток
              хихихих

              няма да начин да не се ушие стадото
              а стадото днес е налазило в туглите
              тукашните агънца блеят по цял ден (далеч
              са от овни с тия маломерки и половин панелки )

              беееее бееееее
              жалко че го няма караВаньо , да му взема касапския
              че голямо заколение се чака
              хихихихи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                Нали искаше историческа справка от 1957 година до днес.Пише че дохода ако си реинвестирал дивидентите е 64 793%. За по -прегледно можеш да си го превърнеш от проценти в пъти че числото е доста голямо. Само 648 пъти. Нищо работа.
                Справката е хубава ама дай данни колко е струвал имот 1957 и кой в БГ е можел да си купи СИП500

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Не виждам нищо по различно парите инвестирани от мен 2004 имат с около 50% по добра капиталова възвръщаемост спрямо ако парите бяха в СИП500

                  Към тях добави наемите и отиваме доста над 100%

                  Ако 2004-та беше сложил пари там до момента щеше да си с по лош резултат от мене и нямаше да си похарчил една стотинка от тях

                  А аз през тези години с кеф съм изхарчил или реинвестирал много от тях - Тези инвестиции са ми донесли още пари и тн - нещо като сложната лихва ама на теб ще ти е трудно да го разбереш
                  Нали искаше историческа справка от 1957 година до днес.Пише че дохода ако си реинвестирал дивидентите е 64 793%. За по -прегледно можеш да си го превърнеш от проценти в пъти че числото е доста голямо. Само 648 пъти. Нищо работа.
                  Last edited by nradev; 17.09.2021, 20:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Овчи, скъсаняк е на майка ти сина Хайде сега пак се замисли че по онуй време толкоз е струвала гордостта на камиларя, Пуевенския му панеляк. За която той се наби с кредит и го оскубаха двойно хахахаха, на сумата на джобните ми, смешко Нали беше отворен за индекси туй онуй, те ти как баш по тоя начин се прескачат в живота некадърници като теб, вперени в едните имоти като светия граал
                    Ловешки, разбирам че и преди, и сега се държиш към окръжните села, но да те светна - на плевенски панеляк гарсониера и взех 8800€ 2004. И си купих 70 кв двустайка за 15К. Тула. Ти 2004 кво си зобал? А нещо повече от курник виждал ли си по това време? Вече и къща у окръжнно ловешко село нямаш.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Не виждам нищо по различно парите инвестирани от мен 2004 имат с около 50% по добра капиталова възвръщаемост спрямо ако парите бяха в СИП500

                      Към тях добави наемите и отиваме доста над 100%

                      Ако 2004-та беше сложил пари там до момента щеше да си с по лош резултат от мене и нямаше да си похарчил една стотинка от тях

                      А аз през тези години с кеф съм изхарчил или реинвестирал много от тях - Тези инвестиции са ми донесли още пари и тн - нещо като сложната лихва ама на теб ще ти е трудно да го разбереш
                      Сложна лихва, коригирана с данъци и два ремонта Е, и с празните месеци без наем, дето ти е лесно да го разбереш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                        https://www.officialdata.org/us/stocks/s-p-500/1957




                        Ледчо земи разгледай тука какво пише.
                        Не виждам нищо по различно парите инвестирани от мен 2004 имат с около 50% по добра капиталова възвръщаемост спрямо ако парите бяха в СИП500

                        Към тях добави наемите и отиваме доста над 100%

                        Ако 2004-та беше сложил пари там до момента щеше да си с по лош резултат от мене и нямаше да си похарчил една стотинка от тях

                        А аз през тези години с кеф съм изхарчил или реинвестирал много от тях - Тези инвестиции са ми донесли още пари и тн - нещо като сложната лихва ама на теб ще ти е трудно да го разбереш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Извинявай Венко цитирал съм твой пост .Исках да се ибъзикам с Песимиста ,ама съм се объркал.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            Ясно в Манхатън днес 5000 долара месечен наем за едностаен.От утре и във София.Извинявай че не те разбрах.
                            Гледай поведението на регулаторите и стопанските субекти не абсолютни стойности.

                            Коментар


                            • https://www.officialdata.org/us/stocks/s-p-500/1957




                              Ледчо земи разгледай тука какво пише.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                радев, отрано си започнал днес...
                                Извинявай Венко цитирал съм твой пост .Исках да се ибъзикам с Песимиста ,ама съм се объркал.
                                Last edited by nradev; 17.09.2021, 18:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X