IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    Кой да взима? Продавача на етажа ли? Че аз познавам продавачи дето от ведомствената панелка не са излизали, ти в Сицилия ги пращаш...
    то и аз много не разбрах посланието на ментора
    да продаде етажа и да купи апартамент сред цицилианските ромове
    или ако продаде, къде да се набие
    визионерските изказвания са ми малко трудни за разбиране
    и знам, че проблема е изцяло при мен
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      Ти сигурен ли си, че този етаж е онзи етаж? Аз честно казано не съм се вглеждал много, но на тази обява го няма якия гараж и май дворът е доста по-малък.
      Иначе онзи етаж с малко отстъпка ще го отнесат като куцо пиле домат. Под малка визирам нещо от сорта на 10-15%
      Аз мисля да почакам още 12-18 месеца да гръмне балона и дойде гоУемото МЯУ, тогава отстъпката ще е поне -80%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        за исканата сума сега, думата "като"="никога"

        149 посещения на обявата от които 147 форумни, т.е за 2 години 2 реални разглеждания... Кога мислиш ще има продажба?
        Ти сигурен ли си, че този етаж е онзи етаж? Аз честно казано не съм се вглеждал много, но на тази обява го няма якия гараж и май дворът е доста по-малък.
        Иначе онзи етаж с малко отстъпка ще го отнесат като куцо пиле домат. Под малка визирам нещо от сорта на 10-15%
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          и сега???
          да взима ли или да не взима в цицилия?
          че то по-добре да си седи в калово при същите условия и без транзакциони разходи
          Кой да взима? Продавача на етажа ли? Че аз познавам продавачи дето от ведомствената панелка не са излизали, ти в Сицилия ги пращаш...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            това е добра идея
            като продаде етажа да вземе нещо в Италия
            около Комо обаче не мисля, че ще се вмести в този бюджет.

            за тези пари може да вземе хубав апартамент в Сицилия в градче с морска гледка.

            ПП Сицилия е мръсно и циганийка
            , но пък в България понеже не е
            и сега???
            да взима ли или да не взима в цицилия?
            че то по-добре да си седи в калово при същите условия и без транзакциони разходи
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              това е добра идея
              като продаде етажа да вземе нещо в Италия
              около Комо обаче не мисля, че ще се вмести в този бюджет.

              за тези пари може да вземе хубав апартамент в Сицилия в градче с морска гледка.
              за исканата сума сега, думата "като"="никога"

              149 посещения на обявата от които 147 форумни, т.е за 2 години 2 реални разглеждания... Кога мислиш ще има продажба?
              Last edited by два_таралежа; 04.10.2023, 21:30.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                Щом иде реч за бум, значи е надут огромен балон и е само въпрос на време балона там да гръмне. Нали така? За исканите пари за този етаж, в момента в Италия до езерото Комо се предлагат цели къщи с по няколко декара земя.
                това е добра идея
                като продаде етажа да вземе нещо в Италия
                около Комо обаче не мисля, че ще се вмести в този бюджет.

                за тези пари може да вземе хубав апартамент в Сицилия в градче с морска гледка.

                ПП Сицилия е мръсно и циганийка, но пък в България понеже не е
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ти изобщо не си следил темата
                  там цените растат заради бума в хоби земеделието
                  Щом иде реч за бум, значи е надут огромен балон и е само въпрос на време балона там да гръмне. Нали така? За исканите пари за този етаж, в момента в Италия до езерото Комо се предлагат цели къщи с по няколко декара земя. В Италия също може да се практикува хоби-земеделие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                    Търсех си етаж от къща и попаднах на тази обява:

                    [ATTACH=CONFIG]n4117867[/ATTACH]А

                    Виждам, че за 2 години обявата е посетена цели 149 пъти. Понеже и преди сме дискутирали обявата заради нереално високата и цена, допускам, че 147 пъти посещенията са от съфорумци в темата.

                    Чудя се, толкова ли не вдява продавача, че исканата цена е 3-4 пъти над цените за подобни имоти в района или просто целта е да вдига средната цена. Ако аз бях брокер на този продавач, щях да го посъветвам да свали цената или щях да сваля обявата и да се откажа от продажбата с такъв твърдоглав клиент.
                    ти изобщо не си следил темата
                    там цените растат заради бума в хоби земеделието
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                      +1, обаче ние с Левчо имаме брокер тук от форума, който си разбира от работата и си заслужава всяка стотинка.
                      Аз съм сигурен, че можете да си движите бизнеса и без този брокер. Винаги бизнеса е по-успешен без наличието на паразити!

                      Коментар


                      • Търсех си етаж от къща и попаднах на тази обява:

                        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-10-04 210033.jpg
Views:	1
Size:	42.3 КБ
ID:	4117867
                        А

                        Виждам, че за 2 години обявата е посетена цели 149 пъти. Понеже и преди сме дискутирали обявата заради нереално високата и цена, допускам, че 147 пъти посещенията са от съфорумци в темата.

                        Чудя се, толкова ли не вдява продавача, че исканата цена е 3-4 пъти над цените за подобни имоти в района или просто целта е да вдига средната цена. Ако аз бях брокер на този продавач, щях да го посъветвам да свали цената или щях да сваля обявата и да се откажа от продажбата с такъв твърдоглав клиент.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                          На 100% потвърждавам, моят опит е същият. Другата класика е, че после целогодишно ти звънят някакъв си имот дали е актуален. Нито ги знаеш кои са, нито някога си работил с тях, нито искаш да работиш с тях, нито имаш обява. Псуваш, блокираш -- и ти звънят от нов номер след това същите.

                          Задължително питам от коя агенция са. Най-дълбоките септични ями са: Революшън Естейт, Пандора, Хевън Хоумс, Титан Пропъртис, Калиста, Артемис, Имотен Център. Там 100% от обажданията са набирателни или с неквалифицирани клиенти. Задължително трябва да се отказва оглед на тези животни и да се блокират.

                          Другите агенции, въпреки че не са споменати, до една се опитват да измуфтят двоен комисион. Нещо като адвокат да представлява и ответника, и ищеца найс, а? И като им кажеш, че не плащаш комисион, се правят на обидени, че не сме уважавали труда им. Ай сиктир, до момента не съм плащал на брокер, няма и да го направя. Има и разбрани хора от тях, но в 90% от случаите са безполезни и пречат.
                          ако има разбрани, със сигурност са наемен труд
                          никога няма да намериш такъв сред собствениците на агенция
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                            Бонвиван1, много далеч съм от мисълта ,че нямаш пари. Попита какво е мнението ми и ти го написах. Не казвам ,че съм права защото апартаментите ми са отдадени на дипломати ,а малкия на семейство което е регистрирано при родителите на жената в съседен блок и нямам този проблем за сега.
                            Брокерите в голямата си част са точно такива каквито ги описваш, е има хора от тях които работят професионално и когато ги намериш е добре да работиш само с такива.
                            Още не съм попадал на такъв, но сигурно има.

                            ​​​Щом и Кавръков е бил брокер, смятай колко е нисък ценза
                            ​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                              07:00 USD MBA 30-Year Mortgage Rate 7.53% 7.41%

                              Кога?
                              Във Велика България това няма как да стане. Ние тук нямаме инфлация, нямаме демографска криза, нямаме корумпирани политици и т.н. Имаме обаче банки колкото искаш откъдето извират пари на нулева лихва колкото искаш защото имотите са ни топ ниво за цял свят и си заслужава да изтеглиш един евтин кредит от седемдесетте и няколко милярда дето всеки ден ги чуваме че обикновените българи са събрали. Теглете и купувайте спокойно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                                На 100% потвърждавам, моят опит е същият. Другата класика е, че после целогодишно ти звънят някакъв си имот дали е актуален. Нито ги знаеш кои са, нито някога си работил с тях, нито искаш да работиш с тях, нито имаш обява. Псуваш, блокираш -- и ти звънят от нов номер след това същите.

                                Задължително питам от коя агенция са. Най-дълбоките септични ями са: Революшън Естейт, Пандора, Хевън Хоумс, Титан Пропъртис, Калиста, Артемис, Имотен Център. Там 100% от обажданията са набирателни или с неквалифицирани клиенти. Задължително трябва да се отказва оглед на тези животни и да се блокират.

                                Другите агенции, въпреки че не са споменати, до една се опитват да измуфтят двоен комисион. Нещо като адвокат да представлява и ответника, и ищеца найс, а? И като им кажеш, че не плащаш комисион, се правят на обидени, че не сме уважавали труда им. Ай сиктир, до момента не съм плащал на брокер, няма и да го направя. Има и разбрани хора от тях, но в 90% от случаите са безполезни и пречат.
                                +1, обаче ние с Левчо имаме брокер тук от форума, който си разбира от работата и си заслужава всяка стотинка.

                                Коментар

                                Working...
                                X