IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    идват. но аз съм се вече омотал
    няма какво да правят по село, брокерчо
    а и ако знаеш как не им се връща
    ще сменят работата и пак в бой
    омотан или не, ама агнешкото е агнешко,
    а и е трудно за студентките сега ....
    позабравил си гледам 2009-2011, кризата и безработицата тогава,
    при идващи завишени енергийни цени, инфлация 10+%, икономиката е в киреча със 200,
    кои наематели чакаш, съседните 4 апартамента са празни.....
    Германия, великата Германия е във рецесия вече второ тримесечие,
    и Лидълите им са ПОЛУ празни от клиенти ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      На 700 лева само моето ателие от 45 кв м и то промоция за дълговременен и свестен наемател. Тези с каките се отдават скъпо. Там пара се свлича.
      Наистина наемите за каките са доста над пазарните цени за аналогичен имот. Това го знам от едно приятелче, което отдаваше един невзрачен апартамент на каки, даже му плащаха седмично, а не месечно...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

        Винаги съм подкрепял позитивното мислене, но чак пък толкова малко граничи с лудост...
        у нашето семейство
        който не е луд,
        не е нормален
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

          на огледите, гледай някоя кака със по-късата пола да не те омота, че има доста способни.
          Сега, да, това е така за момента, само дето иде безработица и вътрешните мигранти ще напуснат кофторите, прибирайки се на село.
          идват. но аз съм се вече омотал
          няма какво да правят по село, брокерчо
          а и ако знаеш как не им се връща
          ще сменят работата и пак в бой
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

            Нa есен, догодина, в близкото бъдеще.... да наемите ще се качат (по-малко от инфлацията). Ама реалността е, че сега отдавате на 700лв на някоя труженка да има къде да си води клиентите вечерите.
            На 700 лева само моето ателие от 45 кв м и то промоция за дълговременен и свестен наемател. Тези с каките се отдават скъпо. Там пара се свлича.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

              Тук има редица разминавания и това е недопустимо. Почвам ги подред.

              Първо, Вълчо съм. Второ, във форума пиша от по-малко от година. Трето, покупките за последните 2 години са 7 апартамента и 11 паркоместа/гаража. Четвърто, счупих си гърба последните 8 години да създам успешен бизнес от нулата и в резултат на това, освен че слагам хляб на масата на 30-ма млади ИТ специалисти и семействата им, месечният ми доход минава твоя годишен между 1 и 3 пъти. Пето, ползвам задължително ипотечки -- моите пари са само за самоучастие и ремонт. Затова тухлите ми станаха като книги. Но като дойде неизбежният срив, предречен многократно от безимотния дедо, ще ми ги изкупиш за жълти стотинки. Чекане му е майката!
              Павка, аз ти вярвам!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                на есен новите квартиранти ще се чувстват като в европа
                на оглед за квартира ще ходят с препоръка, фишове за последните 6 заплати, CV
                и мотивационно писмо, защо да изберем да настаним точно тях от чакащите пред входа 35-40 имотосвалячи и акционеромилионери
                Винаги съм подкрепял позитивното мислене, но чак пък толкова малко граничи с лудост...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                  ти, да не бъркаш покупката на книги със имоти ?
                  За две години съм прочел за две твои ужким покупки тук, ама и сега те сърбели ръцете.
                  Аве ти да не се събираш със лордчето на евтино лидълско узо и да пушите нещо друсано ?
                  Тук има редица разминавания и това е недопустимо. Почвам ги подред.

                  Първо, Вълчо съм. Второ, във форума пиша от по-малко от година. Трето, покупките за последните 2 години са 7 апартамента и 11 паркоместа/гаража. Четвърто, счупих си гърба последните 8 години да създам успешен бизнес от нулата и в резултат на това, освен че слагам хляб на масата на 30-ма млади ИТ специалисти и семействата им, месечният ми доход минава твоя годишен между 1 и 3 пъти. Пето, ползвам задължително ипотечки -- моите пари са само за самоучастие и ремонт. Затова тухлите ми станаха като книги. Но като дойде неизбежният срив, предречен многократно от безимотния дедо, ще ми ги изкупиш за жълти стотинки. Чекане му е майката!
                  Last edited by ivanvg93; 03.10.2023, 22:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    на есен новите квартиранти ще се чувстват като в европа
                    на оглед за квартира ще ходят с препоръка, фишове за последните 6 заплати, CV
                    и мотивационно писмо, защо да изберем да настаним точно тях от чакащите пред входа 35-40 имотосвалячи и акционеромилионери
                    Нa есен, догодина, в близкото бъдеще.... да наемите ще се качат (по-малко от инфлацията). Ама реалността е, че сега отдавате на 700лв на някоя труженка да има къде да си води клиентите вечерите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      на есен новите квартиранти ще се чувстват като в европа
                      на оглед за квартира ще ходят с препоръка, фишове за последните 6 заплати, CV
                      и мотивационно писмо, защо да изберем да настаним точно тях от чакащите пред входа 35-40 имотосвалячи и акционеромилионери
                      на огледите, гледай някоя кака със по-късата пола да не те омота, че има доста способни.
                      Сега, да, това е така за момента, само дето иде безработица и вътрешните мигранти ще напуснат кофторите, прибирайки се на село.
                      Last edited by Бедният брoкер; 03.10.2023, 22:06.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        В Хаджи Димитър не съм сигурен дали има многостайни в панелките, защото очевидно не става дума за ново строителство. Така, че наистина може и да е за Банишора или в Зоните, там има многостайни. Но нека каже г/д локация Евго, понеже се целя в ново, но ако е наистина толкова атрактивна цената, може и да "преглътна" кусури като последен етаж и т.н.

                        Не е кв. Бъкстон.

                        Локацията е хубава, но не искам да я пиша за всички. Блокът е от 1989 г., чист, поддържан, покривът е ремонтиран скоро и аз платих несъбраните 700 лв през 2017 г,

                        Най-много да ти свалят 10-20 000 евро, т.е. да го купиш за 130 000 евро.

                        Навремето канихме много гости за нов апартамент, и всички много го харесваха и завиждаха, че е голямо, ремонтирано и наредено. От тогава изминаха 33 г., а ние сме осъвременили и променили интериора,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                          ти, да не бъркаш покупката на книги със имоти ?
                          За две години съм прочел за две твои ужким покупки тук, ама и сега те сърбели ръцете.
                          Аве ти да не се събираш със лордчето на евтино лидълско узо и да пушите нещо друсано ?
                          Иванчо93 е един от никовете на обитателя на незаконното гето в село Оброчище. Освен незаконна барака на ръба на свлачище, този индивид други имоти не е и сънувал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            на есен новите квартиранти ще се чувстват като в европа
                            на оглед за квартира ще ходят с препоръка, фишове за последните 6 заплати, CV
                            и мотивационно писмо, защо да изберем да настаним точно тях от чакащите пред входа 35-40 имотосвалячи и акционеромилионери
                            При 5 празни имота на един желаещ? Това да не ти е Цюрих?
                            Какви гъбки хапна днес бе мишле? Явно някой неоткрит още вид на Psilocybe, с по-силно изразен халюциногенен ефект.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                              Прелиствам имотбг, прелиствам.... цените високи, а около 2 ~ 2500 евра предлагането е само и единствено на коптори. Няма свестен ремонтиран имот НС на много добра или отлична локация под 3.5 ~ 4 евра квадрата. А ако има - ще е без паркомясто /абсурд/ или то ще се продава за още 45-70К евра отгоре за единично пм/гараж Красота.
                              Нещо и на мен взе да ми става скъпо за покупка..... което значи само едно -- очаквайте още 20-30% отгоре на наемите и следващата есен.
                              ти, да не бъркаш покупката на книги със имоти ?
                              За две години съм прочел за две твои ужким покупки тук, ама и сега те сърбели ръцете.
                              Аве ти да не се събираш със лордчето на евтино лидълско узо и да пушите нещо друсано ?

                              Коментар


                              • на есен новите квартиранти ще се чувстват като в европа
                                на оглед за квартира ще ходят с препоръка, фишове за последните 6 заплати, CV
                                и мотивационно писмо, защо да изберем да настаним точно тях от чакащите пред входа 35-40 имотосвалячи и акционеромилионери
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X