IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
    Уникредит , промотират ипотечен пет годишен кредит с фиксирана лихва в ЛЕВА при 3.59 %. Колко ще се "повишават" лихвите по кредитите ,а ?!

    https://www.unicreditbulbank.bg/bg/i...procent-promo/
    със сигурност означава, че в идните 5г ще има период(и) с лихви над 3.59% по плаващите ... да не кажа 4+%
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Уникредит , промотират ипотечен пет годишен кредит с фиксирана лихва в ЛЕВА при 3.59 %. Колко ще се "повишават" лихвите по кредитите ,а ?!

      https://www.unicreditbulbank.bg/bg/i...procent-promo/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        Съседи сме бе Евгени.
        Същата история. Усложнение от грип. Аз обаче спрях до бъбреците. Черния дроб ме спаси - по скоро тренировката с алкохол.
        В БГ сатрапите едва ли могат да ти помогнат. Богов вика само господ може да каже дали ще живееш
        Припомних си през какво минах.
        Работят ли ти бъбреците - до хемодиализа стигнал ли си? Плазмафереза предложиха ли ти?
        Бягай в турция да ти сменят имунната система.
        В турция всичко става - само пари трябват.
        Загубил съм контакти - почвам да търся из бумагите - 5 торби са
        ЛЕВ помогни на набора

        КУПА хвани Лева, да помогнете на vergilij от темата за жените
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • [QUOTE=два_таралежа;n4117070]



          Ко ? Берти ? Нееее не е възможно това . Сега ще пише там на шефа да изтрие пак целата тема :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
            X_Yй, от какъв зор мъдерира линка с gif-чето и коментара. Да не съм те боднал лично? Ако е така, оплачи се на арменския поп. (сори бан-нахте го инего)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              стига си увъртал
              голяма тайна колко си дал за маслото
              800

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                Съседи сме бе Евгени.
                ОК, мерси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                  Да, господа, драги читатели. Ставаме свидетели на последния етап на шизофрения на недвижимата болест. Вече не се търси логика и аргумент в икономиката. Няма факти, изчисления, теории. Вече се разчита на правителствени заговорки и езотерични сили и влияния да бутат цените нагоре. Забележете - надеждите са в компетенцията на правителство с престъпници и крадци да крепят положението. Скоро растежът ще бъде подкрепен от всякакви теории на врачки и астролози.

                  Ако някой е пропуснал да прочете един мой пост от вчера. Икономистът Жан - Пол Родриго, известен със своето обобщение на психологията на финансовите балони, заявява, че винаги, без изключение в края на всеки балон се появяват изцяло нови и нелогични аргументи, които обосновават, че е достигнато „постоянно високо плато“, за да може да се оправдаят бъдещи увеличения на цените.

                  Та няма лошо да имаме силно развито въображение, но нека си припомним, че от голямата депресия насам има 14 големи финансови кризи в период по малък от 100 години. Едва ли тогавашните "всемогъщи" правителства са имали ползи от кризите, че да ги допуснат. И помнете. Всеки път като си мислите, че "този път е различно" - грешите.

                  Колега, ама вие пишете все едно , че сте нашият любим професор :-) не се стеснявайте да си признаете ако е така. Вярвайте ни че поне неколко човека в темата сме Ви изключително благодарни за Вашите видеа Страхотни са за свикването на бъдещият наемен матрЯл без който не можем :-)

                  Не искам да влизам в безсмислени спорове , но искам да видя 14 спада по 30-40% на иотиту по време на тези грандиозни кризи след депресията....Има ли ги ?
                  И точно така по време на сериозните моменти властта държи здраво юздите нема лабаво. Така е било при това без тогава да е разполагала с инструментариума който има сега . В следващите няколко десетилетия ще бъде по същият начин докато не се разрешат проблемите с Русия/ Китай....Примера с разпада на СССР и сателитите е много скорошен, че да се игнорира.
                  И това не се отнася само за имотите, а за всичко ключово, което би могло да спъне системата....
                  Иначе фактите и иззчисленията са че за момента в България имотните цени са все още много ниски и достъпни спрямо Западните цени. Т.е. или трябва да имаме изпреварващи ръстове или тамошните цени трябва да имат изпреварващи спадове. Според Вас цените у нас бяха 3 пъти по-високи от нормалното. От това Ваше твърдение те нараснаха още 3 пъти...Т.е. вече имотите са надценени от 5 до 10 пъти ....хахаххаха Като поскъпнат още 2 пъти ще стаат 20 пъти надценени :-))))) балон до Промсима направо :-)
                  Last edited by pesimist4o na kvadrat; 02.10.2023, 17:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Кажи дали е близо до Купата пеша?
                    Съседи сме бе Евгени.

                    Коментар


                    • https://www.imot.bg/9ta4kn 1927

                      ===2039===
                      Last edited by X_Y; 02.10.2023, 17:29.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Двойно в сравнение с предният път, но при мен става по-рядко щото малко карам колата... т.е.е съпоставката е от преди години...Трудно е да направиш съпоставка също щото при различните коли е различно.
                        Пробвах тези датските млечни продукти дето Кавръка ги фалеше - Арла. На вкус не са лоши...не знам как е състава
                        стига си увъртал
                        голяма тайна колко си дал за маслото
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Еее бива ли така ?! Нещо да не се е разсърдил ?
                          Знам кое и къде е и имам и видео и снимки, но не е редно да пиша . Той каквото прецени ще сподели.
                          Аз мога да кажа само че имота си заслужава по принцип, а за платените пари е направо топ сделката на Левчо досега....Аз бих си взел нещо подобно също като локация...., но съм слабичък финансово....:-)
                          Кажи дали е близо до Купата пеша?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                            Не съм му помогнал, защото той не ми писа.

                            А Левът близо до Купата ли е купил, че през август не съм чел темата.
                            Еее бива ли така ?! Нещо да не се е разсърдил ?
                            Знам кое и къде е и имам и видео и снимки, но не е редно да пиша . Той каквото прецени ще сподели.
                            Аз мога да кажа само че имота си заслужава по принцип, а за платените пари е направо топ сделката на Левчо досега....Аз бих си взел нещо подобно също като локация...., но съм слабичък финансово....:-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              джонката да каже
                              аз взимам месо, сиренье и кашкавал от един русенски производител в младост 4
                              колко те друснаха за маслото на скоростите?
                              Двойно в сравнение с предният път, но при мен става по-рядко щото малко карам колата... т.е.е съпоставката е от преди години...Трудно е да направиш съпоставка също щото при различните коли е различно.
                              Пробвах тези датските млечни продукти дето Кавръка ги фалеше - Арла. На вкус не са лоши...не знам как е състава

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


                                няма да се допуснат имотни трагедии дори и да са нещо нормално от икономическа гледна точка. Няма да допуснат обществото и строя му да се разпадне . Един спад на имотите с 30-40% и съответните съпътващи случки биха застрашили цялото съществуване на системата в момент на световна напрегнатост на макс. Никой нема да допусне такова нещо
                                Да, господа, драги читатели. Ставаме свидетели на последния етап на шизофрения на недвижимата болест. Вече не се търси логика и аргумент в икономиката. Няма факти, изчисления, теории. Вече се разчита на правителствени заговорки и езотерични сили и влияния да бутат цените нагоре. Забележете - надеждите са в компетенцията на правителство с престъпници и крадци да крепят положението. Скоро растежът ще бъде подкрепен от всякакви теории на врачки и астролози.

                                Ако някой е пропуснал да прочете един мой пост от вчера. Икономистът Жан - Пол Родриго, известен със своето обобщение на психологията на финансовите балони, заявява, че винаги, без изключение в края на всеки балон се появяват изцяло нови и нелогични аргументи, които обосновават, че е достигнато „постоянно високо плато“, за да може да се оправдаят бъдещи увеличения на цените.

                                Та няма лошо да имаме силно развито въображение, но нека си припомним, че от голямата депресия насам има 14 големи финансови кризи в период по малък от 100 години. Едва ли тогавашните "всемогъщи" правителства са имали ползи от кризите, че да ги допуснат. И помнете. Всеки път като си мислите, че "този път е различно" - грешите.


                                Коментар

                                Working...
                                X