IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    И откакто си ги купил, колко % са поскъпнали, щото аз ти показах моите на БФБ в пъти.
    Имам губещи позиции ,две.Едната ми е заради срива на лукс сектора, втората щото купих Епъл на висока цена.Останалото ми е на печалба ,като загубите се движат в диапазона до 3,4%.За печалби ще мисля след 6 месеца поне.Въореки че лукс сектора почна да се възстановява вече

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Той не може да смята. Живее в 2008г. Счита, че банката ме лъже за 4,2% ГПР и сметнал със сметалото му, че е двойна!
      Заплатата ми е увеличена от април 21-ва, когато купих апартамента в Бургас, с цели две вноски по кредита! Тоест от 30% от заплатата, вноската ми вече е 15% от заплатата, без да броя парите от наеми и дивиденти. Тогава вноската ми става 5% от общия месечен доход.
      абе, сигурно се оправя със сметалото.
      но понеже не е влизал в банка, чете статистиката на бнб и цъка с език

      с 5% вноска, май дълго ще чакат двете лисици, да падне на гаргата сиренцето
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Той не може да смята. Живее в 2008г. Счита, че банката ме лъже за 4,2% ГПР и сметнал със сметалото му, че е двойна!
        Заплатата ми е увеличена от април 21-ва, когато купих апартамента в Бургас, с цели две вноски по кредита! Тоест от 30% от заплатата, вноската ми вече е 15% от заплатата, без да броя парите от наеми и дивиденти. Тогава вноската ми става 8% от общия месечен доход.
        Нищо не смятам,лихвите са си лихви ,ще се нормализират.Прочети добре думата н о р м а л и з и р а т.Това до сега не беше нищо.Веселбата тепърва започва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Ха ха какво приземяване бре позицията ми има тех отклонение от макс 2,3% про всичките сривове.Не държа на баба ти акциите а само топ и скъпи компании номер 1 в секторите си
          И откакто си ги купил, колко % са поскъпнали, щото аз ти показах моите на БФБ в пъти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Ха ха какво приземяване бре позицията ми има тех отклонение от макс 2,3% про всичките сривове.Не държа на баба ти акциите а само топ и скъпи компании номер 1 в секторите си
            браво, накавръчко
            дръж акциите и не се занимавай с глупости.

            с бъртрам едни акции ли държите
            или той те съветва да взимаш различни от неговите
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              голям страх ни страхуват с тия лихви
              ако е радев тука, искам да ми сметне кое е по-голямо
              вдигане на лихвата по кредита с 1%
              или увеличение на заплатите с 15%
              като едното условие обаче не се е случило
              Той не може да смята. Живее в 2008г. Счита, че банката ме лъже за 4,2% ГПР и сметнал със сметалото му, че е двойна!
              Заплатата ми е увеличена от април 21-ва, когато купих апартамента в Бургас, с цели две вноски по кредита! Тоест от 30% от заплатата, вноската ми вече е 15% от заплатата, без да броя парите от наеми и дивиденти. Тогава вноската ми става 8% от общия месечен доход.
              Last edited by Bailor; 17.10.2023, 20:58.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Кольо, явно е пословичен с големите му провали и Терзиев с право му се сърди за приземяването му в NYSE.
                кольо си е баш само за NYSE. Там кеша се топи като майски сняг. Баш сега ако Хизбула удари пак като едно време кулите в Ню Йорк и борсите ще се сринат. А събитията в Израел предвещават такова развитие на събитията. (казват му Черен Лебед) ...и нещо пак се заговори за дефолт по американския дълг и замразяване на плащанията, сещай се какво би станало на борсите. На всичкота тая красота ФЕД е под натиск да обезценява долара в отговор на Китайската банка с обезценяването на юана. Напечатания кеш вече е приготвен.

                Само дано не е купил Майкрософт, че я втасах.
                Last edited by два_таралежа; 17.10.2023, 21:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Кольо, явно е пословичен с големите му провали и Терзиев с право му се сърди за приземяването му в NYSE.
                  Ха ха какво приземяване бре позицията ми има тех отклонение от макс 2,3% про всичките сривове.Не държа на баба ти акциите а само топ и скъпи компании номер 1 в секторите си

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    И аз. Да не говорим, че от цялата година дето ни настрашолва, не са ми вдигнали лихвата с 1ст. Само дадох излишни пари за леене на куршум.
                    голям страх ни страхуват с тия лихви
                    ако е радев тука, искам да ми сметне кое е по-голямо
                    вдигане на лихвата по кредита с 1%
                    или увеличение на заплатите с 15%
                    като едното условие обаче не се е случило
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                      Американците са виновни. Жилищната инфлация в САЩ може да не изчезне скоро - Investor.bg
                      Уж им вдигнаха лихвите, но пустите им цени на имотите не падат! Време е за имейл до ФЕД.

                      кольо?
                      Кольо, явно е пословичен с големите му провали и Терзиев с право му се сърди за приземяването му в NYSE.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        И аз. Да не говорим, че от цялата година дето ни настрашолва, не са ми вдигнали лихвата с 1ст. Само дадох излишни пари за леене на куршум.
                        Американците са виновни. Жилищната инфлация в САЩ може да не изчезне скоро - Investor.bg
                        Уж им вдигнаха лихвите, но пустите им цени на имотите не падат! Време е за имейл до ФЕД.

                        кольо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          еее, една година само с банки и лихви ни плашиш
                          аз вече претръпнах
                          И аз. Да не говорим, че от цялата година дето ни настрашолва, не са ми вдигнали лихвата с 1ст. Само дадох излишни пари за леене на куршум.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Джонката е научил немския, лесно ще се впише. Заплатата за кол център мисля, че е добра.
                            Ще видим колко го е научил. На интервюто ще го препитам набързо.
                            Един от въпросите ми е да каже как ще преведе на български “Wenn Schon, Denn Schon “ . Гастите обикновено ги късам на този въпрос.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                              Джонката е научил немския, лесно ще се впише. Заплатата за кол център мисля, че е добра.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                етажа много бързо и лесно ще се продаде
                                трябва само да се даде на брокерка с опит и да се работи ексклузивно с нея или с неин наследник.
                                козметична отстъпка гарантира мигновена продажба
                                Нищо чудно, по новините казаха, че идват много бежанци от Нагорни Карабах към Карлово. Плащали кеш в напальони.

                                Коментар

                                Working...
                                X