IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    тука сме си свои. нямаме тайни.
    падежа ми е на 15-о число
    строежа го наглеждам почти редовно..движи се по план
    но аз за всеки случай им бавя малко плащанията

    и аз съм живял ако може да се нарече живот при тъстовете
    кога беше бременна с първото жената, да и помагат
    не е живот това
    млад си още, немаш и 50
    куопувай там нещо да не те завари пощальона с пенцията при тъстовете и да ги бъркате
    Ха ха, дай сега другата опорка с наема, хазяина, предизвестието и т.н как беше?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Е, айде сега лични въпроси...
      Аз питам ли те дали успяваш на 5-то число от месеца да си изряден пред банката или дали строежа напредва?
      тука сме си свои. нямаме тайни.
      падежа ми е на 15-о число
      строежа го наглеждам почти редовно..движи се по план
      но аз за всеки случай им бавя малко плащанията

      и аз съм живял ако може да се нарече живот при тъстовете
      кога беше бременна с първото жената, да и помагат
      не е живот това
      млад си още, немаш и 50
      куопувай там нещо да не те завари пощальона с пенцията при тъстовете и да ги бъркате
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        гледам трендове, които не са хич ОК - визирам демографията
        мисля, че по-скоро другото е по-близо до врачуване
        Все пак можеха да купят на 1000€ прилично жилище в престижен квартал. Цените и да се срутят никога няма да достигнат тези нива.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

          Ти си един от малкото понижители, които не живеят със съквартирант или при мама.

          Опичай си акъла, че женското търпение не е безгранично
          Ако жена ми искаше още един апартамент със сигурност досега да съм се предал и да съм купил. Тя обича да си ходим по почивки, ресторанти и да не си борим парите до заплата и затова не е много навита за големи кредити и да се купува на всяка цена защото другите така правят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

            Ти си един от малкото понижители, които не живеят със съквартирант или при мама.

            Опичай си акъла, че женското търпение не е безгранично
            при тъстовете ли пази завет на фикуса
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              и сега? на квартира ли сте или при тъстовете?
              Е, айде сега лични въпроси...
              Аз питам ли те дали успяваш на 5-то число от месеца да си изряден пред банката или дали строежа напредва?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                По-скоро първоначално тя не искаше там, а аз бях 50:50, но щом се колебая значи не е моя апартамент. Ако го бях купил сега жена ми щеше да ми е скъсала нервите да търсим нещо друго, че не може без слънчева светлина (както и аз).
                Ти си един от малкото понижители, които не живеят със съквартирант или при мама.

                Опичай си акъла, че женското търпение не е безгранично

                Коментар


                • ааа, тука цяла вечер ме забравиха на стойка
                  таралежа се е запил с доктора, посланика и медийния магнат
                  ще олабя поста ако се забави смяната, да знаете
                  Last edited by ratten; 23.09.2023, 21:26.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                    Ако някой очаква цените да паднат драстично, бих казал че си фантазира.
                    или дава под наем и къпе квартирантите-читатели с лАдка вОда
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      тетрисчо, цитираш ми постя, в който споделям, че знам цените от 2001,
                      дали не съм забелязал спада от края на 2008-ма
                      въпреки, че медията се казва инвестор
                      читателите и писателите са предимно теоретици

                      напомням ти, че преди 2 години поканиха накавръков, като експерт
                      да коментира посоката на цените ,
                      което прави медията и доста хумористична
                      Ако някой очаква цените да паднат драстично, бих казал че си фантазира.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        По-скоро първоначално тя не искаше там, а аз бях 50:50, но щом се колебая значи не е моя апартамент. Ако го бях купил сега жена ми щеше да ми е скъсала нервите да търсим нещо друго, че не може без слънчева светлина (както и аз).
                        и сега? на квартира ли сте или при тъстовете?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • https://youtu.be/JAoXMncjRF0?si=Dch6WQWtREj7i3o1

                          Интересно видео , човека в началото го гледах с насмешка но после като каза че от 1990,те насам инфлацията е над 4000%/четири хиляди процента/про положение че тогава 1 апартамент е струвал да кажем 10000 долара,в момента ако жилището е съхранило инфлацията най малкото трябва средно един апартамент да струва 40/50 милиона това е средна цена ,тогава вече не ми стана смешно..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            напомняш ли го на съпругата си
                            след още 3 години ще се упрекваш, че не си го купил
                            По-скоро първоначално тя не искаше там, а аз бях 50:50, но щом се колебая значи не е моя апартамент. Ако го бях купил сега жена ми щеше да ми е скъсала нервите да търсим нещо друго, че не може без слънчева светлина (както и аз).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Как да не са за затвор, като постоянно облъчват масите, че цените винаги ще се качват и т.н, това води до бой за имоти и кредити (като повечето ново закупени апартаменти се държат празни т.е хората нямат нужда от тях).
                              Строителите се надпреварват да бълват планини от имоти, което рано или късно ще доведе до пренасищане на пазара и обезценяване на стойността на инвестицията имот.

                              Ще ти дам личен пример за горното твърдение:
                              Преди почти 3 г. съседите на един приятел си продаваха апартамент. Апартамента горе долу отговаряше на моето търсене и цената ми беше ОК. Моя приятел много настояваше аз да го купя, даже накрая ми предлагаше той да поеме разноските при нотариуса само да го купя, че се притесняваше от евентуално лоши съседи. Аз в крайна сметка отказах и да си призная след това малко ме беше яд. Миналата седмица се видях с моя приятел и ми се оплака, че са почнали да строят нов блок точно пред него и ще го запушат много гадно и се чуди дали да не продава.
                              Ето, сега си казвам, че съм постъпил правилно защото за мен гледката и светлината са ми много важни.
                              напомняш ли го на съпругата си
                              след още 3 години ще се упрекваш, че не си го купил
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                еми за затвор са си
                                защо от 10+ години казват неудобната истина
                                без да се съобразяват с понижителските желания
                                да правят като мижитуркавото професорче
                                та да ги обичат хората
                                Как да не са за затвор, като постоянно облъчват масите, че цените винаги ще се качват и т.н, това води до бой за имоти и кредити (като повечето ново закупени апартаменти се държат празни т.е хората нямат нужда от тях).
                                Строителите се надпреварват да бълват планини от имоти, което рано или късно ще доведе до пренасищане на пазара и обезценяване на стойността на инвестицията имот.

                                Ще ти дам личен пример за горното твърдение:
                                Преди почти 3 г. съседите на един приятел си продаваха апартамент. Апартамента горе долу отговаряше на моето търсене и цената ми беше ОК. Моя приятел много настояваше аз да го купя, даже накрая ми предлагаше той да поеме разноските при нотариуса само да го купя, че се притесняваше от евентуално лоши съседи. Аз в крайна сметка отказах и да си призная след това малко ме беше яд. Миналата седмица се видях с моя приятел и ми се оплака, че са почнали да строят нов блок точно пред него и ще го запушат много гадно и се чуди дали да не продава.
                                Ето, сега си казвам, че съм постъпил правилно защото за мен гледката и светлината са ми много важни.

                                Коментар

                                Working...
                                X