Първоначално изпратено от Bailor
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?
Collapse
X
-
Last edited by два_таралежа; 12.08.2024, 21:43.
- 3 Харесвания
-
Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
А дано, само да не се окаже, че и тая година сме объркали в сметките и да се наложи да се чека още. Помниш ли кога им пишех за 2029-та, сега ако им кажа за нея, ще скачат до небето от радост и очакване, а ме плюеха навремето.
7 години +
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнениеСилното търсене движи нагоре жилищния пазар у нас
Българинът счита, че най-добрата инвестиция е в имот, посочва Николай Георгиев, Colliers
джаф...джаф
а кервана
ту-тууу
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от rverb Разгледай мнение
Понеже следя пазара в момента, мога да Ви кажа че говорите пълни глупости. За апартамент на 3 минути от Универистета и в другата посока Кристал, масово ми предлагаха 3000 м2 и искаха гаража и тавана да не се включват в площта. Дори Труд, който смятам за нещо като "Брокерска Правда", споменава подобни цени: https://tinyurl.com/truds123 Накрая се обади един съсед, който иска да купи жилище на дъщеря си и предложи по-висока цена.
Имам и един въпрос: Защо масово се търсят къщи в комплекси с охрана ? Нали е много сигурно ?
П.С. Във Фиш-фиш имате ли охрана ?Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс
Коментар
-
Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
Ще има, ама през 2078-мо летоLast edited by два_таралежа; 12.08.2024, 21:26.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнениеАз пък се възхищавам на Берти. Не се отказва чиляка, държи и това е. 5,10,15 години, бае си кот си знае и толкоз. Дет се казва, за тия години хората са се изпоженили, деца са се родили и пораснали, имоти са купени, изплатени, даже кавръка се отказа, след 15к поста основна в тая тема…, само он си знае неговата. Забележителна упоритост, евала.
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
може вече да е имал собствен портфейлLast edited by два_таралежа; 12.08.2024, 21:28.
Коментар
-
Аз пък се възхищавам на Берти. Не се отказва чиляка, държи и това е. 5,10,15 години, бае си кот си знае и толкоз. Дет се казва, за тия години хората са се изпоженили, деца са се родили и пораснали, имоти са купени, изплатени, даже кавръка се отказа, след 15к поста основна в тая тема…, само он си знае неговата. Забележителна упоритост, евала.
- 5 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнениеПо- си близо до истината май, ако обобщим мнението ти с това на Селена, говорим за сънувани италианки от квартирант в гореща лятна нощ, без климатик
Коментар
-
Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
Говорим за страстни италианки...незавити
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
Портфейла е голям, а тати е щедър.препоръка е
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
значи ще има големо мяу.
но ми стана интересно, какъв беше твоя портфейл на 30 год.
зашото гледам си представяш 30 годишни милионери
под въздействие на форумни изказвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
значи ще има големо мяу.
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
говорим за заспали отвити квартиранти и мултиилионери
- 4 Харесвания
Коментар
Коментар