IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Безспорната истина за закупуване на инвестиционен имот, според мен е една:
    В идеалните центрове на големите градове, където кипи и дневен и нощен живот. Купуване на имот с цел инвестиция във вади, долини и ливади е напълно обречена цел! А, ако става въпрос за тези райони в София, обречена цел дори за лично ползване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Ти ходил ли си в EXE club и наясно ли си клиентите в колко часа си тръгват оттам? Щото, аз съм ходил...Какви глупости пак фантазираш? Освежителен ремонт? След клиент в ехе-то дето е пръснал минимум 300лв. само в клуба!!
      ти защо си мислиш, че тия дето шмъркат и си махат главите с разни яки субстанции са само скъсаняци ?!? даже напротив то си трябват възможности да се направиш качествено на маймуна (без да дишаш лепило..сега му викат амфети май - образно казано)

      може да се поспори ако лева си направи имота 'стая за почивка' дали ще се откаже след като се наложи да чисти и поправя след някоя изцепка или ще го изгонят съседите с мвр...едното ще се случи със сигурност!

      ПП няма гаранция, че през ербнб или букинг няма да го наеме някой дошъл да си прави 'парти', но там все пак има защита ако му батисат може да си изиска покриване на щетите + организацията не е стихийна + е за няколко дни + + +

      да си даде ключа на някой от клуб, че да ходят клиенти е МАЛОУМИЕ

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        43 год блок, и ми го хФалиш тоя тежък соц???
        1980 написах е строена сградата. За генерали от УБО. Мислех че поне можеш да четеш. Не знам пък УБО знаеш ли какво беше.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          43 год блок, и ми го хФалиш тоя тежък соц???
          Бетерчо, новото строителство в Ливадите е боклук над боклуците, всяко 43 годишно ЕПК е в пъти по-добър вариант.
          Новото не винаги е по-добро, не и когато е произведено от български търгаши-инвеститори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            и след 10-тият е..ч трябва да правиш 'освежителен' ремонт
            ако съседите не са ти пратили полиция, че си организирал бардак

            да не говорим ако дойдат и такива, които друсат и правят скандали... ще си навлечеш сума ядове на главата за едни левчета.
            Аз имах познат който отдаде апарта си на Иречек, срещу Пирогов. Точно за бардак беше. Но поне го отдаде както беше неремонтиран. Но го получи в още по-лошо състояние после.
            Last edited by bulgarian lev; 23.12.2023, 21:10.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              и след 10-тият е..ч трябва да правиш 'освежителен' ремонт
              ако съседите не са ти пратили полиция, че си организирал бардак

              да не говорим ако дойдат и такива, които друсат и правят скандали... ще си навлечеш сума ядове на главата за едни левчета.
              Ти ходил ли си в EXE club и наясно ли си клиентите в колко часа си тръгват оттам? Щото, аз съм ходил...Какви глупости пак фантазираш? Освежителен ремонт? След клиент в ехе-то дето е пръснал минимум 300лв. само в клуба!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Сериозно, дори не знаеш ,а и не разбираш за какво иде реч. Да си призная не се и учудвам като знам какво мислиш за добра локация
                Весели празници, Бетер ,ще се научиш ако ще и по трудния начин !
                Не го забивай така за локациите в София, че няма да може да спи, без сънотворно+магнезий

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Сериозно, дори не знаеш ,а и не разбираш за какво иде реч. Да си призная не се и учудвам като знам какво мислиш за добра локация
                  Весели празници, Бетер ,ще се научиш ако ще и по трудния начин !
                  Викаш "кой разбира при нас (на квартира) се спира". .
                  Весели празници и на теб.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Ами за такъв апарт, нощувката е нормално да е минимум 500лв. Better пак пише глупости за включени закуски и прочее. Една бизнес идея ти давам на теб публично /публично, защото тези от околовръстното няма как да се възползват от нея по обясними причини/ Правиш си сделка с EXE club, за хора уморени да се прибират сутрин или такива харесали се двойки /щото там няма какво да се лъжем, си е нещо средно между бар и публичен дом, по-точно стрийптиз бар/ , на бара ти дават визитката на апарта в близост за донощуване. Сигурен съм, че ще избиеш всички риби. Аз така бих направил
                    Да, става, но платформите имат застраховки, аз имам застраховка, става дума в 99% за чужденци букиращи...имам и управление и почистване с фирма...ще помисля занапед.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Ами за такъв апарт, нощувката е нормално да е минимум 500лв. Better пак пише глупости за включени закуски и прочее. Една бизнес идея ти давам на теб публично /публично, защото тези от околовръстното няма как да се възползват от нея по обясними причини/ Правиш си сделка с EXE club, за хора уморени да се прибират сутрин или такива харесали се двойки /щото там няма какво да се лъжем, си е нещо средно между бар и публичен дом, по-точно стрийптиз бар/ , на бара ти дават визитката на апарта в близост за донощуване. Сигурен съм, че ще избиеш всички риби. Аз така бих направил
                      и след 10-тият е..ч трябва да правиш 'освежителен' ремонт
                      ако съседите не са ти пратили полиция, че си организирал бардак

                      да не говорим ако дойдат и такива, които друсат и правят скандали... ще си навлечеш сума ядове на главата за едни левчета.

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Хахахах сравнявате няква кавартира с 5* хотел със спа, басейни, паркоместа, ресторанти. Вие наистина сте изплискали леганЯ. Сериозно.
                        Сериозно, дори не знаеш ,а и не разбираш за какво иде реч. Да си призная не се и учудвам като знам какво мислиш за добра локация
                        Весели празници, Бетер ,ще се научиш ако ще и по трудния начин !

                        Коментар


                        • За радост на повечето собственици, има милиярди хора по света, които търсят просто нощувки и за съжаление на много по-малкото търсещи включени закуски, обеди и вечери и после горко оплакващи се, че не са получили, каквото са очаквали. За радост, свободните и осъзнати хора нарастват. Те си решават къде и с какво ще си пълнят стомасите на различни места от обитаването.
                          Last edited by X_Y; 23.12.2023, 20:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Да. 76 кв площ без балкона. Така са, по БДС от 1980 година.
                            Ами за такъв апарт, нощувката е нормално да е минимум 500лв. Better пак пише глупости за включени закуски и прочее. Една бизнес идея ти давам на теб публично /публично, защото тези от околовръстното няма как да се възползват от нея по обясними причини/ Правиш си сделка с EXE club, за хора уморени да се прибират сутрин или такива харесали се двойки /щото там няма какво да се лъжем, си е нещо средно между бар и публичен дом, по-точно стрийптиз бар/ , на бара ти дават визитката на апарта в близост за донощуване. Сигурен съм, че ще избиеш всички риби. Аз така бих направил

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Хахахах сравнявате няква кавартира с 5* хотел със спа, басейни, паркоместа, ресторанти. Вие наистина сте изплискали леганЯ. Сериозно.
                              Айде сега и ти....... не им търси кусур!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Да. 76 кв площ без балкона. Така са, по БДС от 1980 година.
                                43 год блок, и ми го хФалиш тоя тежък соц???

                                Коментар

                                Working...
                                X