IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Твоят приятел Толкин, не мисли така, а просперира. Сега, веднага ти прочетох мислите, че просперира по модела на Кийосаки с участия, представления и издаване на книги...само, че тези 20 апартамента, кво ги прави...
    ТоЛкин и Кобилкина играят ролята на вестникарчето по време на Голямата депресия, което с охотните си разкази кои акции са заслужават изплашил един от големите играчи, че вече твърде много хора са на клона и решил да се изтегли дни преди Черният Четвъртък.
    Съвсем стана абсурдно от около месец, откакто от немската компания за алое Вера и хранителни добавки LR си пуснаха реклама през представителите как успешно достигнатите таргети за продажби следва да бъдат инвестирани в имоти. Вероятно изненадващо, водещ на менторските академии на LR e.. Тонкин. Та така.
    Едните откачалки се кълнат в имоти и купуват с кредити за 15 живота всякакви коптори, другите откачалки като Киро Брейка обясняват как ипотечния кредит е финансов ХААРП, измислен от "амириканцити гуведутътъ" да те направят роб доживот.
    ​​​​​​

    Коментар


    • 2000 е/м2 викат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        аз тия глупости не ги чета или случам
        аз само чакам новия матрЯл на професора краси
        и само на него вярвам
        Той потвърди срива преди 7 дена: https://streamable.com/iffncb

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


          ти от строител друго очакваш ли да чуеш/прочете ?
          аз тия глупости не ги чета или слушам
          аз само чакам новия матрЯл на професора краси
          и само на него вярвам
          Last edited by ratten; 15.11.2023, 15:04.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            И на мен ми звънят през 2 месеца - да ми предлагат екстри и да ми увеличават плана.

            Аз ползвам и трите услуги (ТВ, телефон и домашен Интернет) за 40 лв, но не искам никакви екстри и допълнителни неща.
            такъв им е мпдела, да ти предлагат неща, от които нямаш нужда
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              Хелмут Ланг: България дава добри възможности за бизнес на жилищния пазар
              Ще привлечем обещаващи стартъпи в новия технологичен парк, каза директорът на „Линднер Груп“


              „Смятам, че недвижимите имоти в момента са добър, стабилен бизнес – особено жилищното строителство…към момента не може да се говори за балонизиране“, посочи Ланг.

              ти от строител друго очакваш ли да чуеш/прочете ?
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                правилния въпрос към накавръчко е
                от колко големи оператора те изритаха за измами с цигански договори
                И на мен ми звънят през 2 месеца - да ми предлагат екстри и да ми увеличават плана.

                Аз ползвам и трите услуги (ТВ, телефон и домашен Интернет) за 40 лв, но не искам никакви екстри и допълнителни неща.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Привет,

                  ти в 2 големи мобилни оператора ли си работил?
                  правилния въпрос към накавръчко е
                  от колко големи оператора те изритаха за измами с цигански договори
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Линднер ни построиха сградата -първата в България на Космоте ,когато работех в Глобул ,сегашния Теленор ,това беше 2008 година -първата сграда без носещи колони или нещо подобно беше като иновация ,след това както знаем кризата с имотите удари и България ,така че факта че Линднер строи не означава нищо
                    Привет,

                    ти в 2 големи мобилни оператора ли си работил?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                      Как не са се сетили да те вземат за консултант, не знам.

                      Първия им проект ("Резиденшъл парк") е крайно неуспешен, явно не знаят какво правят

                      Шегата настрана, за мен това е лоша новина, цените в Панчарево, Герман, Лозен съвсем ще избухнат, а аз още не съм се уредил с къще...
                      Линднер ни построиха сградата -първата в България на Космоте ,когато работех в Глобул ,сегашния Теленор ,това беше 2008 година -първата сграда без носещи колони или нещо подобно беше като иновация ,след това както знаем кризата с имотите удари и България ,така че факта че Линднер строи не означава нищо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        еми те така
                        "Във връзка с новите инвестиции на „Линднер“ в България в образователна среда и технологичен парк Ланг разказа за първата копка на друга важна част от проекта на компанията в Лозен, където основен акцент ще бъде училище за 600 ученици. Друга ключова част от проекта ще бъде технологичният парк. Това ще бъде основно офис парк, насочен само към технологични компании, в това число големи компании с R&D центрове и стартъпи. Технологичният парк ще наподобява кампусите на Google, в които се събират хора с напредничаво мислене и обменят мисли и знания от различни области."

                        джонката може пак да го командироват тук
                        ако стария му хазяин не е изхвърлил сървъра,
                        600 ученици, че това са покупки на 600 апартаменти, УЖАС! Дано има и наематели между тях.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                          Тия толкова здраво са се набълбукали с проекти около София, че скоро ще влезнат в статистиката на банкрутите.

                          https://i.ibb.co/DDWpHxk/Screenshot-...t-09-28-11.png
                          И на тях ще им дойде реда.А такива като ратко маймуната гледат само заглавието и се радват,макар и да не разбират защо се радват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                            Тия толкова здраво са се набълбукали с проекти около София, че скоро ще влезнат в статистиката на банкрутите.

                            Как не са се сетили да те вземат за консултант, не знам.

                            Първия им проект ("Резиденшъл парк") е крайно неуспешен, явно не знаят какво правят

                            Шегата настрана, за мен това е лоша новина, цените в Панчарево, Герман, Лозен съвсем ще избухнат, а аз още не съм се уредил с къще...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              Хелмут Ланг: България дава добри възможности за бизнес на жилищния пазар
                              Ще привлечем обещаващи стартъпи в новия технологичен парк, каза директорът на „Линднер Груп“


                              „Смятам, че недвижимите имоти в момента са добър, стабилен бизнес – особено жилищното строителство…към момента не може да се говори за балонизиране“, посочи Ланг.

                              няма ли кой да се облекчи под тая статия
                              накавръчко?
                              пртрогъсчо?
                              Тия толкова здраво са се набълбукали с проекти около София, че скоро ще влезнат в статистиката на банкрутите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                Хелмут Ланг: България дава добри възможности за бизнес на жилищния пазар
                                Ще привлечем обещаващи стартъпи в новия технологичен парк, каза директорът на „Линднер Груп“


                                „Смятам, че недвижимите имоти в момента са добър, стабилен бизнес – особено жилищното строителство…към момента не може да се говори за балонизиране“, посочи Ланг.

                                няма ли кой да се облекчи под тая статия
                                накавръчко?
                                пртрогъсчо?
                                Готово

                                Коментар

                                Working...
                                X