IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

    Остави го Пачангата, изпрати пак снимката на твоята сбъдната мечта - кафе машината
    Аз малко ти завидях, ще взема да се запилея за едно десетилетие по странско и след много лишения - да си купя и аз една
    Тука е като някаква секта,бях го позабравил!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      Човека "няма време" ма очевидно е дошъл да се похвали. Усещам го че чака да го кандърдисваме та затова викам "айде покажи". Появявам се тук защото е забавно да Ви слушам какво се случва във виртуалните Ви светове. Ти сега като си купи нов телефон, ше снимаш ли кафе машината ?

      За данъка ... другата година няма да плащам
      Ич ми не е, следиш темата,голЕм е зора кое,кво,как. Ми не е за нета бе, а и според мен купуването на нещо толкоз дребно,като къща в покрайнините на столицата на Последната държава в ЕУ е някакво абсолютно незначително нещо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Твоя случай не е мой. Относно опита се изхвърляш но дерзай.
        закачам те
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          младо момче си, пачанчо. неопитно
          каквито и проблеми да има жената, винаги теб държи отговорен
          поне в моя случай
          Твоя случай не е мой. Относно опита се изхвърляш но дерзай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Абе, ти освен, че се появяваш инцидентно, си и някакъв маниак -воайор. Покажи ми това, покажи ми онова, КОЙ СИ ТИ , че някой да ти показва нещо в България, като 1ст. данък или такса не си внесъл в Родината?
            Човека "няма време" ма очевидно е дошъл да се похвали. Усещам го че чака някой да го кандърдисва та затова викам "айде покажи". Появявам се тук защото е забавно да Ви слушам какво се случва във виртуалните Ви светове. Ти сега като си купи нов телефон, ше снимаш ли кафе машината ?

            За данъка ... другата година няма да плащам
            Last edited by segato; 30.12.2023, 21:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Ич ми не е кви проблеми има жената. Който плаща, поръчва.
              младо момче си, пачанчо. неопитно
              каквито и проблеми да има жената, винаги теб държи отговорен
              поне в моя случай
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                Не се сещам. Не мога да следя в детайли всички драми. Не разбирам защо се опитваш да заковеш Кавръка, че казал нещо си, а игнорираш глупостите примерно на радомирския редутец. Паднал най-лесно се рита. Покажи я тая къща за 800к да видим докъде ти стигат мечтите.
                Остави го Пачангата, изпрати пак снимката на твоята сбъдната мечта - кафе машината
                Аз малко ти завидях, ще взема да се запилея за едно десетилетие по странско и след много лишения - да си купя и аз една
                Last edited by kinyalo; 30.12.2023, 21:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Абе, ти освен, че се появяваш инцидентно, си и някакъв маниак -воайор. Покажи ми това, покажи ми онова, КОЙ СИ ТИ, че някой да ти показва нещо в България, като 1ст. данък или такса не си внесъл в Родината?
                  има една голяма група хора, които само повтарят: ама дай линк, ама айде сега, изгуби си времето да спориш с мен и да ме убеждаваш. но да знаеш, че аз така или иначе не ти вярвам. и тн и тн
                  и съм учуден колко много от тях имат регистрации в този форум
                  Last edited by X_Y; 30.12.2023, 22:10.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    може и така, но жените имат проблем с това, че не са участвали в решенията за разпределение на помещенията и идеите за обзавеждане
                    така съм чул
                    Ич ми не е кви проблеми има жената. Който плаща, поръчва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Не се сещам. Не мога да следя в детайли всички драми. Не разбирам защо се опитваш да заковеш Кавръка, че казал нещо си, а игнорираш глупостите примерно на радомирския редутец. Паднал най-лесно се рита. Покажи я тая къща за 800к да видим докъде ти стигат мечтите.
                      Радомирския песимистичния ли е ? Кво за него ? Номинално имота къде е днеска? Относно мечти, въжделения и прочие ,не се е родил тоя,тая дето ще ги знае баш из основи , при това в лично качество,а за нета е безпредметно дори идеята.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Покажи я тая къща за 800к да видим докъде ти стигат мечтите.
                        Абе, ти освен, че се появяваш инцидентно, си и някакъв маниак -воайор. Покажи ми това, покажи ми онова, КОЙ СИ ТИ , че някой да ти показва нещо в България, като 1ст. данък или такса не си внесъл в Родината?
                        Last edited by X_Y; 30.12.2023, 21:38.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Парцел не,нямам нерви и време. Купувам и влизам и се събувам. Готово ,обзаведено .
                          може и така, но жените имат проблем с това, че не са участвали в решенията за разпределение на помещенията и идеите за обзавеждане
                          така съм чул
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            където е и сега
                            аз на коптори се наситих
                            сега се оглеждам за земя или за къща около софия
                            ако ти изпадне парцел, взимай
                            може и да го държиш и да строиш и да живееш или да го продадеш с къща
                            Парцел не,нямам нерви и време. Купувам и влизам и се събувам. Готово ,обзаведено .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Дай са за коптора два лафа. Въпросът ми е следния, номинално коптора къде е януари 2024 та?!
                              където е и сега
                              аз на коптори се наситих
                              сега се оглеждам за земя или за къща около софия
                              ако ти изпадне парцел, взимай
                              може и да го държиш и да строиш и да живееш или да го продадеш с къща
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                                100% подкрепям мнението ти!
                                Според мен 100% е прав и Bailor относно физическото инвестиране в: злато, сребро, мед и желязо.

                                Моето виждане е маааалко по-различно. Инвестирам и в калай и вместо в желязо в неръждавейка. Желязото не е лошо, обаче не е за всеки и е скъпо да съхраняваш и опазваш да кажем 100-1000 тона.

                                Другите метали на кюлчета, слитъци и пресовки са по-компактни за инвестиция, съхранение и опазване.
                                Аз по едно време , 2016-17, бях много запален по паладия, но не се реших, а той после излетя. По медта ме запали един собственик на фирма за скрап, когото наричат Медара. Гошо се казва. Той държи контейнери с всякаква мед от 5-10г. След дъжд, изглежда впечатляващо, като току що обелена. Човека не знам защо си я складира, или чака да излети или като зестра на дъщерите си.

                                ПП Сър Бонвиван, ти имаш ли апетити към новата Богородица с различни номинали?

                                Коментар

                                Working...
                                X