IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
    Пусни някоя снимка да покажеш превъзходство преди да свърши работния ден за бизнеса ти в 5.
    Ето бе, знам че ги чакате:



    Вече зех да свършвам снимките , ма тази съм я правил да пратя на жена ми да каже дали е ок за вечеря ( иначе много писане).
    2 кила опашки от лобстери ( замразени деба, мизерия , няма други) , боровинки, банани , салата и червени грейпфрути. Пише органик на всичко (освен на лобстерите) , ма не се съмнявам че в БГ са произведени от БГ производители и всичките са по-хубави.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      И тоз магазин откъде зарежда?
      Явно не си гледал откъде. Ами гледай по-внимателно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Това купуваш ти, аз купувам от магазини "Хора от народа". Във Варна има такъв, а вече и два в София.
        И тоз магазин откъде зарежда?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          как ги намираш тия "далавери"!!?
          Случайно ,в началото внасяха малко ,сега взеха цял магазин,бивши квартални хали ,кенове кола за под един лев също имаше по едно време ,според мен през Украйна ,се краде част от помощите които изпращат а сега как ги пренасят не знам,последно бирата беше внос от Украйна също,на други стоки също имаше обозначение за такъв внос

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

            Франция - Френска Полинезия гугъл ми казва 23 часа. Франция е по-голяма от Европа и САЩ по твоите "интересни" критерии.
            На мен ми стига и разликата между Марсилия и Париж за да кажа че хората живеят различен живот по тия места . Ако не разбираш, за какво е спора да ти го преведа : Генерализации за американци европейци или китайци не могат да се правят. До известна степен можеш да генерализираш за Перник , Радомир и Филиповци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Moже би да,цената е важна всяка цена за буркан краставици над 1 лев е обир ,поне аз не плащам повече ,последния хит е контрабандни храни внос през трети страни с по 20-30% по евтини от масовите .Има едни намерих това правят през Украйна -линд бонбони на 6.99 лева къде го има това ?Стела Артоа на 1.20-1.30,и още купиища неща ,не плащат никакви мита ,не знам просто какви цени слагат имам чувството че изпразват буквално някакви складове може би са помощи ,последно имаше майонеза Hellmans за 0.89 стотинки буркана ,като ида в магазина при тях се трансферирам с машината на времето по отношение на цените
              как ги намираш тия "далавери"!!?
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                [ATTACH=CONFIG]n4144715[/ATTACH]
                Ау ау нали цените щяха да минат 2к, като гледам скоро и на 1к ще се молите ако някой ги купи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ако ти бяха дали 2 буркана с кисели краставици на аванта, друго щеше да говориш сега
                  Moже би да,цената е важна всяка цена за буркан краставици над 1 лев е обир ,поне аз не плащам повече ,последния хит е контрабандни храни внос през трети страни с по 20-30% по евтини от масовите .Има едни намерих това правят през Украйна -линд бонбони на 6.99 лева къде го има това ?Стела Артоа на 1.20-1.30,и още купиища неща ,не плащат никакви мита ,не знам просто какви цени слагат имам чувството че изпразват буквално някакви складове може би са помощи ,последно имаше майонеза Hellmans за 0.89 стотинки буркана ,като ида в магазина при тях се трансферирам с машината на времето по отношение на цените

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                    О не, в щатите са на тотално друго ниво. Например може да потърсиш folic acid food fortification - някоя от големите пестицидни компании мисля че монстанто са убедили правителството им че е нужно да пръскат всичките им зърнени култури с фолиева киселина - нещо което 50% от хората на земята не могат да обработят.
                    Някои твърдят, че това е причината за доста "модерни" заболявания. Но фолиевата киселина за мен е най-фрапиращия случай. Отделно царевичния сироп във всичко.
                    И да в бг храната в магазините не е ок, но е на светлинни години пред щатите.
                    Тоя разговор бих предпочел да го водим след като прекараш поне една седмица в САЩ и отидеш поне е така да се разходиш в няколко магазина. Казвал съм и преди, има храна за $10-20 и такава за $50-100. Всеки си избира каква да яде.

                    Тия неща дето ги говориш за фолиевата киселина звучат страшно, ма фолиевата киселина не е ли някаква форма на витамин Б ? Освен това не съм сигурен каква точно е роялата на монсанто. Ма като ги наблъскате няколко думи заедно и става страшно. Ми в България като навсякъде използвате Dihydrogen monoxide ? Не си ли чувал че:

                    Dihydrogen monoxide is colorless, odorless, tasteless, and kills uncounted thousands of people every year. Most of these deaths are caused by accidental inhalation of DHMO, but the dangers of dihydrogen monoxide do not end there. Prolonged exposure to its solid form causes severe tissue damage. Symptoms of DHMO ingestion can include excessive sweating and urination, and possibly a bloated feeling, nausea, vomiting and body electrolyte imbalance. For those who have become dependent, DHMO withdrawal means certain death.


                    Доколкото си спомням бременните в БГ търсеха таблетки фолиева киселина . На колко познати съм пращал едно време ... Сега вече има и в БГ та спряха.

                    ПП Знам че е късно в БГ и трябва да спите скоро , та за да спиш спокойно прочети и това: https://en.wikipedia.org/wiki/Dihydr...onoxide_parody

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      Франция - Френска Полинезия гугъл ми казва 23 часа. Франция е по-голяма от Европа и САЩ по твоите "интересни" критерии.
                      Пусни някоя снимка да покажеш превъзходство преди да свърши работния ден за бизнеса ти в 5.
                      бизнеса е на /името/ на жена му
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Да обобщим, простака-гастар се опитва да смени географията и да ме убеди, че САЩ били по-голями по площ от Европа!! Другият полуидиот, се опитва да ме убеди, че чиста храна, създадена от български производители, дето съм им гледал чистота на фермите, била менте!!! Еееее, хайде да се скриете вече!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Там продават само боклуци да ти кажа под секрет ,храна с най-ниско качество и най -високи цени .
                          ако ти бяха дали 2 буркана с кисели краставици на аванта, друго щеше да говориш сега
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Ню Йорк до Хаваи е 10-13 часа полет пич. Гледай разстояния, не площ. От Париж до Берлин е сигурно под 2 часа и има токова разлики в културата и начина на живот, сметай каква е разликата между Бостън и Хонолулу или Анкоридж и Маями.

                            Ти по-безмислено "вишо" не можа ли да намериш ? Само там ли те приеха ? Нищо чудно че мразиш "гастарите". С тази диплома дори и в Македония най-много да "картографираш" кенефите с парцала. Другата каква е ? Социология ?
                            Франция - Френска Полинезия гугъл ми казва 23 часа. Франция е по-голяма от Европа и САЩ по твоите "интересни" критерии.
                            Пусни някоя снимка да покажеш превъзходство преди да свърши работния ден за бизнеса ти в 5.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Това купуваш ти, аз купувам от магазини "Хора от народа". Във Варна има такъв, а вече и два в София.
                              Там продават само боклуци да ти кажа под секрет ,храна с най-ниско качество и най -високи цени .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Хахахахахахахахахахахахахахаха, необразован гастар с основно образование!!!!!!!!!!!!!!
                                Европа е 10,180млн. кв.км, а САЩ- 9,826млн. кв. км.! Необразован простак-гастарбайтер! Аз съм завършил две магистратури в СУ, бе несретнико! Едната ми е Геоморфология и Картография.
                                Ню Йорк до Хаваи е 10-13 часа полет пич. Гледай разстояния, не площ. От Париж до Берлин е сигурно под 2 часа и има токова разлики в културата и начина на живот, сметай каква е разликата между Бостън и Хонолулу или Анкоридж и Маями.

                                Ти по-безмислено "вишо" не можа ли да намериш ? Само там ли те приеха ? Нищо чудно че мразиш "гастарите". С тази диплома дори и в Македония най-много да "картографираш" кенефите с парцала. Другата каква е ? Социология ?

                                Коментар

                                Working...
                                X