IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Ти, като гледам, от гледна точка на жена пишеш. В САЩ и мъже и жени над 50 сте изключително разплути и дебели над 150кг. в общия случай. Толкова сте тлъсти и с опънати черти, че даже не ви личат годините. Така бъкани с ГМО храни, че като умрете, даже не може да се разложите. Това ли искаме в България? Явно не, защото първите стъпки за хранителна независимост са налице. Веригата магазини "Хора от народа". Ядец за глобалистите отвъд голямата вода...
    Ква независимост бре, кви 5 лв. Сиренето ти е от вносно сухо мляко, месото ти е замразено вносно, яйцата и те, хляба ти е от фуражна пшеница, обогатена с вносни химии, щото иначе става като на сапун. Да изброявам ли още?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Ти думата "примерно", като гастар, можеш ли да я осмислиш???
      Казах, че ти обърна темата в тази посока. Така ли е или не ? Ма примерно било, имагинерно било .... това беше поста , точка.

      И пак ти казвам , концентрирай се и гледай да пускаш разбираеми постове , че последните няколко дни са ти или празни или цитираш сам себе си без допълнителни коментари или цитираш някой друг и оплескваш таговете та не се рабира кое е цитат кое е твое.

      Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      .... просто съм много ценен за данъкоплатците, щото работя с акъла си. .....
      Не знам с чий "акъл" работиш , дано не е с твоя. Абе не се ли замисляш защо все ти , таралежа и шестака го отнасяте бе ? Защо с мечока, плъха и песимиста никой не се заяжда на дребно ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        A бе магистъра,ти не познаваш числата бе.
        Ти не ставаш за счетоводител и си го знаеш, за запетайките ли несретнико? Или искаш да кажеш, че САЩ е по-голяма от Европа, а....това ли твърдиш, като необразования..
        Last edited by Bailor; 08.01.2024, 22:14.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Хахахахахахахахахахахахахахаха, необразован гастар с основно образование!!!!!!!!!!!!!!
          Европа е 10180млн. кв.км, а САЩ- 9826млн. кв. км.! Необразован простак-гастарбайтер! Аз съм завършил две магистратури в СУ, бе несретнико! Едната ми е Геоморфология и Картография.
          A бе магистъра,ти не познаваш числата бе.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

            САЩ е по-голям от Европа, купи си карта и се образовай ..
            Хахахахахахахахахахахахахахаха, необразован гастар с основно образование!!!!!!!!!!!!!!
            Европа е 10,180млн. кв.км, а САЩ- 9,826млн. кв. км.! Необразован простак-гастарбайтер! Аз съм завършил две магистратури в СУ, бе несретнико! Едната ми е Геоморфология и Картография.
            Last edited by Bailor; 08.01.2024, 22:11.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Само заради липсата на морал, тоя пропадняк колегата ти, заслужава заплатата да му е наполовина и жена му да го напусне. Не може благата да се разпределят толкова неадекватно, да не кажа, че се похабяват. Крайно време е заплащането и "валюто", да се определя по общочовешка скала, а не само по професионални компетенции.
              Абе аз и преди съм казвал , има много Америки. Има индийци които още се женят с наредени бракове , даже след като са дошли тук а родителите им в Индия са се разбрали преди 15-20 години. Ма на мен какво ми дреме ? Кой е казал че нашия начин е по-добър ? Тук се научаваш да не съдиш хората ако не те бърка.
              Last edited by segato; 08.01.2024, 21:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Ти, като гледам, от гледна точка на жена пишеш. В САЩ и мъже и жени над 50 сте изключително разплути и дебели над 150кг. в общия случай. Толкова сте тлъсти и с опънати черти, че даже не ви личат годините. Така бъкани с ГМО храни, че като умрете, даже не може да се разложите. Това ли искаме в България? Явно не, защото първите стъпки за хранителна независимост са налице. Веригата магазини "Хора от народа". Ядец за глобалистите отвъд голямата вода...
                САЩ е по-голям от Европа, купи си карта и се образовай . Може и некой по-нов телефон дето подържа Гугъл мапс.
                Това дето си го сътворил е все едно да кажеш в Европа хората са .... ми едно е във Франция, друго е в Германия бе . Дори в самата Фрнация живота е различен около Средиземно море и в Бретан Отделно че алжирците в Марсилия имат много различен живот от французите в района. За Калифорниоя примерно се знае че 40-50% от мексиканците са с диабет заради наднормено тегло и че ядат евтина храна.В съшото време очакваната продължителност на живота е 79 години. Ясно е че тия без диабет живеят до 90 и нагоре за да има такава цифра. Ама за да стане това се иска достъп до читава храна, развлечения и здравеопазване. Следващия път като решиш да се изказваш за нещо на запад от Трън поне си пусни Травъл чанъла за половин час. Може да ти мине мерака.

                Коментар


                • [QUOTE=segato;n4144896]
                  Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение



                  Ти 2 страници назад ли не помниш ?
                  Ти думата "примерно", като гастар, можеш ли да я осмислиш???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Абе аз съм 20 години тук. Фрашкано е с бездомни ма още не знам причината. Вие отидете за 5 дена на екскурзия и веднага "Ви казват" и причини и всичко ...

                    Как ше те изхвърлят на улицата защото си се развел бе човек ? Що ги вярвате тия неща ? То дори да не е твой апартамента, ако е единственото ти жилише не могат да те изхвърлят, айде сега представи си да е твой ... че да те принудят и да живееш на улицата и да го плащаш. Това да не е Китай ? Това че са разведени , ако няма заплахи, насилие или други подобни причини, не може да предизвика изхвърляне от апартамента. Единия може да спи в хола но никой не може да те изхвърли от твоята си собственост. Дори да има насилие, ограничителна заповед и т.н., собствеността си е собственост. Не може да се присвоява по морални причини. Продава се жилището, делят се парите и всеки по пътя си. Или който получи апартамента ше плаща наем на другия ...
                    Ау колко си наивен. Като куче те изхвърлят - от жилището дето баща ти го е приписал. И то за няква кучка дето си и надул корема. Личен случай на колега добър приятел. малко са тези дето се навиват да го продават и да делят парите. Не се съгласяват и си стоят там, а ти плащаш ипотеката. Друг колега се направи на хитър да не плаща - е спряха му заплатата, оная в майчинство нищо не и вземат. Плати 1/2 заем апарт с нов заем (само 2 години бяха плащали). И прехвърли само на нейно име ипотеката - половината сума, ака подари и половината апарт, оная го продаде щот няма кинти и си прибра всичко
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Е как какво правя ? Работя или съм работил в същата компания. Да не съм ги избрал аз ? Хора всякакви, китайци, индийци, американци и отделно че говорих вече за генерализациите, едно е да е човек ог Джорджа друго от Тексас, трето е некой от Ню Йорк (града). Отделно кой с какви пари и в какъв квартал и семейство е израстнал ...
                      Само заради липсата на морал, тоя пропадняк колегата ти, заслужава заплатата да му е наполовина и жена му да го напусне. Не може благата да се разпределят толкова неадекватно, да не кажа, че се похабяват. Крайно време е заплащането и "валюто", да се определя по общочовешка скала, а не само по професионални компетенции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Ти, като гледам, от гледна точка на жена пишеш. В САЩ и мъже и жени над 50 сте изключително разплути и дебели над 150кг. в общия случай. Толкова сте тлъсти и с опънати черти, че даже не ви личат годините. Така бъкани с ГМО храни, че като умрете, даже не може да се разложите. Това ли искаме в България? Явно не, защото първите стъпки за хранителна независимост са налице. Веригата магазини "Хора от народа". Ядец за глобалистите отвъд голямата вода...
                        Браво! Много точно изказване!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Лордче, защо си слагаш за мерило "гастарите"? Дай го малко по-айляк. Живееш си добре, пиеш си ракийката, какво ти липсва, че се мериш с тях?
                          Аз не се меря с тях, те се мерят с мен. И не мога да разбера, като са на парсеци от мен, защо продължават това губещо за тях съревнование? Мазохисти ли са тези люде?

                          Коментар


                          • [QUOTE=Bailor;n4144881]
                            Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Ми намери го това, хахаха, аз да определям жени и финансова култура? ...
                            Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Ами, примерно, ако бившата ти жена е със 100 пъти по-ниска финансова култура от теб, ти би навярно търпял това положение, така ли? ..
                            Ти 2 страници назад ли не помниш ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Хората се променят, като цяло си прав, че повечето не бягат от " хубавото" но като погледнеш US примерно с 50% divorce rate се получава че всеки втори бърка с преценката И имаш разведени от милиардери до lower middle class. Та явно и от хубавото бягат понякога. Аз затова си живея на семейни начала- една идея са по- лесни нещата
                              и като 50% не са се развели , да не са прокопсали - точно там са истинските трагедии , да не се понасят , но да живеят заедно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Не мога да разбера, какво правиш сред такива? Заради ей тая сган на Запад, хващат дикиш опорките на руските тролове у нас. И вместо да си гледаме интереса, се цепим - а на Изток, а на Запад.
                                Е как какво правя ? Работя или съм работил в същата компания. Да не съм ги избрал аз ? Хора всякакви, китайци, индийци, американци и отделно че говорих вече за генерализациите, едно е да е човек ог Джорджа друго от Тексас, трето е некой от Ню Йорк (града). Отделно кой с какви пари и в какъв квартал и семейство е израстнал ...

                                Коментар

                                Working...
                                X