IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Е тия ако са наистина свързани с Исторически парк ...без коментар
    те и без да са свързани са модерни Бай Ганьовци
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

      Новата далавера на "Исторически парк"... "За да си върнем хранителния суверенитет и величието на България, дай 4 лв за 500 гр. Кисело мляко и 6 лв за четвърт фастъчен тахан"...

      Ма то беше ясно, почнат ли веят байряци и тениски с Ботев и Левски в хранителен магазин, чакай балтията с патриотични цени.


      Е тия ако са наистина свързани с Исторически парк ...без коментар

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
        Утре (10 януари) ще е много лош ден за оптимистично настроените ни приятели-съфорумници.
        Какво се очаква утре?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Това купуваш ти, аз купувам от магазини "Хора от народа". Във Варна има такъв, а вече и два в София.
          Новата далавера на "Исторически парк"... "За да си върнем хранителния суверенитет и величието на България, дай 4 лв за 500 гр. Кисело мляко и 6 лв за четвърт фастъчен тахан"...

          Ма то беше ясно, почнат ли веят байряци и тениски с Ботев и Левски в хранителен магазин, чакай балтията с патриотични цени.



          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
            Винаги съм се питал: Колко ненормален и прост трябва да е някой индивид, който си мисли, че с писане в темата ще понижи цените? Някой има ли логично обяснение на психиката на такъв индивид. Моето обяснение е, че гореописаните индивиди използват темата като отдушник и безплатен начин за автопсихотерапия. Не е нормално човек непрестанно да прокламира, че имотите са тежко бреме и лоша инвестиция и същевременно с години да пише всекидневно само за имоти.
            2000 страници назад и само 9 месеца по-рано.
            Помните ли колко лъжи, надменност и наглост се бълваше от нискообразованите брокери?
            Как мислите дали следващата година имотите няма да са сринали?
            Хайде сега брокера който вероятно е с нов ник да обясни как имотите в БГ не са тежко бреме и лоша инвестиция за 2024.
            Който е слушал тези мошеници ще му излязът криви сметките.
            И аз си задавам същият въпрос:
            Колко ненормален и прост трябва да е някой индивид, който си мисли, че с писане в темата ще повиши цените?
            Last edited by AMG2023; 09.01.2024, 12:17.

            Коментар


            • JobTiger: Една трета по-малко обяви в IT сектора за година

              https://money.bg/career/jobtiger-edn...za-godina.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                Утре (10 януари) ще е много лош ден за оптимистично настроените ни приятели-съфорумници.
                астрология или чакаш статистиката
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Ралито при цените на имотите в Гърция приключва !

                  Бaнĸитe и ĸoмпaниитe нa пaзapa нa нeдвижими имoти в Гъpция пpoгнoзиpaт лeĸo пoнижeниe нa пpoдaжнитe цeни нa жилищaтa зa 2024 г. Πpoгнoзитe им coчaт, чe paлoтo oт пoĸaчвaщи ce цeни oт пocлeднитe двe гoдини e ĸъм cвoя ĸpaй.

                  Коментар


                  • Утре (10 януари) ще е много лош ден за оптимистично настроените ни приятели-съфорумници.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      Бил съм, но може и да съм сънувал.

                      Bee's don't waste their time explaining to flies that honey is better than shit.
                      Дано си сънувал. Като те слушам, другия вариант е да си се набил в некое гето и да си мислиш, че цяла Америка е така.

                      Умни приказки за пчеличките! Хипарите през 70-те са си облепвали с лепенки с такива мисли бусчетата в които са живели ... да не се разпаднат .
                      Още ги има по амазон. Е тука чети, 500 парчета за 10 кинта : https://www.amazon.com/Journaling-Se.../dp/B09RG2G86S

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                        Тоя разговор бих предпочел да го водим след като прекараш поне една седмица в САЩ и отидеш поне е така да се разходиш в няколко магазина. Казвал съм и преди, има храна за $10-20 и такава за $50-100. Всеки си избира каква да яде.

                        Тия неща дето ги говориш за фолиевата киселина звучат страшно, ма фолиевата киселина не е ли някаква форма на витамин Б ? Освен това не съм сигурен каква точно е роялата на монсанто. Ма като ги наблъскате няколко думи заедно и става страшно. Ми в България като навсякъде използвате Dihydrogen monoxide ? Не си ли чувал че:

                        Dihydrogen monoxide is colorless, odorless, tasteless, and kills uncounted thousands of people every year. Most of these deaths are caused by accidental inhalation of DHMO, but the dangers of dihydrogen monoxide do not end there. Prolonged exposure to its solid form causes severe tissue damage. Symptoms of DHMO ingestion can include excessive sweating and urination, and possibly a bloated feeling, nausea, vomiting and body electrolyte imbalance. For those who have become dependent, DHMO withdrawal means certain death.


                        Доколкото си спомням бременните в БГ търсеха таблетки фолиева киселина . На колко познати съм пращал едно време ... Сега вече има и в БГ та спряха.

                        ПП Знам че е късно в БГ и трябва да спите скоро , та за да спиш спокойно прочети и това: https://en.wikipedia.org/wiki/Dihydr...onoxide_parody
                        Бил съм, но може и да съм сънувал. В един идеален свят щях да отделя време да ти обясня защо не е ОК за всички хора, но няма смисъл, а нямам и желание да обяснявам елементарни неща.

                        Bee's don't waste their time explaining to flies that honey is better than shit.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                          Пусни някоя снимка да покажеш превъзходство преди да свърши работния ден за бизнеса ти в 5.
                          Ето бе, знам че ги чакате:



                          Вече зех да свършвам снимките , ма тази съм я правил да пратя на жена ми да каже дали е ок за вечеря ( иначе много писане).
                          2 кила опашки от лобстери ( замразени деба, мизерия , няма други) , боровинки, банани , салата и червени грейпфрути. Пише органик на всичко (освен на лобстерите) , ма не се съмнявам че в БГ са произведени от БГ производители и всичките са по-хубави.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            И тоз магазин откъде зарежда?
                            Явно не си гледал откъде. Ами гледай по-внимателно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Това купуваш ти, аз купувам от магазини "Хора от народа". Във Варна има такъв, а вече и два в София.
                              И тоз магазин откъде зарежда?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                как ги намираш тия "далавери"!!?
                                Случайно ,в началото внасяха малко ,сега взеха цял магазин,бивши квартални хали ,кенове кола за под един лев също имаше по едно време ,според мен през Украйна ,се краде част от помощите които изпращат а сега как ги пренасят не знам,последно бирата беше внос от Украйна също,на други стоки също имаше обозначение за такъв внос

                                Коментар

                                Working...
                                X