IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    хахаха, 0,60 хахаха, TBI дават повече лихва по депозит. УжасТ, оказа се, че освен зазизан в деЦката сега губи и от хазарт на борсата. Маминия ти разказа играта а?
    Я кажи ти как си? 100% ръст на имотите X НУЛА имоти (ти толкова имаш) = НУЛА.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Пилците се броят на есенно време,нямам минуси не знам как смяташ акцията в момента съм на +0.60
      хахаха, 0,60 хахаха, TBI дават повече лихва по депозит. УжасТ, оказа се, че освен зазизан в деЦката сега губи и от хазарт на борсата. Маминия ти разказа играта а?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        Нали смятаме от Коледа.Иначе аз съм 150% напред.Нямаш логическо мислене.Щом Бъфет е купил привилигировани акции значи обикновените няма да растат.Ако очакваше ръст на обикновените ,щеше да си купи обикновени.
        Той има и от двете, доколкото знам .Нонвсе повече си мисля че там играта е с високия дивидент и опциите да купува на 56 долара.Друго не виждам иначе дивидента е малък официално.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Да ти имам и златния шницел. Как може да ядеш такива боклуци? Вземи си нормална пържола...

          П.С. Немеца така я накъдри, че ако не е българина да му свърши работата и да му врътне оборот. Ще гледа цени на имотята като в Банско.
          Беше си идеален шницелът. С включена салата от бюфет или супа по избор.
          В София посмъртно не можеш да намериш същото за 25-26 лева. То и пържоли няма къде да ядете. 100%-ов боклук навсякъде и всичко, на безумни цени. Едно от нещата, които адски ме дразнеха в БГ беше именно безобразното ниво на ресторантите и на обслужването в тях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Пилците се броят на есенно време,нямам минуси не знам как смяташ акцията в момента съм на +0.60
            Нали смятаме от Коледа.Иначе аз съм 150% напред.Нямаш логическо мислене.Щом Бъфет е купил привилигировани акции значи обикновените няма да растат.Ако очакваше ръст на обикновените ,щеше да си купи обикновени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Не знам, днес гледам обедно меню салата с шницел 13 Евро. Отивам да хапвам. И в Хепито в София ще платя толкова, а ще ме преебат. Предпочитам да ги платя на немеца.

              https://www.ziegelhof-konstanz.de/ho...ttagstisch.php
              Да ти имам и златния шницел. Как може да ядеш такива боклуци? Вземи си нормална пържола...

              П.С. Немеца така я накъдри, че ако не е българина да му свърши работата и да му врътне оборот. Ще гледа цени на имотята като в Банско.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Другари, ко става? Ще теглим ли нов кредит (на 5-6% лихва) за да платим масрафа?
                Искът на "Нексо" срещу България е за над 3 млрд. долара

                https://www.dnevnik.bg/biznes/2024/0...3_mlrd_dolara/
                На тая пирамида, няма ли кой да й спре агонията?

                Сигурен съм, че ще изпадат доста ипотечки на 4-стайни апартаменти от нея.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
                  Временен резултат от капиталистическото съревнование един месец след началото.

                  Радев +4,80%
                  Кавръков -6,36%


                  Пилците се броят на есенно време,нямам минуси не знам как смяташ акцията в момента съм на +0.60

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Другари, ко става? Ще теглим ли нов кредит (на 5-6% лихва) за да платим масрафа?
                    Искът на "Нексо" срещу България е за над 3 млрд. долара

                    https://www.dnevnik.bg/biznes/2024/0...3_mlrd_dolara/
                    Архитекта тая вечер ще бачка овъртайм - колкото да удари индексите на късо и покрие масрафа!

                    Коментар


                    • 09:45 CAD BoC Interest Rate Decision 5.00% 5.00% 5.00%

                      Коментар


                      • Другари, ко става? Ще теглим ли нов кредит (на 5-6% лихва) за да платим масрафа?
                        Искът на "Нексо" срещу България е за над 3 млрд. долара

                        https://www.dnevnik.bg/biznes/2024/0...3_mlrd_dolara/

                        Коментар


                        • Джонка, ето затуй Ганьо предпочита да не дава много много на държавата (и е прав донякъде):
                          В Русе наемат рентген и мамограф на двойно по-висока цена от тази на нови

                          Русенската университетска болница "Канев" ще даде 714 хил. лв. за наем през следващите три години, вместо да си купи нови апарати

                          https://www.capital.bg/politika_i_ik...raf_na_dvoino/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                            Не си добре информиран.Никаквъв хотел няма.Има гараж без акт 16 вече 15 години.И никакви пари не е закопал,защто той пара няма.Дал е парцела на обезщетение.
                            Още по-зле тогава. Това ли е видният служител на "Майкрософт"? Тя и селската къща в Оброчище май не е негова а на маминка му...Той все злорадства как цените се вдигали, а се оказва че дори на офертна е кръгла нула...Лошо.
                            Last edited by ejonny2376; 24.01.2024, 17:56.

                            Коментар


                            • Временен резултат от капиталистическото съревнование един месец след началото.

                              Радев +4,80%
                              Кавръков -6,36%


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Той си има. Ето къде е закопал парите на родата си.

                                Не си добре информиран.Никаквъв хотел няма.Има гараж без акт 16 вече 15 години.И никакви пари не е закопал,защто той пара няма.Дал е парцела на обезщетение.

                                Коментар

                                Working...
                                X