IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Абе нали "локацията" е важна, другото са подробности.
    Предполагам пак някой "наследник", решил да прави пари ей така от нищото - ако мине номерът. Иначе жилището е по-зле и от катакомба в концлагер...
    Всичко е точно! Топ имот! Половин милион лева и става кукла. Само шматките още се търсят...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

      хаха

      Абе нали "локацията" е важна, другото са подробности.
      Предполагам пак някой "наследник", решил да прави пари ей така от нищото - ако мине номерът. Иначе жилището е по-зле и от катакомба в концлагер...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        те ако не бяха - юли тонкин щеше да работи в някоя кебапчийница.
        Kъв е тоя?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

          хаха





          Това е тоалетната за персонала на някой прочут ресторант. 100/100

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Захлупвай. Може пък да намериш някоя платежоспособна касиерка в Лидъл за наемателка без да му правиш ремонт.

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...70461850121020
            хаха

            2265.82 EUR/m2
            Апартамента е много просторен, топъл и огрян от слънчеви лъчи.
            -Ново ВиК

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Добрю ютро Бетерчо
              Затуй Бетоня рулз....:-)
              Захлупвай. Може пък да намериш някоя платежоспособна касиерка в Лидъл за наемателка без да му правиш ремонт.

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...70461850121020

              Коментар


              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                проф. Красимир Петров - "Българите са финансoво неграмотни"

                https://www.youtube.com/watch?v=TEycjSb1o6Y
                те ако не бяха - юли тонкин щеше да работи в някоя кебапчийница.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • проф. Красимир Петров - "Българите са финансoво неграмотни"

                  https://www.youtube.com/watch?v=TEycjSb1o6Y

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    2% ръст за 20 год. Ето така се ограбват хората - съвсем законно, чрез т.нар данък инфлация.

                    https://www.segabg.com/hot/category-...azoha-na-plyus
                    Добрю ютро Бетерчо
                    Затуй Бетоня рулз....:-)

                    Коментар


                    • Въпрос към Bard - езиков модел на Google:

                      Каква би трябвало да е цената на кв.м площ на апартамент в София, взимайки предвид демографията и множеството жилища закупени с инвестиционна цел?

                      Цената на кв.м площ на апартамент в София, взимайки предвид демографията и множеството жилища закупени с инвестиционна цел, би трябвало да е по-ниска от сегашната.


                      Според данни на НСИ, населението на София намалява с около 1% годишно. Това се дължи на няколко фактора, включително:
                      • Отвъдгранична миграция: младите хора от София напускат града, за да търсят работа в чужбина.
                      • Застаряване на населението: средната възраст на населението в София се увеличава.
                      Това намаляване на населението води до намаляване на търсенето на жилища в София.
                      В същото време, множеството жилища закупени с инвестиционна цел също допринася за понижаване на цените. Инвеститорите купуват жилища, за да ги отдават под наем, но търсенето на жилища за отдаване под наем в София не е достатъчно голямо, за да поддържа високите цени.
                      Според анализ на консултантската компания Cushman & Wakefield, средната цена на кв.м площ на апартамент в София през 2023 г. е била 1 500 евро. Ако се вземе предвид демографията и множеството жилища закупени с инвестиционна цел, би трябвало да се очаква тази цена да се понижи до около 1 200 евро през 2024 г.
                      Разбира се, това е само прогноза и реалната цена на имотите може да се различава в зависимост от редица фактори, включително:
                      • Икономическата ситуация в България и в света.
                      • Политическите събития в България и в света.
                      • Климатичните промени.
                      Въпреки това, демографията и множеството жилища закупени с инвестиционна цел са два фактора, които вероятно ще окажат негативно влияние върху цените на имотите в София през следващите години.


                      Коментар


                      • 2% ръст за 20 год. Ето така се ограбват хората - съвсем законно, чрез т.нар данък инфлация.

                        https://www.segabg.com/hot/category-...azoha-na-plyus

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          дърти комуняги, не щат да завещават апартамента на снахата и синчето /джонка/.
                          значи и варианта с чакане на наследствен може да не донесе успех
                          затова пък квартири ще има.
                          Мишлето сви опашка от страх и не дойде на срещата да види папката.
                          Нищо, Пачангов след 1 месец ще ти докладва какво е видял (стига и той да не се окаже "бияч" само на думи и реши да пожертва фирмичката си).

                          Коментар


                          • Купуваш къща, получаваш и жена: Китайските строителни компании търсят отчаяно купувачи - Investor.bg

                            Сега разбрах видните безимотни ергени от форума какво чакат:-)
                            Last edited by БОНВИВАН1; 23.01.2024, 11:24.

                            Коментар


                            • Софтуерните компании у нас съкращават специалисти сега и в следващата 1 година

                              https://www.24chasa.bg/biznes/article/16885421

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                Апартаментни неволи:


                                Снаха ни чака да умрем, за да ни вземе апартамента.
                                Каза ни го на Коледа.
                                Още не съм на себе си.
                                Нашият я слуша за всичко. Цял ден се блъска, а тя по маникюр, нищо не работи.

                                Какво да правя? Както е тръгнало, ще го дарим на църквата.
                                Да, скъпи хора! Правилно прочетохте – снаха ми Ивелина само това чака – да умрем, за да ни вземе апартамента.
                                Когато преди 5 години единственият ни син Стоил реши да ни я представи, аз бях изумена! Още тогава не я харесах, но въпреки моето мнение, той реши, че я обича много и двамата се ожениха.

                                Девойката успя да му завърти главата и бързо, бързо се насочиха към Гражданското. Какво ли не му казах, как ли не му обясних – но не и не!
                                Първо, снаха ми не подхожда на семейството ни. Идва от съвсем обикновено семейство, завършила е само средно, докато синът ми завърши висше и магистратура.

                                Второ, тя не иска да работи, стои си вкъщи и скита по скъпи заведения, маникюристите и фризьорите са й първи приятели.
                                А моят глупавичък син вярва на всяка нейна дума и се трепе от работа, за да й осигури абсолютно всичко!
                                Но искам да ви разкажа какво ме втрещи най-много.

                                Искам – не искам, на Коледа се събрахме у нас. Сготвих всичко, както си му е редът, те дойдоха и седнахме на масата
                                По време на вечеря подхвърлих идеята, че двамата могат да си купят апартамент и да започнат да го изплащат, вместо да живеят под наем.
                                Ивелина ме изгледа с насмешка и ми каза, че нямало смисъл. Така или иначе един ден този, демек нашия, апартамент ще остане за тях! Казвам ви, хора, лошо ми стана!

                                Овладях си нервите, не вдигнах скандал, за да не развалям празника, но само аз си знам какво ми костваше!
                                След като си заминаха, седнах и поговорих с мъжа ми Борис. Както е тръгнало, ще завещаем апартамента в центъра на църквата, защото не искам тази никаквица да кацне наготово. Само ние със съпруга ми знаем през какво сме преминали, за да си купим 200 квадрата жилище.
                                След като се роди синът ни, мечтаех как един ден ще си намери момиче за чудо и приказ.



                                Взето от профил във Фейсбук
                                дърти комуняги, не щат да завещават апартамента на снахата и синчето /джонка/.
                                значи и варианта с чакане на наследствен може да не донесе успех
                                затова пък квартири ще има.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X