IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Простите брокерски путинистчета не могат да осъзнаят че всеки гастер е поне 5-пъти по-можещ,успяващ,работлив,находчив и не напоследно място УМЕН от тях.
    Те си мислят че мръсното и зловещо гето София е пъпа на света и те диктуват цените на имотите по света

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      За София всичко е грешно и преди и сега.
      Какво е грешно, Кажи ми цифрата която е грешна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Познаваш в Щатите и в твоят скъп район.
        Реалността е като ходех във Франкфурт / не съм бил там от Ковида/ е че срещах по хотелите Българи обслужващ персонал. В Мариот келнерката беше наше момиче с нето 1550 евро тогава.... питах я....Какво и остава след разходите чудо и какво прави за да и остане нещо как живее....Това е гастерската реалност.... Няма как човек в никой план да е успял като живее 5-10-15 години по този начин.
        Професори и къщи за милиони аха ... болногледачките в Гърция и Италия взимаха преди няколко години по 600-1000 евро макс ама за 24 часа смени по къщите....Има и като теб и някои други / и аз имам познат професор не къде и да е а в ЛСЕ/ са изключения. При 2-3 милиона все някой такъв има....
        Зашо допускаш , че всички са като обслужвашия персонал в хотелите. В хотелите работят и немци и испанци и французи. Ако отидеш в банки, болници и университети ше видиш и българи работещи там , че доста са и на високи позиции, просто така се е случило, че нямаш работа с тях.

        ПП:
        Като бяхме в Португалия срешнахме българи които бяха сервитьори в ресторант, други продаваха царевица на плажа ... аз понеже където отида и се ръгам да разбера детайли и дали може ли да се преместя като се пенсионирам, говоря с хората, с българи специално никога не пропускам. Единия от сервитьорите работеше за лятото, иначе бил студент в Лисабон.преместил се преди години с баша си в Португалия. Баща му имал фирма за подръжка на мостове или нещо подобно, другия му беше приятел. Също студент но от България, дошъл на гости и да изкара някой лев. Хората на плажа бяхя семейство от Монтана ма може и да бъркам, бяха се преместили за да могат децата им да ходят в нормално училише. Те самите нямали кой знае каква квалификация и преценили че ше живеят по-добре в Португалия отколкото в София. Сервитьорите ги видяхме след тия хора на плажа и се оказа , че се познават. Имало оше българи и имало лекар, адвокат, няколко брокера за имоти ( голям майтап) и т.н. ма ние нямаше как да се срешнем с тия хора шото висяхме по хотели ресторанти и плажове. А сетих се че имаше и един българин на гишето на Sixt за колата под наем. Врътна ме със застраховката та после трябваше да се обаждам на КК да ми върнат парите.
        Last edited by segato; 14.01.2024, 01:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

          Не е , а е 2500 според снимката на Бетерчо:-) Освен ако нещо не съм видял добре
          2300 + 200 ваучери ама след третата година.
          Имаш нужда от очила.

          що си изтри коментара?

          Ей ти мнение на успял чужденец в Бг, който си заминава, защото тука всичко е ок.
          Филип Ромбаут, съсобственик и председател на съвета на директорите на "Агрополихим"
          Last edited by polax; 14.01.2024, 00:21.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            След 5 по 2 , както преди 5 беше делено на 2 ако не и на 3.
            Това е основното нещо а не колко е точно средното нето сега и при старт без стаж.
            Цар си на празните приказки. Ти твърдиш, че сега касиерка вземала 2400, а то не е баш така..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Пак си в грешка.
              тези сметки евентуално след 5тата година.
              След 5 по 2 , както преди 5 беше делено на 2 ако не и на 3.
              Това е основното нещо а не колко е точно средното нето сега и при старт без стаж.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Така е 2300+200 лева бонуси са 2500...
                Ама били бруто. Като имаш 2 деца примерно и извадиш 12 000 от основата + двойни надници по празници и други празнични бонуси ...толкоз нето не знам Радев да ги смята...
                Дай некоя касова бележка да видим дали ще биеш стековете на Берти :-))))
                Давам ти снимка, но ти пак продължваш да говориш глупости.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Така е 2300+200 лева бонуси са 2500...
                  Ама били бруто. Като имаш 2 деца примерно и извадиш 12 000 от основата + двойни надници по празници и други празнични бонуси ...толкоз нето не знам Радев да ги смята...
                  Дай некоя касова бележка да видим дали ще биеш стековете на Берти :-))))
                  Пак си в грешка.
                  тези сметки евентуално след 5тата година.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                    Абе не мога да Ви разбера критериите. Какво значи успял ? Материално ли ? Или да може да си позволи добра храна , образование за децата, шо годе комфортно време ... ? Аз познавам доста българи тук работеши в топ компании , финанси , софтуер, университети .... сигурно е така случайно съм се запознал с 4-5 професора българи и то като сме пътували някъде за уикенда ... един път в едно кафене седнахме и тия до нас почнаха да реват ... професори от Бразилия дошли на неква конференция ... не били чували българска реч от 25 години. Тук има бг училище , некви танци манци такива неща не се правят от хора без пари. Та не знам какво мислиш че е "успял ", ма не забравяй че всеки "гастарбайтер" може да се върне в БГ и да стане среден българин, ма не се връшат
                    Познаваш в Щатите и в твоят скъп район.
                    Реалността е като ходех във Франкфурт / не съм бил там от Ковида/ е че срещах по хотелите Българи обслужващ персонал. В Мариот келнерката беше наше момиче с нето 1550 евро тогава.... питах я....Какво и остава след разходите чудо и какво прави за да и остане нещо как живее....Това е гастерската реалност.... Няма как човек в никой план да е успял като живее 5-10-15 години по този начин.
                    Професори и къщи за милиони аха ... болногледачките в Гърция и Италия взимаха преди няколко години по 600-1000 евро макс ама за 24 часа смени по къщите....Има и като теб и някои други / и аз имам познат професор не къде и да е а в ЛСЕ/ са изключения. При 2-3 милиона все някой такъв има....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Аз съм работил няколко години във Франция точно в райна. До Антиб има една ерия, казва се София Антиполис, виж какво има там. Не говоря празни приказки. Познавам доста хора, даже фирмата която менажира апартамента е на познат. Дори да нямам познати това е бяла държава, всичко е регулирано . Има една камара американци , които са ходили един път на екскурзия и взимат жилища там ( в Италия също). Няма как да спорим за цифрите , абсолщтно съм сигурен в тях , не ти разказвам приказки чути през човек. Кои цифри смяташ че са ми грешни ?
                      За София всичко е грешно и преди и сега.
                      И въобще очакванията ти за имот в центъра. Имотите във всеки център по света са основно трофейни имоти и имат много ниска наемна доходност. Има градове в които са под 2% да не напиша и по 1%. Имот в курортен град със сигурност би носил по-добър процент особено като е световен курорт като твоят случай . Нещата са несъпоставими все едно домати с круши.
                      Стига ми толкова че Бетерчо сега ще поиска да му покажа банкова сметка за да пиша в темата :-))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Нямам нищо в Слатина.
                        Това са лични неща с които ти си най-запознат и е редно да си прецениш къде след 10 години ще се чувстваш най-добре.
                        София след 10 години ще е значително по-добре и в тротоарен и вероятно сградно поддържан вид / бавно ще дойдат изисквания за фасади и т.н./ , но винаги ще е след западните градове , а пък курортните съвсем. Въпросът е кое е важното за теб - истински важно. Удобства, ресторанти, паркове, климат или да чуваш БГ реч , да има с кой да се напсуваш в положителен смисъл. Аз лично не мисля да се разделям с България евентуално бих карал по няколко месеца по Гръцките острови като се пенсионирам.....
                        Успелите да речем Българи в чужбина особено в Европа не са много или да речем не са успели с нищо повече от обикновен човек в София , без значение дали са от 5, 10 или 20 години там Но през цялото време се фукат колко са напред или по-точно по-напред от хората у нас. Реалността е че болшинството живеят и са живели при ужасни условия и работят най-гадните и нископлатени на съответното място неща. Това се отнася за 90% от гастерите временни или постоянни. Съчувствам им , но са се прецакали и са в голяма заблуда че у нас хората са тъпи и не знаят вече кое колко струва / в имотен план/
                        Основното е че всички които са в чужбина нямат реална представа за нещата у нас и виждат САМО лошото.... и никога позитивното.
                        Абе не мога да Ви разбера критериите. Какво значи успял ? Материално ли ? Или да може да си позволи добра храна , образование за децата, шо годе комфортно време ... ? Аз познавам доста българи тук работеши в топ компании , финанси , софтуер, университети .... сигурно е така случайно съм се запознал с 4-5 професора българи и то като сме пътували някъде за уикенда ... един път в едно кафене седнахме и тия до нас почнаха да реват ... професори от Бразилия дошли на неква конференция ... не били чували българска реч от 25 години. Тук има бг училище , некви танци манци такива неща не се правят от хора без пари. Та не знам какво мислиш че е "успял ", ма не забравяй че всеки "гастарбайтер" може да се върне в БГ и да стане среден българин, ма не се връшат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Песи ти ги голям лъжец (както винаги).
                          Цък
                          Така е 2300+200 лева бонуси са 2500...
                          Ама били бруто. Като имаш 2 деца примерно и извадиш 12 000 от основата + двойни надници по празници и други празнични бонуси ...толкоз нето не знам Радев да ги смята...
                          Дай некоя касова бележка да видим дали ще биеш стековете на Берти :-))))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Аве не се фалиш ама много обичаш да даваш акъли (демек си мн умен ), следователно ако си мноУ умен, трябва да си мн богат, а ти твърдиш, че не си. Тогава защо даваш акъли?

                            П.С Американците имат един лаф - ако си много умен къде са ти парите?
                            Парите над определено ниво са проблем. Поне у нас. Аз имам достатъчно да живея както искам и да нямам проблеми :-).
                            Не искам да имам повече.
                            Много умните рядко имат много пари. За многото пари са необходими други качества. Аз не съм нито от умните нито от паралиите....Келнер селянче от Радомир толкоз мога ....:-)
                            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 13.01.2024, 23:23.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor

                              Глупако, сигурен съм, че владееш само цигански. Аз съм с английски, френски и италиянски. Бил съм в Австрия, боклуко и в цяла Централна Европа!
                              какво, какво, столипинския имот и в испания ли имАл?
                              сигурно е някой бивш тоалет в птицекладницата, дето скубе пуйки
                              от езиците се сещам за кои говори,
                              цигански, турски и малко развален български
                              Last edited by ratten; 13.01.2024, 23:23.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Това е твое мнение, но цифрите от предната ти поява показват че тогава си сгрешил и сега грешиш.
                                Показах и случаен пример с Ханой който изглежда е поне 2 пъти по надценен от София.
                                Приемам че наистина си купил нещо там , аз не бих като не съм на място . Защо няма да продължавам с подробности повече от тези които споменах, които да те наведат към лоши помисли.
                                Хубавото е че всеки има различно мнение и взима различни решения :-)

                                Пп Нямам имоти в центъра и няма и да имам, нямам и панелки.
                                Аз съм работил няколко години във Франция точно в райна. До Антиб има една ерия, казва се София Антиполис, виж какво има там. Не говоря празни приказки. Познавам доста хора, даже фирмата която менажира апартамента е на познат. Дори да нямам познати това е бяла държава, всичко е регулирано . Има една камара американци , които са ходили един път на екскурзия и взимат жилища там ( в Италия също). Няма как да спорим за цифрите , абсолщтно съм сигурен в тях , не ти разказвам приказки чути през човек. Кои цифри смяташ че са ми грешни ?

                                Коментар

                                Working...
                                X