IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    еее, ти по-песимист и от полаксчо ми дойде
    Ако искаш да ти снимам за какъв Кенеф (кенеФ даже е меко казано) става въпрос. Целия град е разкопан от 1 година (може и повече да са) и нищо не се прави, ако пък се прави то се заравя и пак се отваря. Оня ден ги гледам едни с банери (тъкмо пуснаха движението) и пак затворено а багер копае, викам "ко става, защо 3 ти път?" Викат мани ги тея некадърници преди нас, не са направили наклона на канализацията и сега пак наново, още 3 месеца, работа. Смятайте за каква некадърност и нескопосаност става дума.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      еее, ти по-песимист и от полаксчо ми дойде
      ми излизайте по тия заведения, какво само ми купувате кутийки от кауфлан
      Айде, айде песимист съм бил
      Питаш ме, казвам ти после еди кво си....ми няма угодия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
        Варна беше ясна.
        12к обяви за апартаменти под наем, град в дългогодишна корупционна прегръдка, свръхзастрояване, изнасяне на руснаците, тотален провал на предния кмет плюс за момента привидно поне Западна Украйна ще си остане независима и хората могат да се приберат в държавата си. Много причини има за "пук" там. Бургас е в значително по-добра позиция.
        Около мен все още си стоят неотдадени имотите, за които бях казал, но сметка на тва се появиха и 2 за продажба, от чужденци (не са руснаци), които стоят от 10 ина дни. Досега за сделките дори не научавахме, понеже всичко се купуваше още на обявяване (според новодошлите). Балона наречен черноморие така гърми, че много хора ще ядат туули близките 20-30 год., и пак ще дължат, а някои и бой ще ядат.
        Last edited by better; 08.02.2024, 22:37.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          еее, ти по-песимист и от полаксчо ми дойде
          ми излизайте по тия заведения, какво само ми купувате кутийки от кауфлан
          Аве излизаме, ама сме малко, а кръчмите - бол. Оня ден вечеря за 4 човека - 800 кинта. Вече ще е по-изгодно да се качиш на самальота и газ в Монако, баси.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            е, как да съм спокоен!?
            ако не ми изгори зеленото
            ще стана жертва на революцията
            освен да купя някоя ливада "субсидийка да капе" докато и сменя статута
            и после да съм баш патрон
            Докато се усетиш накъде духа вятъра ще затворим магазина с кашерната храна и после ще трябва да ходиш при Равина ...ако даде нещо останало и ако си смирен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Работата във Вн отива на зле, сиромашията настъпва. Днес на хубавото време се разходихме по крайбрежната - 3 ресторанта затворени. Sea Terase - висок клас ресторант на брега, досега никога не е затварял. Другия Ел капан, по-нисък клас - затворен. До него Monkey - също затворен, по-нантатък не съм гледал. Бетономорието още отсега взе да обръща корем, а като вдигнат ддс то нз кво ще стане. Кофтито е, че тези бетонни грозотии ще останат.

              П.С днес във Варна, утре....??!
              еее, ти по-песимист и от полаксчо ми дойде
              ми излизайте по тия заведения, какво само ми купувате кутийки от кауфлан
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Така е ,така е ...в ужаса си ще приемем всичко..

                Германският имотен гигант TAG ще стане на "някой шваб"Най важното е да си спокоен !
                е, как да съм спокоен!?
                ако не ми изгори зеленото
                ще стана жертва на революцията
                освен да купя някоя ливада "субсидийка да капе" докато и сменя статута
                и после да съм баш патрон
                препоръка е

                Коментар


                • На Бай Лорда като му казах да купува петрол той не ме отрази Еми...

                  Occidental Petroleum, подкрепяна от Уорън Бъфет, прогнозира недостиг на доставки на петрол до 2025 г. поради глобалния неуспех да се заменят запасите от суров петрол с достатъчно бързо темпо.
                  „Сега сме в ситуация, в която след няколко години ще имаме много малко доставки“, каза изпълнителният директор на Occidental Вики Холуб пред CNBC на конференцията Smead Investor Oasis във Финикс, Аризона в понеделник.

                  Само днеска съм на близо 2%

                  До 2025 не искам да си помисля на колко ще са акците

                  Коментар


                  • Варна беше ясна.
                    12к обяви за апартаменти под наем, град в дългогодишна корупционна прегръдка, свръхзастрояване, изнасяне на руснаците, тотален провал на предния кмет плюс за момента привидно поне Западна Украйна ще си остане независима и хората могат да се приберат в държавата си. Много причини има за "пук" там. Бургас е в значително по-добра позиция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ужас!
                      но сега, като се замислям, той и професора краси си бае за тия 30% надценка в имотиту още отпреди десетина години
                      ще приема, че някой шваб е гледал интервюто на професора с електриково зеления потник
                      и е решил да блесне с прогноза
                      Така е ,така е ...в ужаса си ще приемем всичко..

                      Германският имотен гигант TAG ще стане на "някой шваб"Най важното е да си спокоен !

                      Коментар


                      • Работата във Вн отива на зле, сиромашията настъпва. Днес на хубавото време се разходихме по крайбрежната - 3 ресторанта затворени. Sea Terase - висок клас ресторант на брега, досега никога не е затварял. Другия Ел капан, по-нисък клас - затворен. До него Monkey - също затворен, по-нантатък не съм гледал. Бетономорието още отсега взе да обръща корем, а като вдигнат ддс то нз кво ще стане. Кофтито е, че тези бетонни грозотии ще останат.

                        П.С днес във Варна, утре....??!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          https://manager.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%B...-ot-tehnia-pik

                          Охооо
                          Ами тук ?
                          Какво имаме тук ?
                          Току що качено


                          Цените на жилищата в Германия може да паднат с до 30% под пика си през 2022 г., заяви един от най-големите наемодатели в страната пред Ройтерс.
                          TAG Immobilen представи по-песимистична оценка от своите конкуренти, подчертавайки продължаващата заплаха за най-голямата икономика в Европа.

                          Съизпълнителният директор на TAG Мартин Тийл нарисува мрачна картина за най-големия пазар на жилищни имоти в Европа, който вече отбеляза спад на цените с около 10% в най-тежкия имотен срив в Германия от едно поколение.

                          Германският имотен гигант TAG предупреждава, че цените на жилищата може да се сринат с 30%
                          ужас!
                          но сега, като се замислям, той и професора краси си бае за тия 30% надценка в имотиту още отпреди десетина години
                          ще приема, че някой шваб е гледал интервюто на професора с електриково зеления потник
                          и е решил да блесне с прогноза
                          препоръка е

                          Коментар


                          • https://manager.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%B...-ot-tehnia-pik

                            Охооо
                            Ами тук ?
                            Какво имаме тук ?
                            Току що качено


                            Цените на жилищата в Германия може да паднат с до 30% под пика си през 2022 г., заяви един от най-големите наемодатели в страната пред Ройтерс.
                            TAG Immobilen представи по-песимистична оценка от своите конкуренти, подчертавайки продължаващата заплаха за най-голямата икономика в Европа.

                            Съизпълнителният директор на TAG Мартин Тийл нарисува мрачна картина за най-големия пазар на жилищни имоти в Европа, който вече отбеляза спад на цените с около 10% в най-тежкия имотен срив в Германия от едно поколение.

                            Германският имотен гигант TAG предупреждава, че цените на жилищата може да се сринат с 30%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              намекваш ли нещо
                              Ще успеем ли да спечелим делото срещу Green Life?! Ще ви държа в течение! Преди 4️⃣ години подписахме предварителен договор за закупуване на жилище в сградата на 1Home. @greenlifecityhome ❌

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.facebook.com/share/p/sZ8wLHSYkCgEGHpf/

                                Айдее..

                                Всички сгради на Green life ,Дружба ,в Сердика също са зрязани и са в дела ,това са огромни сгради със стотици апартаменти ,смятайте колко ужилени има на зелено ,последната е от 2020 година в жк.Сердика
                                намекваш ли нещо
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X