IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

    Всъщност е Красна поляна, дори Красно село е като Челси в сравнение
    вярно, в красно село беше елита
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      в децките е най-добре
      дори и да се намира в престижен квартал като столипиново или красно село
      Всъщност е Красна поляна, дори Красно село е като Челси в сравнение

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
        накавръковия индекс упорито се мотае около 1980, какво ли се готви да направи? времето за престой на последната гара свършва, следващата гара ще е с надпис: "европейски цени".

        Важното е да се свиква с новите цени... или пък наеми... или със старите тапети в деЦката.


        ===2049===
        В село Оброчище как вървят?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
          накавръковия индекс упорито се мотае около 1980, какво ли се готви да направи? времето за престой на последната гара свършва, следващата гара ще е с надпис: "европейски цени".

          Важното е да се свиква с новите цени... или пък наеми... или със старите тапети в деЦката.


          ===2049===
          в децките е най-добре
          дори и да се намира в престижен квартал като столипиново или красно село
          препоръка е

          Коментар


          • накавръковия индекс упорито се мотае около 1980, какво ли се готви да направи? времето за престой на последната гара свършва, следващата гара ще е с надпис: "европейски цени".

            Важното е да се свиква с новите цени... или пък наеми... или със старите тапети в деЦката.


            ===2049===

            Last edited by два_таралежа; 29.01.2024, 11:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Аве и краткосрочно си е ок, ако не се купува по върховете. За земята нз вече, тая год платиха с 30% по-малко, очаквам тежки години на пазара на зз, но тва пък може да е удобно време за вход.
              На мен ми платиха 70% повече рента.

              Коментар


              • China’s property giant Evergrande ordered to liquidate as debt talks fail

                China’s troubled real-estate giant the Evergrande Group has been ordered to liquidate, a move likely to deal a new blow to confidence in the world’s second-largest economy.

                A Hong Kong court made the ruling on Monday after the company failed to convince a judge it had a workable plan to restructure some $300bn in debts.

                Evergrande’s default on repayments to international investors in 2021, after Beijing began cracking down on excessive borrowing for real estate, sent shockwaves through China’s property sector, which accounts for an estimated 15-30 percent of the economy.

                More than 50 Chinese real-estate developers have defaulted or missed payments during the past three years, according to credit ratings agency Standard and Poor’s (S&P).

                https://www.aljazeera.com/economy/20...ebt-talks-fail
                Last edited by unimog; 29.01.2024, 07:22.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Tо ако ставше с гледане на монитори,ехееее.Кво стана с договорния фонд ,наакаха ли се "звездните мениджъри"?
                  Не, имах загуби, но сега съм даже с 2% на зелено от общо всички. Ами така е, Радев, като влязох 2021 края, Ковид, паниката, свитото потребление изиграха лоша шега. Важното че не излязох с около 3% загуба. Нямам бърза работа за излизане, но и нямам кой знае колко свободен кеш, само буфер от около 100 и малко отгоре хиляди левчета че в тая държава само измислени капиталисти, утре да мога да им кажа я не се ебавайте с деда си и си пътувам. Аз съм наемник, малко да ме засегнат и им хвърлям тъмните очила за спомен.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Ми ако е инвестиция която бие инфлацията, освен криптосите за друга не се сещам. Капиталовите са дългосрочно нагоре, но с период поне 10 години, но как и що...това е за вас, рисковите играчи. Ама и аз бих рискувал 20-30-50 хил лева, айде и 100 хил да речем в този портфейл, но 700К евра няма как да стане. Затова и съм набил доста в имоти и ЗЗ но голям парцел ЗЗ отдавна няма за да можеш баш ти да го купиш. Аз пак съм добре, със наследствената земя и тази която купих събрах към 70 дка. Говоря за обработваема и където рентата засега е повече от добра като процент доходност.
                    Освен това аз нямам времето и инфото да стоя и гледам мониторите. С месеци не следя нищо.
                    Аве и краткосрочно си е ок, ако не се купува по върховете. За земята нз вече, тая год платиха с 30% по-малко, очаквам тежки години на пазара на зз, но тва пък може да е удобно време за вход.

                    Коментар


                    • Моля, придържайте се към темата. Има си отделна за биткойн.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        аз повече бетерчо няма да го слушам
                        Ам като гледам на 16800 не си ме послушал.... на 21 000 - също.
                        Click image for larger version

Name:	bitcoin-price12.jpg
Views:	5
Size:	60.6 КБ
ID:	4151499

                        Last edited by better; 28.01.2024, 21:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Ми ако е инвестиция която бие инфлацията, освен криптосите за друга не се сещам. Капиталовите са дългосрочно нагоре, но с период поне 10 години, но как и що...това е за вас, рисковите играчи. Ама и аз бих рискувал 20-30-50 хил лева, айде и 100 хил да речем в този портфейл, но 700К евра няма как да стане. Затова и съм набил доста в имоти и ЗЗ но голям парцел ЗЗ отдавна няма за да можеш баш ти да го купиш. Аз пак съм добре, със наследствената земя и тази която купих събрах към 70 дка. Говоря за обработваема и където рентата засега е повече от добра като процент доходност.
                          Освен това аз нямам времето и инфото да стоя и гледам мониторите. С месеци не следя нищо.
                          Tо ако ставше с гледане на монитори,ехееее.Кво стана с договорния фонд ,наакаха ли се "звездните мениджъри"?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ми, кат съм будала...
                            Не си бре, вместо да направиш 6-7х, ще направиш само 3-4.

                            Коментар


                            • ах тии, хитър бетерчо
                              а ме накара да купя на 40к $$$
                              и това ми било приятел
                              Ааа, хубу че форума помни - на 16800 съм те (ви) карал.
                              Click image for larger version

Name:	bitcoin-price7.jpg
Views:	1
Size:	55.3 КБ
ID:	4151493


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Ами тогава какъв е смисълът от инвестицията в имот (за живеене не говорим), ако не бие поне инфлацията?
                                Ми ако е инвестиция която бие инфлацията, освен криптосите за друга не се сещам. Капиталовите са дългосрочно нагоре, но с период поне 10 години, но как и що...това е за вас, рисковите играчи. Ама и аз бих рискувал 20-30-50 хил лева, айде и 100 хил да речем в този портфейл, но 700К евра няма как да стане. Затова и съм набил доста в имоти и ЗЗ но голям парцел ЗЗ отдавна няма за да можеш баш ти да го купиш. Аз пак съм добре, със наследствената земя и тази която купих събрах към 70 дка. Говоря за обработваема и където рентата засега е повече от добра като процент доходност.
                                Освен това аз нямам времето и инфото да стоя и гледам мониторите. С месеци не следя нищо.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X