IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лихвите нагоре.
    https://finance.yahoo.com/news/hot-i...152315052.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение

      Отложено потребление има когато се пестят пари ............ когато се теглят кредити , потреблението е изпреварващо - дали обаче е 30 или вече 50 години напред не знам .
      От 50! От падането на зл. стандарт насам е изпреварващо. У нас е от 2000год.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        И как е има ли светлина в тунела или са кът колите и за нови още се чака по 1 година?
        Зависи какво търсиш. Само преди година за коли до 70к (в рейднжа на сападжиите), се чакаше яко. Сега всичко се чеше по главата, за чий му е нов миксер с турбо, на надута цена, която храни застрахователите. Следователно и пазара е вял, но положението все още се крепи. Затова викам да почЕкаме лятото да мине и да видим как ще е сезона. Нема ли народ - значи нашенеца пак е затънал в мизерийката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

          След hungry идва engry!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

            100% съгласен с теб и съпоставката с дупетата взели авто на лизинг. Кеша е готов и ако се яви до края на годината нещо, което ми е на сърцето го захлупвам.
            50% съм оптимист и 50% песимист, че ще излезе нещо читаво, но каквото дойде.
            Измислил съм и нови начини да заобиколя и прескоча брокерезите.
            Едва ли някой ще остане равнодушен ако види 300-350К лева кеш.
            Охол, с 350к кеш пара, дори в момента ще захлупиш нещо хубаво. Търпение му е майката. Забелязал съм, че и ти зор нямаш. Още малко като пресъхне рекичката и ще почнат молбите за глътка свеж въздух/кеш/. Тогава ще се включим като добрите самаряни да "спасяваме" положението. И после пак към връО.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

              100% съгласен с теб и съпоставката с дупетата взели авто на лизинг. Кеша е готов и ако се яви до края на годината нещо, което ми е на сърцето го захлупвам.
              50% съм оптимист и 50% песимист, че ще излезе нещо читаво, но каквото дойде.
              Измислил съм и нови начини да заобиколя и прескоча брокерезите.
              Едва ли някой ще остане равнодушен ако види 300-350К лева кеш.
              винаги е интересно да научи човек нови начини
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Така си е, но главниците в момента са бая по-тлъсти, а и не останаха много активи по села и паланки за разпродажба, които да спасяват "столичните" инвестиции. В момента следя изкъсо пазара на автомобили. Почнат ли лизингови и други по-лъскави(взети с големи потребителски кредити), да изскачат за продажба, считай, че след тях е тухлата. Пътеката е такава, че се разпродават първо по-евтините "активи", за да се спасят по-скъпите.
                И как е има ли светлина в тунела или са кът колите и за нови още се чака по 1 година?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Така си е, но главниците в момента са бая по-тлъсти, а и не останаха много активи по села и паланки за разпродажба, които да спасяват "столичните" инвестиции. В момента следя изкъсо пазара на автомобили. Почнат ли лизингови и други по-лъскави(взети с големи потребителски кредити), да изскачат за продажба, считай, че след тях е тухлата. Пътеката е такава, че се разпродават първо по-евтините "активи", за да се спасят по-скъпите.
                  100% съгласен с теб и съпоставката с дупетата взели авто на лизинг. Кеша е готов и ако се яви до края на годината нещо, което ми е на сърцето го захлупвам.
                  50% съм оптимист и 50% песимист, че ще излезе нещо читаво, но каквото дойде.
                  Измислил съм и нови начини да заобиколя и прескоча брокерезите.
                  Едва ли някой ще остане равнодушен ако види 300-350К лева кеш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                    Споко, ей ги новите ти наематели пристигат със самолети. Толкова много били, ще се избият за маломерки и по-големи
                    що с лошо сега??
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                      Факт е , че много хора се набълбукаха с кредити, още нови рибоци кълвът на гола кука. Обаче, аз съм песимист, че тази есен, след 5 или след 10 есени ще има драматичен обрат. Ще има разводи, ще се яде хляб и сол, но робите ще плащат имота на банката. Българина е много жилав и търпелив роб. Изпитано е 2008 година.
                      Така си е, но главниците в момента са бая по-тлъсти, а и не останаха много активи по села и паланки за разпродажба, които да спасяват "столичните" инвестиции. В момента следя изкъсо пазара на автомобили. Почнат ли лизингови и други по-лъскави(взети с големи потребителски кредити), да изскачат за продажба, считай, че след тях е тухлата. Пътеката е такава, че се разпродават първо по-евтините "активи", за да се спасят по-скъпите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        ай стига сте ги бутали тия цени, че ми замина капиталовата на зеленото от толко клатене
                        Споко, ей ги новите ти наематели пристигат със самолети. Толкова много били, ще се избият за маломерки и по-големи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          Бая народ се набалбука с кредити и вече издумка парите. Вече дойде момента да се плаща сметката и потреблението рязко спадна. Тая зима прескочихме трапа, но дойде ли есента, ще е весело. Държавните служители да се готвят за съкращения. Тези покрай тях също.
                          Такива са нещата...Вечен пазар няма ,вечен ръст също..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            ай стига сте ги бутали тия цени, че ми замина капиталовата на зеленото от толко клатене
                            Скоро ще ти замине и шапката от вятъра който се задава

                            Коментар


                            • ай стига сте ги бутали тия цени, че ми замина капиталовата на зеленото от толко клатене
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                                Бая народ се набалбука с кредити и вече издумка парите. Вече дойде момента да се плаща сметката и потреблението рязко спадна. Тая зима прескочихме трапа, но дойде ли есента, ще е весело. Държавните служители да се готвят за съкращения. Тези покрай тях също.
                                Факт е , че много хора се набълбукаха с кредити, още нови рибоци кълвът на гола кука. Обаче, аз съм песимист, че тази есен, след 5 или след 10 есени ще има драматичен обрат. Ще има разводи, ще се яде хляб и сол, но робите ще плащат имота на банката. Българина е много жилав и търпелив роб. Изпитано е 2008 година.
                                Last edited by БОНВИВАН1; 13.02.2024, 19:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X