IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

    Аз не съм мислил толкова много като теб.
    Та преди 3 години, тамън бях дошъл по тия ширини, купих 2 апарта - единия за живот, другия за рента. Прилично се изплащат и двата.
    Мюнхен?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
      Мислих, мислих, та преди 2 години взех че дадох 70к за има-няма 12 квадрата. Е па кемпер купих, малко и за душата инвестиция. Дори лятото ходих с него до България. Исках да паркирам за 2-3 дена на паркингите около Лозенец за 2 лв. на час, но ми казаха места йок, или не искаме кемпери. Много сте се ояли в софето бе Закарах го към Горубляне и там го оставих на една поляна до един блок. Оказа се че съм забравил да го заключа Нищо му нямаше!
      Сега мисля дали да го продам, ама не ми се продава!
      Аз не съм мислил толкова много като теб.
      Та преди 3 години, тамън бях дошъл по тия ширини, купих 2 апарта - единия за живот, другия за рента. Прилично се изплащат и двата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
        Нали сте наясно, че много скоро изтича срока за данъчно облагане "печалба" при продаване на имот закупен през вихъра на строенето от 2021г. Има хиляди "инвеститори", които са готови да ги изкарат на пазара. Как ли ще повлияе на цените? Предстои да разберем
        Аз вече съм се покрил с бял чаршаф и съм тръгнал бавно към гробищата. Не тичайте да ме пререждате, щото ще помислят че сте откраднали чаршафа

        Коментар


        • Мислих, мислих, та преди 2 години взех че дадох 70к за има-няма 12 квадрата. Е па кемпер купих, малко и за душата инвестиция. Дори лятото ходих с него до България. Исках да паркирам за 2-3 дена на паркингите около Лозенец за 2 лв. на час, но ми казаха места йок, или не искаме кемпери. Много сте се ояли в софето бе Закарах го към Горубляне и там го оставих на една поляна до един блок. Оказа се че съм забравил да го заключа Нищо му нямаше!
          Сега мисля дали да го продам, ама не ми се продава!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG
            объркалЕ са се!

            ма то туй идва от байРОП (на банките), щото пред него всички са като професори!
            Кажи за математиката?

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	424742938_10224584436097748_6010853553058900049_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=8mLC6QtxxsIAX-BjdrT&_nc_ht=scontent.fsof5-1.fna&oh=00_AfBG2yCdU2Zm880TIdgS9LCSGUGTFeZs79UqpmW3Xs_MaQ&oe=65D9791A.jpg
Views:	1
Size:	5.1 КБ
ID:	4158523

              Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              https://nltimes.nl/2024/02/20/many-l...interest-rates

              Лоша,работа

              Много кредитори отново повишават лихвите по ипотечните кредити Много заемодатели започнаха да повишават лихвените проценти по ипотеките миналата седмица, а тази седмица предстоят още увеличения на лихвите, според кредитния експерт De Hypotheekshop. Миналата седмица за първи път от края на октомври банките и другите доставчици на ипотечни кредити повишаваха лихвените проценти по-често, отколкото ги намаляваха.
              Кое?
              Това ли?
              Last edited by COVID-19; 20.02.2024, 19:30.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Що понижители измряха или полудяха за тези 19 години откак ги чета подобни глупостиии....
                Ти таз крава не я ли издои вече?
                Или и тя като наемателите, дои се редовно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                  Грешка, остатъчната стойност не е 1 лев, защото след време трябва да си платят да съборят построеното и да им извозят боклука.
                  Що понижители измряха или полудяха за тези 19 години откак ги чета подобни глупостиии....

                  Коментар


                  • Миии, случайно вчера на един му вдигнах цената с "печалбата".
                    Ти на какво се надаш...?!

                    Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                    Нали сте наясно, че много скоро изтича срока за данъчно облагане "печалба" при продаване на имот закупен през вихъра на строенето от 2021г. Има хиляди "инвеститори", които са готови да ги изкарат на пазара. Как ли ще повлияе на цените? Предстои да разберем

                    Коментар


                    • https://nltimes.nl/2024/02/20/many-l...interest-rates

                      Лоша,работа

                      Много кредитори отново повишават лихвите по ипотечните кредити Много заемодатели започнаха да повишават лихвените проценти по ипотеките миналата седмица, а тази седмица предстоят още увеличения на лихвите, според кредитния експерт De Hypotheekshop. Миналата седмица за първи път от края на октомври банките и другите доставчици на ипотечни кредити повишаваха лихвените проценти по-често, отколкото ги намаляваха.

                      Коментар


                      • Нали сте наясно, че много скоро изтича срока за данъчно облагане "печалба" при продаване на имот закупен през вихъра на строенето от 2021г. Има хиляди "инвеститори", които са готови да ги изкарат на пазара. Как ли ще повлияе на цените? Предстои да разберем

                        Коментар


                        • Купувай, какво чакаш?

                          Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение
                          https://sales.bcpea.org/properties/65850

                          Самостоятелен обект, изграден в степен на завършеност „груб строеж”.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                            Ти успя ли да заприходиш имот?
                            Трябваше да се случи миналата година, но се отложи за тази. Надявам се есента или зимата да стане. Проблемът е че съм си харесал района около 35 и 120 училище, а там не излиза много за продан.

                            Коментар


                            • https://sales.bcpea.org/properties/65850

                              Самостоятелен обект, изграден в степен на завършеност „груб строеж”.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                                Хайде не остана, ще се местим лятото в провинцията!
                                Ти успя ли да заприходиш имот?

                                Коментар

                                Working...
                                X